ТОВ "ФЕРТІАГРО"

ФЕРТІАГРО - фото
Тернопіль
вулиця Гетьмана Мазепи, 10, офіс 504
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Для того, аби урожай був щедрим, а прибуток від фермерської діяльності стабільно високим, вам доведеться забезпечити належний догляд за рослинами. Одними з обов’язкових заходів є підживлення та удобрення рослин.

Шукаєте надійного постачальника мінеральних добрив? Тоді ви найшли бажане! Компанія «ФертіАгро» реалізує високоякісні комплексні міндобрива сербського виробництва (ТМ «Elixir Zorka»). У нас бездоганна репутація та надійні партнери, якісна продукція та компетентний персонал. А з 2017 року ми ще і є офіційним представником одного з провідних на аграрному ринку постачальника добрив — компанії «Elixir Ukraine».

Чому ми реалізуємо добрив саме ТМ «Elixir Zorka»? Переваги продукції цього виробника:

  • При виробництві добрив застосовуються інноваційні технології та комплексні технологічні рішення. Відповідно, готова продукція вирізняється високою якістю та значним вмістом поживних елементів. Крім того, добрива ТМ «Elixir Zorka» мають однорідне гранулювання та дуже добре розчиняються у воді. Тому, удобрена ними рослина отримає поживні елементи у правильних пропорціях та рівномірно, а виробничі процеси в сільському господарстві будуть справді високими.
  • Діяльність підприємства-виробника, а також компанії «ФертіАгро» є повністю легальною. Так, комплексні мінеральні добрива саме цього виробника відповідають європейським стандартам якості та різноманітним європейським законодавчим положенням, зокрема й усім вимогам чинного законодавства Республіки Сербії.

Купуйте якісне та перевірене — насолоджуйтеся багатим урожаєм та високим прибутком! З «ФертіАгро» це так просто…

Відгуки