Супермаркет "АКБ-Плюс"

АКБ-Плюс - фото
Відгуків 3
Тернопіль
вулиця Олександра Довженка, 2а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 17:30Без перерви
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Публічне акціонерне товариство Акумуляторний завод «SADA» спеціалізується на виробництві стартерних свинцево-кислотних АКБ для всіх видів легкових та вантажних автомобілів, а також сільськогосподарської техніки.

З моменту заснування в 1998 році завод постійно розвивається і розширює асортимент виробленої продукції. На сьогодні освоєний випуск 18 типорозмірів та 4 серій АКБ «SADA Standart», «SADA Standart Plus», «SADA Calcium», «Professional Truck».

Акумуляторні батареї ТМ «SADA» представлені практично в усіх регіонах України, експортуються в країни СНД і користуються заслуженим попитом, оскільки зарекомендували себе як якісні та надійні в роботі.

ПАТ Акумуляторний завод «САДА» в листопаді 2012 року підписав контракти з компаніями «DELKOR Corporation» (Південна Корея) та «MIDAC» (Італія) і отримав статус ексклюзивного дистриб’ютора в Україні. Представництва Херсонського акумуляторного заводу «SADA» під брендом «Акумуляторний супермаркет АКБ+» відкрито в 17 областях України.

Переваги від співпраці з «Акумуляторним супермаркетом АКБ+»:

  • придбання акумуляторних батарей без посередників;
  • гарантійне та сервісне обслуговування від виробника;
  • обслуговування придбаних у нас АКБ в будь-якому сервісному центрі мережі «АКБ Плюс»;
  • доставка придбаних акумуляторів ;
  • знижки для постійних клієнтів.

Ознайомитись і придбати АКБ можна в Тернопільському представництві ПАТ АЗ «САДА» в «Акумуляторному супермаркеті АКБ+» за адресою: м.Тернопіль, вул.Довженка,2А.

Відгуки