ТМ "Болена"

Болена - фото
Відгуків 1
Івано-Франківськ
вулиця Незалежності, 103
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Висока якість продукції та європейський рівень сервісу, сучасний дизайн виробів і новаторський підхід до їх розробки, залучення досвіду та безпосередня співпраця з ведучими світовими товаровиробниками – всі ці характерні риси діяльності фабрики вікон «Болена» давно вже забезпечили їй як заслужений авторитет серед споживачів, так і об’єктивно підтверджену позицію беззаперечного лідера на ринку металопластикових конструкцій Західної України.

Фабрика вікон «Болена»— багатопрофільне підприємство, яке пропонує своїм клієнтам високоякісні товари власного виробництва та не менш якісні послуги.

Щира турбота про клієнтів, надання їм можливості комплексного вирішення проблем будівництва, гарного оздоблення та підвищення комфорту їхніх осель – головний зміст діяльності компанії.

Фабрика вікон «Болена» постійно урізноманітнює дизайнерські та конструкторські рішення. Можна з впевненістю сказати — ми є одним із лідерів серед виробників ексклюзивних металопластикових конструкцій, що представлені на ринку України.

Успішній роботі компанії сприяє також співпраця з найкращими західноєвропейськими партнерами: REHAUG-UAlutech, Fakro, що вже багато років працюють у сфері виробництва комплектуючих, які ми використовуємо для виготовлення нашої продукції. 

Для виробництва металопластикових конструкцій використовується ПВХ-профіль німецького концерну REHAU, продукція якого користується заслуженим визнанням на європейському ринку вже більше 50 років. Наша компанія має статус Авторизованого Партнера компанії REHAU. Це свідчить про те, що рівень технології виробництва та сервісного обслуговування, забезпечуваний фабрикою вікон «Болена», відповідає жорстким вимогам нашого німецького партнера.

Статус Авторизованого Партнера REHAU — це своєрідний європейський «знак якості», який надається лише тим партнерам REHAU, що  мають насправді інноваційне та зорієнтоване на майбутнє виробництво.

Наш офіційний представник в м. Івано-Франківську  ПП Хороб надає наступні послуги:

  • безкоштовна консультація;
  • виїзд на заміри;
  • демонтаж старих вікон;
  • монтаж готової продукції;
  • доставка;
  • сервісне гарантійне  та після гарантійне обслуговування.

Відгуки

Любов Домбровскі (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Замовляла двері на Незалежності 103 . Зробили і встановили швидко , як і обіцяли. Обслуговування на висоті. Всі від керівника , до шофера , що перевозив ті двері , дуже ввічливі.
Ви молодці. Дякую. І так тримати.
Переглянути всі відповіді ()
Bolena   Металопластикові вікна   Вхідні двері   Міжкімнатні двері   Гаражні ворота   Броньовані двері   Монтаж дверей   Монтаж вікон   Вікна   Ворота, шлагбауми   Двері   Жалюзі, ролети   Вікно   Продаж вікон   Продаж вікна   Шлагбаум   Шлахбауми   Шлахбаум   Продаж дверей   Продаж двирей   Тканинні ролети   Захисні ролети   Горизонтальні жалюзі   Вертикальні жалюзі   Fakro   Алюміньові двері   Балконні блоки   Балконні рами   Броньовані двері від виробника   Вікна в кредит   Вікна в розстрочку   Віконні конструкції   Встановлення гаражних воріт   Встановлення металопластикових вікон   Встановлення металопластикових дверей   Дахові вікна   Двері італійського виробництва   Двері в кредит   Двокамерний склопакет з енергозберігаючим склом   Двохкамерні склопакети   Елітні міжкімнатні двері   Жалюзі вертикальні та горизонтальні   Знижки   Мансардні вікна   Монтаж вікон та дверей   Офісні перегородки   Підвіконня   Продаж вхідних дверей   Продаж гаражних воріт   Продаж металопластикових вікон   Продаж металопластикових дверей   Продаж металопластикових конструкцій   Пятикамерний профіль   Ролети   Ролетні системи   Фабрика вікон   Фасадні системи   Фурнітура   Ціни від виробника   Шумоізоляційні вікна  
Показати більше