Сімейний інноваційний простір "Як Вдома"

Як Вдома - фото
Відгуків 1
Львів
Вулиця Зелена, 25
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:00Без перерви
Сб,Нд10:00 - 19:00Без перерви

Інформація

Ми зараз настільки поспішаємо все встигнути — дома наготувати, дітей «побавити», чоловіка — «побавити», встигнути на роботу, а ще розвиватись…розвиватись…і ще раз розвиватись. Аж голова йде обертом, бо не розумієш як можна все це поєднати і при цьому не нашкодити нікому і нічому. І знаєте — вихід є. Сімейний інноваційний простір «Як Вдома», що дозволяє поєднати роботу, сімейні стосунки та розвиток як батьків, так і дітей.

У чому ж полягає головна задача коворкінгу? У тому, щоб подарувати батькам дорогоцінний час на рішення робочих питань.

Пропонуємо:

  • сімейний коворкінг;
  • тренінги про стосунки «pro Кохання»;
  • школа народжувати «В очікуванні»;
  • домашній міні-садок (2 групи по 10 дітей віком від 3 до 6 років);
  • майстер-класи;

Інноваційний простір «Як Вдома» це:

  • Простір для тих, хто хоче якнайчастіше проводити час з рідними і не шкодити своїй роботі;
  • Спілка батьків, які усвідомлюють власну відповідальність за виховання дітей і саме тому є відкритими до інноваційних методів виховання.
  • Місце, де кожен може почувати себе як вдома. Ми відкриті до співпраці з усіма, для кого сім’я є цінністю, а виховання дітей — неймовірною пригодою. 

