Сімейний інноваційний простір "Як Вдома"

Як Вдома - фото
Відгуків 1
Львів
Вулиця Зелена, 25
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:00Без перерви
Сб,Нд10:00 - 19:00Без перерви

Інформація

Ми зараз настільки поспішаємо все встигнути — дома наготувати, дітей «побавити», чоловіка — «побавити», встигнути на роботу, а ще розвиватись…розвиватись…і ще раз розвиватись. Аж голова йде обертом, бо не розумієш як можна все це поєднати і при цьому не нашкодити нікому і нічому. І знаєте — вихід є. Сімейний інноваційний простір «Як Вдома», що дозволяє поєднати роботу, сімейні стосунки та розвиток як батьків, так і дітей.

У чому ж полягає головна задача коворкінгу? У тому, щоб подарувати батькам дорогоцінний час на рішення робочих питань.

Пропонуємо:

  • сімейний коворкінг;
  • тренінги про стосунки «pro Кохання»;
  • школа народжувати «В очікуванні»;
  • домашній міні-садок (2 групи по 10 дітей віком від 3 до 6 років);
  • майстер-класи;

Інноваційний простір «Як Вдома» це:

  • Простір для тих, хто хоче якнайчастіше проводити час з рідними і не шкодити своїй роботі;
  • Спілка батьків, які усвідомлюють власну відповідальність за виховання дітей і саме тому є відкритими до інноваційних методів виховання.
  • Місце, де кожен може почувати себе як вдома. Ми відкриті до співпраці з усіма, для кого сім’я є цінністю, а виховання дітей — неймовірною пригодою. 

Події

Курс "Сімейні фінанси"
Розпочинаємо нашу серію майстер-класів "Сімейні фінанси" з тренером фінансового успіху Олександрою Грудзевич.Протягом всіх чотирьох майстер-класів ви зможете отримати відповіді питання:• як вести фінансовий звіт;• як уникати втрат грошей і навчитись управляти коштами;• чому говорячи про гроші так важливі цілі;• яким чином наше мислення та стратегії поведінки впливають на наявність або відсутність грошей в нашому житті;• які інвестиційні інструменти, доступні для українців;• чому важливі накопичувальні програми;і ще багато інших питань, які відкриють вам інформацію про фінанси, успіх та цілі і дозволять Вашій сім'ї жити в достатку і передати дітям навички фінансово-грамотних людей.   Вартість участі:При попередній реєстрації - 300 грн (місце бронюється при передоплаті). Для пар вартість - 500 грн за двох.У дeнь заходу - з однієі людини 400 грн. Для пар - 650 грн за двох.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.  

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Психологи   Тренінги, семінари   Психолог   Допомога психолога   Психологічна допомога   Психологічна консультація   Послуги психолога   Тренінг   Семінар   Конференції   Co-working   Допологові   Допологова підготовка   Допомога в творчій реалізації   Допомога особистому розвитку   Допомога при особистісному розвитку   Допомога при труднощах у спілкуванні   Допомога у вирішенні конфліктів   Жіночий клуб   Заняття для вагітних жінок   Запобігання негативним проявам насильства в сім’ї   Консультації з грудного вигодування   Консультація психолога   Корекційна програма   Курси для батьків   Курси для майбутніх батьків   Курси підготовки до пологів   Міні-садок   Майстер класи   Майстер класи для дітей   Навчання   Навчання діток   Навчання дитини   Навчання для дітей   Навчання для діток   Надання консультативної допомогу у вирішенні конфліктної ситуації в сім’ї   Оздоровлення сімейних стосунків   Підготовка до пологів   Підготовка до родів   Підготовка молоді до подружнього життя   Планування дітей   Планування сім’ї   Пологи   Порада для сім’ї   Природні пологи   Проведення заходів для батьків   Проведеня тренінгів   Програми для вагітних   Програми для дітей   Програми для майбутніх батьків   Психолог для дитини   Психолог для підлітка   Психолог для пари   Психолог для подружньої пари   Психолог для сім’ї   Психолог для чоловіка і дружини   Психолог для чоловіка і жінки   Психологічні консультації для дітей   Психологічні консультації для сім'ї   Психологічний тренінг   Психологічний тренінг для дітей   Психологія   Психологія конфліктів   Психологія міжособистісних стосунків   Психотерапія   Рекомендації по особистісному розвитку   Робота з дітьми   Робота з собою   Родинний відпочинок   Родинний центр   Сімейна психологія   Сімейне життя   Сімейний інноваційний простір як вдома   Сімейний консультаційний центр   Сімейний психолог   Семінари   Семінари стосовно сімейного життя   Семінари стосовно шлюбного життя   Тренінги для батьків   Тренінги для дітей   Центр щасливого батьківства та материнства   Школа батьків   Школа для батьків   Школа для майбутніх батьків   Шлюбне життя   Як вдома  
Показати більше