ТОВ "Прикарпатський торговий дім"

Прикарпатський торговий дім - фото
Івано-Франківськ
вулиця Ребета, 3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 17:15Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Основний напрямок роботи - гуртова та роздрібна торгівля:

- продуктами харчування,

- алкогольними напоями.

центральний офіс: м.Івано-Франківськ, вул.Ребета, 3, відділ збуту тел.: 0342 77-53-80

філія: м.Івано-Франківськ, вул.Сагайдачного, 48Д, тел. 0342 6-34-51, 6-77-11

 

Також надаємо послуги:

 • Транспортні перевезення на території України власними автомобілями вантажопідйомністю до 20 тонн

тел.: 0342 77 54 69
e-mail: ***

  Відгуки

  екс-ПТДешнику
  "Всім вгодити нереально, а якщо нереально, - значить непотрібно!" - дуже цікаво на якій посаді треба було працювати 10 років, щоб нести таку нісенітницю.
  Пропоную зробити це лозунгом ПТД ! ;
  "а коли приходиться до реалізації справи, - починаються великі проблеми" - от вони у вас нажаль і настали.
  Переглянути всі відповіді ()
  Дивно читати аж наскільки негативні відгуки про компанію в якій відпрацював 10р. Складається таке враження, що працював на зовсім іншій фірмі. Як відомо ідеальних компаній, як в принципі й людей, - не буває! Всім вгодити нереально, а якщо нереально, - значить непотрібно! Все пізнається в порівнянні. Лиш один факт закриває всі питання, - на даний час ПТД є стабільно найпотужнішою гуртівнею з найбільшою кількістю брендів не тільки в І-Ф області, а й Західній Україні! Експертів давати "безцінні" поради дуже багато, особливо на різних форумах, - а коли приходиться до реалізації справи, - починаються великі проблеми.
  P.S. Любі друзі! Враховуючи текст Ваших коментів, - Ви маєте якесь відношення до торгівлі, - ото ж докажіть реальними справами що Ви здатні на дещо більше ніж працівники ПТД, спробуйте зробити аналог! Всім удачі та терпіння )
  Переглянути всі відповіді ()
  Згідний з Вашими коментаріями. Плюс хочу добавити що на підприємстві в Івано-Франківську працюють в бухгалтерії працівники які мають значні борги в банках, тобто покладатися на них в фінансових питаннях небезпечно. + з сайту видаляють попередні негативні відгуки нібито за порушення вимог. ПОЗОР
  Переглянути всі відповіді ()
  На гуртівні в м.Калуш твориться повний бардак.Ніхто ні за ким не слідкує і ні за кого не дбає.Керівництво вважає себе полубогами.Хами,зверхньо відносяться до працівників,лаяться нецензурщиною.Часто знаходяться в стані алкогольного сп"яніння. Порушення умов праці просто зашкалює.
  Переглянути всі відповіді ()
  В місті Коломия на ПТД керівництво знаходиться в стані повної деградації.Присутня зверхність ,предвзятість,повна ігнорація потребам покупця.Найгидотніша гуртовня на Коломийщині,
  Переглянути всі відповіді ()
  В місті Коломия на ПТД повний безлад.Працівники філії хами,на чолі з керівництвом.
  Переглянути всі відповіді ()
  В м.Тлумач в ПТД бардак повний.Хамство старших продавщинь безмежне.Людей може бути багато,а на чотирьох касах сидить один продавець,а решта язиками плещуть.За 5-10 хв.до закінчення в магазин ре попадеш,бо закрито.
  Переглянути всі відповіді ()
  Птд   Вантажні перевезення по україні   Алкогольні вироби, гурт   Алкогольні вироби, роздріб   Вантажні перевезення   Продукти, гурт   Продукти, роздріб   Алкогольні вироби опт   Алкогольні вироби   Оптом   Алкоголь оптом   Алкогольні напої   Алкоголь   Алкогольні вироби   Перевезення вантажів   Перевезення вантажу   Перевезти вантаж   Вантажні автомобільні перевезення   Гуртівні   Оптові бази   Продуктова база   Продовольча база   Продукти гуртом   Продукти оптом   Продукти харчування оптом   Продуктовий магазин   Мінімаркет   Міні маркет   Продовольчі товари   Продукти харчування   Магазин продуктів   Надання транспортних послуг   Перевезення вантажів до 20 тонн   Продаж алкогольних виробів   Продаж алкогольних виробів гурт   Продаж алкогольних виробів роздріб   Продаж тютюнових виробів   Продаж тютюнових виробів гурт   Продаж тютюнових виробів роздріб  
  Показати більше