ТОВ "Альянс-консалтинг ІФ"

Альянс-консалтинг ІФ - фото
Івано-Франківськ
вулиця Академіка Сахарова, 34, офіс 502
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0012:00 - 13:00
Сб,НдВихідний

Інформація

ТОВ «Альянс-консалтинг ІФ» являє собою колектив дипломованих спеціалістів геодезистів, землевпорядників, архітекторів, будівельників, технічних інвентаризаторів та юристів. Кожен із спеціалістів підприємства являється справжнім практиком та професіоналом з багаторічним досвідом роботи в сфері землевпорядкування,геодезії, архітектури а також юриспруденції. ТОВ «Альянс-консалтинг іф» будує свою роботу за принципом важливості та унікальності кожного нашого клієнта.

Землевпорядні та геодезичні роботи
 Землевпорядні та геодезичні роботи :: детально Даний вид робіт виконується у випадку необхідності встановлення на місцевості чітких меж земельної ділянки, визначення її цільового використання та рельєфу місцевості в якій знаходиться земля.

Технічна інвентаризація об'єктів нерухомості
Технічна інвентаризація об'єктів нерухомості :: детально Це такий вид робіт, який передбачає комплекс заходів щодо обстеження та замірів збудованих (реконструйованих) будинків,нежитлових будівель та споруд
детально

 Технічний нагляд за будівництвом і технічне обстеження будівель та споруд
Технічний нагляд за будівництвом і технічне обстеження будівель та споруд :: детально Технічний нагляд здійснюється протягом всього періоду будівництва запроектованого об’єкта, для запобігання вчиненню порушень державних будівельних норм і правил та законодавства в сфері будівництва. Наявність спеціаліста, який веде технічний нагляд за будівництвом є однією із вимог при отриманні документу, який дозволяє розпочати будівельні роботи, а також документу, що засвідчує успішну здачу об’єкта будівництва в експлуатацію.

Відгуки