ТОВ Медичний центр "ДАД Гіппократ"

ДАД Гіппократ - фото
Чернівці
вулиця Олександра Щербанюка, 75
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Шановні пані та панове!

Вас вітає Медичний центр ДАД Гіппократ.

Наш медичний центр функціонує з 2013 року. Для досягнення поставлених задач ми створили діагностичну і лікувальну базу, у нас працюють висококваліфіковані медичні кадри, які готові надати максимальний рівень медичної допомоги та послуг. Нашими послугами скористалися уже багато пацієнтів . Саме їх задоволення від отриманої допомоги ми вважаємо основною оцінкою нашої роботи.

У лікарів нашого центру великий професійний досвід.

Ми любимо свою роботу і орієнтовані на досягнення найкращого результату у вирішенні проблем Вашого здоров’я з дотриманням принципу справедливої ціни. В нашому Медичному центрі створені найкращі умови для професійного розвитку лікарів. Ми постійно впроваджуємо найновітніші досягнення медицини у свою практику.

Медичний центр ДАД Гіппократ веде бізнес чесно і дорожить своєю репутацією, тому основним завданням медичних центрів є точне і лише необхідне призначення обстежень і медикаментів.

Медичний центр ДАД Гіппократ:
  • потурбувався, щоб Вам було по-справжньому зручно. Ми розташовані у самому центрі міста, з нами легко зв'язатися, ми працюємо в потрібний для Вас час.
  • Існує попередній запис на прийом до лікаря, що виключає черги в клініці.
  • Робота в медичному центрі організована за принципом «одних дверей»: консультації, діагностика і забір матеріалу для аналізів здійснюються в межах одного медичного центру.

ДАД Гіппократ – це унікальний багатопрофільний медичний заклад, який функціонує як єдине ціле. Ми готові прийняти будь-який виклик, в незалежності від ступеня тяжкості хвороби. Наші спеціалісти працюють як єдиний злагоджений механізм, тому ми ґрунтовно підходимо до встановлення діагнозу і призначення ефективного курсу лікування.

В медичному центрі ДАД Гіппократ встановлено високотехнологічне обладнання для ультразвукового дослідження внутрішніх органів. Завдяки вчасно призначеному та професійно проведеному УЗД, можна дізнатися стан, будову і структурні зміни внутрішніх органів. Слід зазначити, що обстеження проводять виключно фахівці вищої кваліфікації. Професіоналізм – це незмінна риса наших послуг.

На відміну від інших медичних закладів, ми забезпечуємо всі умови для того, щоби наші пацієнти відчували себе зручно та комфортно. На базі ДАД Гіппократ працює сучасне лабораторне відділення, яке дозволяє проводити нашим спеціалістам будь-які лабораторно-діагностичні дослідження.

Відтепер, щоби провести ультразвукову діагностику, лікувальні процедури або здати біоматеріал, вам не доведеться подорожувати містом. Ми цінуємо ваш час, тому надаємо повний комплекс медичних послуг в одному місці! Більше того, для зручності пацієнтів, які не мають змоги самостійно відвідати лабораторне відділення, ми пропонуємо унікальну послугу – забір крові на дому.

Якщо в процесі обстеження стане зрозуміло, що максимально ефективне лікування можливе лише на базі закордонних медичних клінік, ми обов’язково сповістимо вас про це. ДАД Гіппократ співпрацює з провідними медичними центрами Ізраїлю, Австрії, Швейцарії, Фінляндії та Німеччини.

Не зволікайте із діагностикою проблеми та її лікуванням, адже вчасно надана медична допомога – це запорука вашого здоров’я та довголіття.

Ми завжди готові прийти на Вам на допомогу!

Відгуки