ТМ "Болена"

Болена - фото
Відгуків 1
Івано-Франківськ
вулиця Незалежності, 103
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Висока якість продукції та європейський рівень сервісу, сучасний дизайн виробів і новаторський підхід до їх розробки, залучення досвіду та безпосередня співпраця з ведучими світовими товаровиробниками – всі ці характерні риси діяльності фабрики вікон «Болена» давно вже забезпечили їй як заслужений авторитет серед споживачів, так і об’єктивно підтверджену позицію беззаперечного лідера на ринку металопластикових конструкцій Західної України.

Фабрика вікон «Болена»— багатопрофільне підприємство, яке пропонує своїм клієнтам високоякісні товари власного виробництва та не менш якісні послуги.

Щира турбота про клієнтів, надання їм можливості комплексного вирішення проблем будівництва, гарного оздоблення та підвищення комфорту їхніх осель – головний зміст діяльності компанії.

Фабрика вікон «Болена» постійно урізноманітнює дизайнерські та конструкторські рішення. Можна з впевненістю сказати — ми є одним із лідерів серед виробників ексклюзивних металопластикових конструкцій, що представлені на ринку України.

Успішній роботі компанії сприяє також співпраця з найкращими західноєвропейськими партнерами: REHAUG-UAlutech, Fakro, що вже багато років працюють у сфері виробництва комплектуючих, які ми використовуємо для виготовлення нашої продукції. 

Для виробництва металопластикових конструкцій використовується ПВХ-профіль німецького концерну REHAU, продукція якого користується заслуженим визнанням на європейському ринку вже більше 50 років. Наша компанія має статус Авторизованого Партнера компанії REHAU. Це свідчить про те, що рівень технології виробництва та сервісного обслуговування, забезпечуваний фабрикою вікон «Болена», відповідає жорстким вимогам нашого німецького партнера.

Статус Авторизованого Партнера REHAU — це своєрідний європейський «знак якості», який надається лише тим партнерам REHAU, що  мають насправді інноваційне та зорієнтоване на майбутнє виробництво.

Наш офіційний представник в м. Івано-Франківську  ПП Хороб надає наступні послуги:

  • безкоштовна консультація;
  • виїзд на заміри;
  • демонтаж старих вікон;
  • монтаж готової продукції;
  • доставка;
  • сервісне гарантійне  та після гарантійне обслуговування.

Відгуки