ТОВ "Клас-Люкс"

Клас-Люкс - фото
Відгуків 1
Львів
вулиця Костя Левицького, 15а/1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:30Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Фiрма ”КЛАС-ЛЮКС”працює на ринку торгової техніки з 1995 року. Фірма є регіональним представником «SystemGroup», НВФ”Юнісистем”, ЗАО”Резонанс, ТзОВ “ІКС-Маркет”, ТОВ”Альфа-ЮСіЕль”, компанії ІСТ (ЄТС). В 2003 році в рамках Національної Програми Партнерства, здійснюваною «SystemGroup», отримала статус Інтегратора.

Головна стратегія компанії «КЛАС-ЛЮКС»: підтримка лідерства в Західному регіоні по якості обслуговування корпоративних клієнтів, професіоналізму, забезпеченню комплексних рішень для автоматизації торгівлі і сфери послуг. Створити імідж надійної компанії-партнера, здатної задовольнити і передбачити очікування найвибагливіших клієнтів.

Висококваліфікований колектив компанії працює в багатьох напрямах: рітейл, HoReCa, промисловість, логістика і транспорт.

Основним напрямом діяльності є розробка проектів і комплексні постачанняторгового устаткування з повною автоматизацією процесів торгівлі та подальше сервісне обслуговування.

За роки розвитку фахівці компанії «КЛАС-ЛЮКС» освоїли нові напрямки, що дозволяють компанії надавати максимально широкий спектр рішень для комплексної автоматизації підприємств торгівлі і сфери послуг:

  • Автоматизація торгівлі в супермаркетах і мінімаркетах;
  • Автоматизація всіх процесів в ресторанах, барах, бістро, готелях, боулінгах, більярдах та інших розважальних закладах;
  • Широкий спектр програмних продуктів для всіх сфер торгівлі;
  • Впровадження спеціалізованого обладнання.

Оберіть свій КЛАС - ЛЮКС Вам сподобається!

Відгуки