Супермаркет "Фуршет"

Фуршет - фото
Відгуків 4
Калуш
майдан Шептицького, 7
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд08:00 - 22:00Без перерви

Інформація

Мережа магазинів сімейної покупки «Фуршет» - перша національна мережа супермаркетів, що впровадила кращі світові стандарти обслуговування. Входить до числа найбільших в Україні підприємств роздрібної торгівлі.

Послуги мережі спрямовані на задоволення потреб усіх категорій споживачів — від власників великого бізнесу і підприємців до студентів і пенсіонерів. Заявивши про себе в 1992 році відкриттям декількох невеликих супермаркетів «Ля Фуршет», компанія стрімко росла і розвивалася. В кінці 90-х рр. керівництво «Фуршет» прийняло рішення про укрупнення мережі. І вже в грудні 1998 року в центрі Києва, на Подолі, відкрився перший національний гуртово-роздрібний магазин «Фуршет», ознаменувавши тим самим початок ери вітчизняних супермаркетів.

На сьогоднішній день мережа «Фуршет» налічує понад 80 магазинів в усіх регіонах України, в тому числі супермаркет «Гурман-Фуршет» у Києві, а також 22 магазини в Республіці Молдові та Грузії. Жителі Києва можуть скористатися послугами інтернет-магазину «Фуршет».

Торгова площа супермаркетів «Фуршет» становить від 300 до 9000 кв. м, асортимент — більше ніж 20 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів від більш, ніж 1000 вітчизняних і закордонних постачальників.

Близько 80% асортименту «Фуршет» становлять товари вітчизняного виробництва. Мережа має власні м'ясопереробні, пельменні, кондитерські, кулінарні, рибні виробництва та пекарні.

Компанія «Фуршет» виробляє товари під власними торговими марками «Фуршет» і «Народна»: консервація, соки, соняшникову олію, крупи, кондитерські вироби, пельмені, вареники, товари промислової групи.
Мережа працює без посередників — товари потрапляють на полиці торгового залу за принципом «виробник-магазин», що забезпечує низьку ціну, свіжість і якість.

Щодня супермаркети «Фуршет» відвідують понад півмільйона покупців. В першу чергу їх приваблює висока якість товарів, низькі ціни, численні акції і програма лояльності.

У мережі діє бонусна Програма FISHKA.

«Фуршет» регулярно проводить благодійні акції, спрямовані на підтримку дитячих будинків, національні та міжнародні волейбольні турніри, підтримує дворовий футбол.

За свою історію мережу супермаркетів «Фуршет» була відзначена багатьма нагородами:

 • «100 кращих підприємств Києва» (2001)
 • «Бренд року 2005»
 • «Вибір №1» (2005)
 • «Фаворит року серед Успішних Людей» (2006)
 • «Бренд року 2007»
 • «Бренд року 2008»
 • «Бренд року 2009»
 • Retail Awards 2011 «Найкраща мережа супермаркетів України».

Private label «Фуршет» - це власні торгові марки (ВТМ) мережі супермаркетів «Фуршет». Сьогодні компанія виробляє продукцію під двома торговими марками - «Фуршет» і «Народна». Ці товари можна придбати в супермаркетах «Фуршет» по всій території України та Республіки Молдова.

Товари ВТМ «Фуршет» відрізняються стабільно високою якістю і доступною ціною. Їх з радістю купують покупці.

Під ВТМ «Народна» виробляється продукція низького цінового сегмента, якість якої відповідає вимогам нормативних документів.

Мережа «Фуршет» замовляє товари під власною торговою маркою безпосередньо у виробників, до вибору яких підходить ретельно і відповідально.

«Фуршет» співпрацює з виробниками, які добре зарекомендували себе на ринку, є лідерами у своїй галузі, готові формувати найбільш цікаві пропозиції по співвідношенню «ціна-якість», а також пройшли обов'язковий аудит відділу якості «Фуршет». В першу чергу віддається перевага компаніям, продукція яких відповідає міжнародним стандартам якості - ISO і BRC.

Продукція ВТМ «Фуршет» і ВТМ «Народна» вирізняється стабільно високою якістю і низькою ціною. Це пояснюється відсутністю посередників між роздрібною мережею та виробниками, а також відсутністю витрат на просування цієї продукції — маркетинг і рекламу.

Причини, за якими покупці вибирають продукцію Private label:

 • широкий асортимент товарів щоденного споживання
 • висока якість і низька ціна
 • жорсткий контроль якості використовуваних виробником інгредієнтів
 • постійний контроль якості продукції шляхом відбору і тестування примірників з щоденних поставок, а також в торгових залах магазинів.

Товари, які виробляються під власними торговими марками, — це одна зі складових іміджу мережі «Фуршет» - на упаковці цієї продукції вказано ім'я компанії. Тому ми робимо все, щоб покупці залишилися задоволені продукцією — як в плані ціни і якості, так і в плані асортименту.

Мережа магазинів сімейної покупки «Фуршет» завжди прагнула задовольнити потреби покупців.

Особливості «Фуршет»:

 1. «Фуршет» веде роботу в декількох напрямках. По-перше, з початку кризи ми знизили ціни майже на всі категорії продуктів. І це не одноразова акція — це політика «Фуршет». Друге - ми постійно моніторимо ціни конкурентів і знижуємо ціни на популярний товар. Це хороша можливість купити все — від борошна і яєць до імпортного вина за акційною ціною. І це не пару відсотків, а значні знижки, відчутні для гаманця! Наприклад, під Великдень і травневі знижки на найактуальніші товари у нас досягали мінус 50%!
 2. Ми суворо контролюємо терміни зберігання нашої продукції, проводиться своєчасна уцінка на товари, які швидко псуються. Також на постійній основі у нас діє проект «Народний контроль»: якщо покупець знаходить товар з вичерпаним терміном реалізації, то отримує право придбати товар за акційною ціною 0,09 коп. за одиницю.
 3. У нас діє програма «Фішка», яка дає можливість накопичувати бали за покупки. Кожні 500 балів ви можете використовувати в наших магазинах для отримання 5 грн на наступну покупку. Тобто це як знижка, але відкладена в часі. До основної картки «Фішка» видається три брелоки. Ними можуть користуватися всі члени сім'ї, допомагаючи один одному збирати більше балів.

Запитаєте, як покупець може підрахувати свою вигоду?

На кожному ціннику у нас позначено кількість балів, які нараховується на 1 грн вартості товару. Тобто, щоб дізнатися скільки балів ви отримаєте за покупку того чи іншого товару, вам потрібно його вартість помножити на кількість балів, зазначених на ціннику. Також є акції, спеціальні пропозиції, по ним з Фішкою ви можете отримати додаткові бали. З Фішкою ви можете отримати від 5 гривень на морозиво і більше — на молоко, коробку цукерок або навіть на банку ікри.

Запрошуємо Вас до супермаркетів «Фуршет»!

www.furshet.ua

Відгуки