Студія "Christy мови та мистецтво"

Christy мови та мистецтво - фото
Стрий
вулиця Поштова, 16
(ТЦ "City Center", 3 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:30Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Студія дитячого дозвілля «НавчаБава» запрошує усіх діток з 1,6 до 10 років на веселі, розвиваючі, пізнавальні та цікаві заняття! Наші студії – це прогресивне середовище, яке формує радісне і відкрите ставлення дітей до навколишнього світу, сприяє їхньому гармонійному розвиткові та закладає фундамент для успішного і здорового майбутнього.

Ми пропонуємо заняття

  • Пізнавально-ігрова англійська: 
    • Від 2 до 6 років. Віршики, пісеньки, рисівки, музичні ігри, танці, руханки, пальчикові ігри, дидактичні та логічні ігри, фонетичні ігри, драматизація та рольові ігри, ігри на розвиток дрібної моторики для найменших, малювання, творчі завдання (малювання, ліпка, аплікації)
    • Від 6 до 10 років. Швидкий метод вивчення звуків та букв, читання, основи граматики, рольові ігри, дидактичні та логічні ігри, допомога з домашнім завданням, індивідуальний підхід.
  • Майстерня маленького художника. Від 4 до 6 років. Малювання, ліпка, аплікація, робота з різними матеріалами(папір, глина, солома, тісто, пластилін, фарби тощо), орігамі, вивчення кольорів, форм та розмірів, розвиток фантазії та художнього смаку дитини.
  • Ритміка для малюків. Від 3 до 6 років. Ритмічні, гімнастичні та хореографічні вправи, музичні та рухливі ігри, розвиток пластики та відчуття ритму, «креативний» танець та просто гарний настрій!
  • «Забавлянки для дитятки». Від 1,6 року до 3 років. Комплексна програма всебічного розвитку дитини, яка спрямована на розвиток мовлення, пам’яті, уваги, логічного та творчого мислення, розвиток дрібної моторики руки. Веселі руханки, танці, співи, музичні ігри та вправи, знайомство з музичними інструментами стимулюють фізичний та творчий розвиток малечі. Малювання та ліпка знайомить малюків зі світом  образотворчого мистецтва.
Ми забезпечимо для ваших діток цікаве та корисне проведення часу.

Відгуки