Події

Подружній курс "Радість інтимного життя"
Християнський сімейний центр "Родина" спільно із "Як вдома" Сімейним інноваційним простором будуть проводити подружній курс "Радість інтимного життя".На вас чекатиме:- представлення тем спікерами відповідної галузі;- романтична атмосфера за окремим столиком з теплим чаєм та десертом;- тести, роздатковий матеріал для роботи в парах;Вартість 1550 грн. з пари за курс при умові реєстрації до 16.02.19; 1750 грн - з 17 по 24.02.19.У вартість включено чай та десерт для пари, робочі матеріали із курсу, роздатковий матеріал.Курс складається із 7 зустрічей, що відбуватимуться щопонеділка з 19:00 до 21:00 Обов'язкова попередня реєстрація, додаткова інформація за вказаним номером телефону.
Лекція "Як говорити з дітьми про секс?"
У нашій країні так склалося історично – до сексу завжди ставилися як до чогось ганебного та забороненого. Наші бабусі й дідусі не розповідали про "це" нашим батькам, наші батьки намагалися не згадувати "цього" у розмовах з нами. Тож звідки нам знати, як правильно обговорювати таку "заборонену" тему з нашими дітьми?Запрошуємо вас на лекцію "Як говорити з дітьми про секс?" , де дізнаєтеся, коли, як і чому взагалі потрібно пояснювати дітям, що таке секс.Ведучий – Дмитро Романко, сімейний консультант, тренер з особистісного розвитку, експерт з романтичних стосунків.Організаційний внесок – 200 грн, якщо оплатити завчасно, 300 грн – у день події.Увага! Якщо захід планує відвідати і мама, і тато – діють знижки (300 з обох, якщо оплатити завчасно, 500 грн – у день події).   Реєстрація за вказаним посиланням.
Обновлянський дискусійний клуб: Релігія
Товариство "Обнова" запрошує активне студентство на перший християнський дискусійний клуб!Що тебе чекає?-4 зустрічі-4 блоки-4 теми-4 модератори-30 учасників   Релігія: чи віра і наука справді несумісні? Модератор - Юрій Блажиєвський - священик Парафія Божого Провидіння УГКЦ, головний редактор Журнал Скинія та духівник нашого Товариство Українських Студентів-Католиків "Обнова" - Львів.   Формат клубу: модератор робить короткий ввід у тему дискусії (15-20 хв), ставить питання до аудиторії, після чого кожен може висловити свою думку, яка не обов'язково має співпадати з думкою інших чи загальноприйнятою. Це місце, де ти можеш відстоювати свою думку, навчитися будувати аргументи, прислухатися до інших, або ж вперто стояти на своєму. Та основне - ця суперечка буде не для того, щоб вияснити, хто правий, а хто ні, а щоб разом дійти до суті явища і зрозуміти його.І це ще не все! Це місце, де ти познайомишся з новими людьми, адже на початку першої зустрічі буде організований особливий молодіжний нетворкінг, де ти познайомишся з усіма учасниками! Круто, чи не так?)Участь в курсі безкоштовна, але можлива лише за попередньою реєстрацією.
Тренінг впевненості
Під час тренінгу Ви дізнаєтеся: • яких навичок (і в якому об'ємі) Вам бракує, що Ви повинні навчитися робити і говорити, щоб набути впевненості в собі. Ви навчитеся: • бачити, як ваша неусвідомлена поведінка, яка виражається тілом, впливає на ваші стосунки з оточенням, • відстежувати мовні звороти, що демонструють невпевненість, і замінити їх на мову, властиву впевненій людині.• приймати власну недосконалість і перестати себе критикувати.• бачити істинні мотиви своїх дій, виявити внутрішні перешкоди для упевненої поведінки.• ставити цілі і їх реалізовувати.• будувати багатоактну комунікацію.• слухати інших, а не інтерпретувати їх слова.• визначати свої особисті межі.• відмовляти в тому, в чому ви дійсно хочете відмовити.• виявляти внутрішній саботаж упевненості і здолати його.   Вартість тренінгу 200 грн (300 грн з пари) при попередній реєстрації. У день події – 300 грн (500 грн з пари).   Деталі за вказаним номером телефону.
Обновлянський дискусійний клуб: Політика
Товариство "Обнова" запрошує активне студентство на перший християнський дискусійний клуб!Що тебе чекає?-4 зустрічі-4 блоки-4 теми-4 модератори-30 учасників   Політика: Бог на публічній площі: go home чи wellcome? Модератор - Юрій Підлісний - завідувач кафедри політичних наук, керівник програми Етика-Політика-Економіка, доктор філософії, викладач філософії в Український католицький університет UCuniversity.   Формат клубу: модератор робить короткий ввід у тему дискусії (15-20 хв), ставить питання до аудиторії, після чого кожен може висловити свою думку, яка не обов'язково має співпадати з думкою інших чи загальноприйнятою. Це місце, де ти можеш відстоювати свою думку, навчитися будувати аргументи, прислухатися до інших, або ж вперто стояти на своєму. Та основне - ця суперечка буде не для того, щоб вияснити, хто правий, а хто ні, а щоб разом дійти до суті явища і зрозуміти його.І це ще не все! Це місце, де ти познайомишся з новими людьми, адже на початку першої зустрічі буде організований особливий молодіжний нетворкінг, де ти познайомишся з усіма учасниками! Круто, чи не так?)Участь в курсі безкоштовна, але можлива лише за попередньою реєстрацією.
Відкрита зустріч Клубу Покликана Бути Жінкою
 Ідея створити середовище для жінок, які могли б вчитися одна в одної, ділитись напрацюваннями, радіти успіхами одна одної.Жіноча енергетика дуже сильна.Якщо ми згургуємось і будемо спільно рости, це буде дуже ресурсно для кожної з нас.Тільки ця зустріч відкрита, тому, що умовою перебування в клубі є навчання на моїх курсах і тренінгах по організації часу для жінок.Вже протягом чотрирьох років я вивчаю тайм-менеджмент для жінок, читаю книги, проходжу модульні навчання і просто розвиваюсь, росту і ЖИВУ, як Жінка, Дружина, Мама, Тренер.   Організаційний внесок 70 грн.З собою мати гарний настрій і бажання Бути Жінкою! Структура зустрічі:1. Знайомство учасниць між собою.2. Тренінг 5 вершин життєвого шляху Жінки.3. Робота в міні групах4. Спілкування, чай, кава, фрукти.
Курс "Чоловік і жінка: як реалізувати себе у взаєминах?"
Ціль курсу: навчитись взаємодіяти зі своїми коханими; навчитись створювати і насолоджуватись радістю спільного життя.   Структура курсу1. Як вибрати людину на все життя?2. Звідки береться і куди зникає стан закоханості? Чи потрібно його зберігати? Що таке любов?3. Створення цінностей у житті іншої людини4. Ваша самодостатність як основа тривалих взаємин5. Сімейні моделі – минуле, що формує майбутнє6. Спільне проведення часу: що робити з рутиною?7. Чи справді з коханим рай і у наметі? Фінансові взаємини8. Що таке «чоловіче щастя»?9. Як зробити свою жінку щасливою?10. Радість подружнього життя.Кількість занять: 10 ( по 2 заняття за один день)Вартість: 1400 грн.Після закінчення курсу видається сертифікат учасника.Курс проводить: Anna Zamostna - любляча дружина і мама трьох дітей. Працює над власним проектом "Покликана Бути Жінкою"Проводить курси, тренінги та майстер-класи з виховання щасливих і успішних дітей, тайм-менеджменту (організації часу) для жінок та гармонійних взаємин в сім"ї.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Natalya Kucher: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Сучасний креативний простіо з цікавими заходами як для дітей, так і для батків. Тут є також курси англійської мови. Можна орендувати приміщення для проведення власного зазоду.

