ТОВ "АЛЬФА-ГАРАНТ"

АЛЬФА-ГАРАНТ - фото
Івано-Франківськ
вулиця Промислова, 2Б, офіс 10
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 18:00Без перерви
Сб08:00 - 15:00Без перерви
Нд08:00 - 14:00Без перерви

Інформація

Служба охорони ТОВ «АЛЬФА-ГАРАНТ» була заснована в травні 2005 року. З вересня 2010 року є дійсним членом «КИЇВСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ БОДІГАРДІВ». Свою діяльність компанія здійснює на підставі ліцензії та надає весь спектр охоронних послуг, а саме:

  •  фізична охорона стаціонарних об’єктів;
  •  охорона громадян України та іноземців на території нашої держави;
  •  охорона разових заходів (концертів, корпоративів, днів народжень, та інших свят);
  •  професійні консультації з організації Вашої особистої безпеки та безпеки вашого бізнесу;
  •  охорона та супровід цінних вантажів;
  •  забезпечення громадського порядку;
  •  встановлення систем сигналізації та відеоспостереження;
  •  проведення розслідувань;
Керівний склад та співробітники товариства ­— це спеціалісти, більшість з яких мають досвід роботи в державних силових структурах та підрозділах спеціального призначення (СБУ, Поліції, Збройних сил України, учасники АТО) та спортсмени. Всі наші співробітники проходять обов'язковий курс підготовки професійних охоронників та охоронців.

Працівники ТОВ «АЛЬФА-ГАРАНТ» постійно вдосконалюють свій професійний рівень, приймають участь у змаганнях з практичної стрільби, у змаганнях професійних тілоохоронців.

У 2006 році кращі працівники товариства приймали участь, у 8-му Міжнародному Турнірі «BODYGUARD—2006», по підвищенню кваліфікації тілоохоронця, який проходив в м. Ялта, серед 28 команд з України, Росії, Білорусії, Казахстану,Молдови, Індії, Грузії, Румунії та інших країн світу .

Працівники ТОВ «АЛЬФА-ГАРАНТ» завжди готові професійно надати вам допомогу з організації вашої особистої безпеки та безпекивашого бізнесу .

Ми надаємо якісні охоронні послуги, як у м. Івано-Франківську, так і по всій території України за розумними цінами та гарантуємо вам надійну охорону !

Відгуки