ТОВ "Босфор"

Босфор - фото
Відгуків 1
Тернопіль
Вулиця Шашкевича, 8в, офіс 31
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Велика подорож починається з маленького кроку. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя дома. (кредо фірми «Босфор»)

Туристична фірма «Босфор», м. Тернопіль успішно працює на туристичному ринку з квітня 2003 року. Протока Босфор разом з Дарданели, утворює один з найважливіших морських транспортних шляхів та з'єднує акваторію Чорного моря з Середземним. Так і ми в своїй діяльності хочемо бути міцним зв’язком між туристом та відмінним відпочинком. 

Ми – це багато туристичних фірм. У всіх нас схожі або не схожі назви, на перший погляд ми всі однакові і допомагаємо Вам однаково. Але це не так! Ми вирізняємось поміж інших тим, що не боїмося брати відповідальність за Ваш відпочинок, ми хочемо допомагати Вам в усіх ситуаціях, які інколи виникають під час подорожі…Ми уважно вислуховуємо Ваші зауваження, пропозиції і критику. 

Ми – це творча команда, що піклується про Вас, переживає за Вас. Головними принципами нашої роботи є турбота про клієнтів та індивідуальний підхід.
Що би Ви не обрали: відпочинок на морі чи в Карпатах, екскурсійні тури по Європі чи по Україні, оздоровлення в санаторіях Моршина чи Трускавця, екзотичні тури на Тайланд, Кіпр чи Болгарію - ми завжди намагаємося підібрати для Вас тур, який максимально відповідає Вашим побажанням. 


Отримати несподівану знижку на товари та послуги завжди приємно. А планувати покупки, знаючи заздалегідь як зекономити, вигідно. Можливість заощадити або придбати більше на ту ж суму - це гарантія вдалого шопінгу.

Останнім часом все більш популярними стають знижкові купони, власники яких можуть отримати суттєві знижки при розрахунку за товар чи послугу.

Основні напрямки діяльності туристичної фірми «Босфор» є:
• відпочинок на морі: Туреччина, Єгипет, Греція, Кіпр, ОАЕ, Болгарія, Чорногорія, Хорватія, Тайланд, Іспанія, Італія, екзотика.
• екскурсійні тури по Україні та Європі;
• романтичні вікенд тури;
• організація та проведення весільних подорожей (Куба, Домінікана, Чехія, Польща, Балі, Тайланд);
• оздоровлення в санаторіях (Трускавець, Моршин, Хмільник, Закарпаття, термальні курорти Угорщини і Чехії);
• бронювання авіаквитків по всьому світу;
• бронювання автобусних квитків по Європі;
• відпочинок в Україні (Чорне і Азовське море, в Карпатах, Шацькі озера);
• пропонуємо туристам сім-картки та їх поповнення в 180 країнах світу за вигідними тарифами;
• забезпечуємо клієнтів програмами страхування у сфері туризму та відпочинку.

Якість обслуговування клієнтів - основний пріоритет нашої компанії, тому ми працюємо тільки з надійними і перевіреними туроператорами.

Нам приємно, що наші туристи стають нашими друзями!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Bondzyukh Nadiya: (Ревізор)
Сподобалось
Організація чудового відпочинку з врахуванням  пропозицій та побажань клієнтів.

Відповісти:

Bondzyukh Nadiya,
Bondzyukh Nadiya, 
Переглянути всі відповіді ()
Тури за кордон   Тури в карпати   Авіаквитки   Туристичне страхування   Квитки   Страхування   Туристичні фірми   Візи, візова підтримка   Квиток   Білет   Квиток для транспортних перевезень   Страховка   Страхові послуги   Страхова компанія   Страхівка   Страхові компанії   Туристичні фірми   Турфірми   Турагенції   Туристичні агенції   Турагенства   Турагентства   Турагенція   Туристичне агентство   Туристичні агенства   Туроператор   Туроператори   Туристичні оператори   Туристичні послуги   Туристична агенція   Туристична фірма   Турфірма   Туристичне агентство   Туристичне агенство   Турагенство   Турагентство   Туристичний оператор   Туристичні агентства   Віза   Відкрити візу   Оформити візу   Відкриття візи   Єгипет   Іспанія   Італія   Балі   Болгарія   Бронювання авіаквитків   В'їзний туризм   Відпочинкові тури   Відпочинок в карпатах   Відпочинок в україні   Відпочинок на морі   Візова підтримка   Виїзний туризм   Греція   Домінікана   Екзотика   Екзотичний відпочинок   Екскурсійні тури   Закарпаття   Кіпр   Куба   Моршин   Оае   Оздоровлення в санаторіях   Організація та проведення весільних подорожей   Польща   Романтичні вікенд тури   Страхівка для туриста   Тайланд   Термальні курорти угорщини і чехії   Тревел сім   Трускавець   Туреччина   Тури по україні   Туристичні сім карти   Хмільник   Хорватія   Чехія   Чорне і азовське море   Чорногорія   Шацькі озера  
Показати більше