ТОВ ТД "Зварка-Захід"

Зварка-Захід - фото
Львів
вулиця Городоцька, 174
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:30Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

ТОВ "Торговий дім "Зварка-Захід" - офіційний дистрибютор концернів Esab, Abicor Binzel, кваліфікований дилер Fronius, пропонує кращі зразки зварювального обладнання:

  • Зварювальні трансформатори і випрямлячі, зварювальні напівавтомати, установки аргонно-дугового зварювання і плазмового різання, машини контактного зварювання провідних виробників - " СЕЛМА "," Комунар "," СІМЗ "," Патон "," Енергія "," ESAB "," Fronius ";
  • Широкий асортимент зварювальних інверторів вітчизняних і зарубіжних виробників - Gysmi, Jasik, Esab;
  • Пристрої необхідні для механізації та автоматизації зварювальних робіт.

 

Надаємо широкий асортимент зварювальних матеріалів:

  • Електроди для зварювання вуглецевих і нержавіючих сталей, чавуну, алюмінію, міді - АНО, УОНІ, ЦЛ, ОЗЛ, ТМУ, ОК Esab;
  • Зварювальний дріт (СВ08Г2С), OK Aristorod, Tubrod для всіх видів сталей і сплавів;
  • припої та присадочні прутки для пайки та наплавки - ПОС, ПМЦ, ЛОК, ESAB;
  • кабель зварювальний КГ;
  • круги зачисні, обрізні KLINGSPOR

 

Повний спектр професійного електроінструменту METABO - кутові шліфувальні машини, дрелі, перфоратори, відбійні молотки,    шуруповерти, рубанки і фрези, технічні фени, скобозабивачі, лобзики, торцовочні, циркулярні та стрічкові пили, кущорізи    та дровоколи з гарантією від виробника 3 РОКИ. 

 

Для Вашого вибору пропонується широкий асортимент:

  • Газозварювальне обладнання Барнаульського апаратно-механічного заводу (БАМЗ), «Донмет», «Дніпрозварка»- різаки Р1П, Р3П, пальники ГЗУ, "Малютка", редуктори балонні пропанові, ацетиленові, кисневі, вуглекислотні;
  • Комплектуючі німецької фірми ABICOR BINZEL для зварювального обладнання - пальники для півавтоматів- з газовим і водяним охолодженням (RF, MB, ABIMIG, ABITIG), для зварки неплавкими електродами, наконечники, сопла, вставки, вольфрамові електроди.

 

Наше підприємство проводить ремонт зварювального обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва. На все обладнання надається гарантія. Гарантійний та післягарантійний ремонт зварювального обладнання та ТО проводиться сервісною службою підприємства.

 

ТОВ «Торговий дім« Зварка-Захід » створено в 2007 році з метою насичення національного ринку товарами промислово-технічного призначення, поліпшення горизонтальних зв'язків між виробниками і споживачами, сприяння іншим суб'єктам господарювання в справі впровадження нових технологій і розвитку виробництва.

 

Зварювальне обладнання та матеріали, які постачає ТД "Зварка-Захід" надали можливість заробили імідж чесного і стабільного партнера, який повністю виправдовує своє кредо-КОНЦЕПЦІЯ БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ.

 

 Ця концепція закладена в асортименті обладнання, і в широкому, грамотно вибудованому постачанні необхідних матеріалів і комплектуючих для зварювання, що забезпечують оперативність поставки та сервісу. Такий підхід до роботи визначає максимальну якість основної функції - зварювання металу!

 

Колектив нашої компанії складають професіонали, правильно поєднують досвід і надійність досягнень і новаторство сучасних технологічних рішень.

Партнерське ставлення, вірність класичним перевіреним рішенням і впровадження у виробництво новітніх технологій - основа концепції нашої бездоганної роботи.

 

Запрошуємо всіх бажаючих до взаємовигідної співпраці!

Відгуки