Відповісти:

Natalya Kucher,
Natalya Kucher, 
Переглянути всі відповіді ()
Психологи   Тренінги, семінари   Психолог   Допомога психолога   Психологічна допомога   Психологічна консультація   Послуги психолога   Тренінг   Семінар   Конференції   Co-working   Допологові   Допологова підготовка   Допомога в творчій реалізації   Допомога особистому розвитку   Допомога при особистісному розвитку   Допомога при труднощах у спілкуванні   Допомога у вирішенні конфліктів   Жіночий клуб   Заняття для вагітних жінок   Запобігання негативним проявам насильства в сім’ї   Консультації з грудного вигодування   Консультація психолога   Корекційна програма   Курси для батьків   Курси для майбутніх батьків   Курси підготовки до пологів   Міні-садок   Майстер класи   Майстер класи для дітей   Навчання   Навчання діток   Навчання дитини   Навчання для дітей   Навчання для діток   Надання консультативної допомогу у вирішенні конфліктної ситуації в сім’ї   Оздоровлення сімейних стосунків   Підготовка до пологів   Підготовка до родів   Підготовка молоді до подружнього життя   Планування дітей   Планування сім’ї   Пологи   Порада для сім’ї   Природні пологи   Проведення заходів для батьків   Проведеня тренінгів   Програми для вагітних   Програми для дітей   Програми для майбутніх батьків   Психолог для дитини   Психолог для підлітка   Психолог для пари   Психолог для подружньої пари   Психолог для сім’ї   Психолог для чоловіка і дружини   Психолог для чоловіка і жінки   Психологічні консультації для дітей   Психологічні консультації для сім'ї   Психологічний тренінг   Психологічний тренінг для дітей   Психологія   Психологія конфліктів   Психологія міжособистісних стосунків   Психотерапія   Рекомендації по особистісному розвитку   Робота з дітьми   Робота з собою   Родинний відпочинок   Родинний центр   Сімейна психологія   Сімейне життя   Сімейний інноваційний простір як вдома   Сімейний консультаційний центр   Сімейний психолог   Семінари   Семінари стосовно сімейного життя   Семінари стосовно шлюбного життя   Тренінги для батьків   Тренінги для дітей   Центр щасливого батьківства та материнства   Школа батьків   Школа для батьків   Школа для майбутніх батьків   Шлюбне життя   Як вдома  
Показати більше