ТМ "Florange"

Florange - фото
Відгуків 1

Інформація


Florange (Флоранж) – це марка нижньої білизни, правовласником якої є компанія Provea зі Швейцарії, що входить до складу транснаціонального холдингу DeAgostini з більш ніж сторічною історією. Ми компанія, яка має підрозділи в Європі.

Ексклюзивна нижня білизна за доступною ціною –  продукт, цікавий практично для всіх, легко продається та викликає позитивні емоції. Якщо продукт супроводжується грамотною презентацією в каталозі і професійними коментарями Консультанта – успіх гарантовано. На ринку нижньої білизни сьогодні практично немає виробників, які турбувалися б про інформованість своїх споживачів у питанні правильного підбору нижньої білизни. В цьому ми бачимо великий потенціал для нашого бізнесу. Будучи професіоналами та пропонуючи якісний продукт, наші Консультанти є провідниками в світі білизни, жіночності та краси!

Завдяки всім цим факторам, Florange сьогодні  – Лідер на ринку прямих продажів нижньої білизни у Європі. Ми є однією з найбільш швидкозростаючих компаній у сфері прямих продажів у Європі.

У нас Ви маєте можливість замовити товари з онлайн каталогу. Час доставки складає від 2 до 7 днів.

Відгуки