ТОВ "СТОП! Кукарача"

СТОП! Кукарача - фото
Відгуків 1
Львів
вулиця Зелена, 147
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

«СТОП! Кукарача» — компанія, що допоможе вам позбутись від шкідників, комах, гризунів, вірусів та підтримувати порядок і безпеку у вашому приміщенні. Наша команда кваліфікованих спеціалістів потурбується про те, щоб якісно та належно надати послуги і забезпечити відмінний результат по їхньому завершенню.

Ми використовуємо сучасні та надійні дезиінфікуючі засоби, що дозволяють ефективно проводити дану процедуру. Звертаючи в «СТОП! Кукарача» ви обираєте надійного та правильного союзника у боротьбі за чистоту та стерильність.

Перелік наших послуг передбачає вказані нижче позиції.

Дезінфекція противірусна

Комплекс заходів направлений на знищення збудників інфекційних хвороб, переривання шляхів інфекційного початку. Спеціалісти проводять дезінфекцію на професійному рівні, у важкодоступних місцях та небезпечних зонах знищуючи всі види мікроорганізмів, в тому числі КОРОНАВІРУС Covid-19.

Професійна дезінфекція — це спосіб обробки робочих поверхонь, меблів, техніки та інших предметів з метою повного знищення патогенних мікроорганізмів. Подібні заходи спрямовані на запобігання їх подальшого поширення та профілактику інфекційних захворювань.

Дезінсекція (контроль та знищення комах, що повзають)

Наші спеціалісти проводять обслуговування від комах, що повзають, різними методами, в тому числі нанесенням гелю, встановленням приманок, використанням порошкоподібних матеріалів, обприскуванням. Знаючи біологію шкідників наші спеціалісти знаходять джерела проживання, знищують їх та контролюють потенційно небезпечні місця розмноження шкідників.

Дератизація (контроль та знищення гризунів)

Комплекс послуг, який включає дератизацію (три рівні захисту контролю гризунів), дезінсекцію (контроль комах), обслуговування інсектицидних ламп, дезінфекція приміщень. Для кожного об'єкта розробляється пакет документів необхідний згідно з законом та вимогами про HACCP, щомісячно видаються необхідні звіти та проводяться процедури, щодо дотримання вимог.

Система HACCP

Комплекс послуг, який включає дератизацію (3 рівні захисту контролю гризунів), дезінсекцію (контроль повзаючих комах), обслуговування інсектицидних ламп, дезінфекція приміщень. Для кожного об'єкта розробляється пакет документів необхідний по HACCP та ведеться вся документація необхідна по HACCP (розділ дератизація/дезінсекція).

Також командою «СТОП! Кукарача» проводиться боротьба з літаючими комахами, які є переносниками значної кількості інфекційних хвороб та заподіюють шкоду. Крім того, здійснюється фумігація — боротьба зі шкідниками в герметично закритих приміщеннях, що передбачає знезараження харчових продуктів, складів, цехів, автомобілів, архівних приміщень, меблів та шерстяних виробів.

Разом з компанією «СТОП! Кукарача» ви позбудетесь від небажаних гостей.

Відгуки