Студія "Brain"

Brain - фото
Рівне
вулиця Короленка, 5

Інформація

Вас не влаштовує якість життя? І ви не розумієте об'єктивних причин цього невдоволення. Ви відчуваєте тривогу, занепокоєння? І це впливає на ваше життя, роблячи його не комфортним.

Ви відчуваєте труднощі в спілкуванні вдома або на роботі? І готові розібратися в тому, що стоїть за цим. Ви перебуваєте в залежних або небезпечних відносинах. І вам потрібна підтримка? Студія «Brain» допоможе вам впоратись з багатьма психологічними проблемами, комплексами та питаннями для кращого, комфортного та щасливого життя.

Студія «Brain» створена для того, щоб люди могли спілкуватися. Спілкування — це головне, що існує в суспільстві. Але багато людей дуже цього бояться або роблять щось не так, і тоді спілкування стає дуже складним. У нашій студії є можливість отримати пораду, подискутувати, пограти в психологічні ігри та багато іншого. Головне — у нас є фахівці, які готові допомогти вам побороти ті життєві складності, що виникли на вашому шляху.

Послуги:

  • тренінги особистісного розвитку;
  • індивідуальні консультації;
  • майстер — класи;
  • воркшопи;
  • психологічні ігри;
  • групи психологічного розвантаження;
  • створення програм по розвитку профорієнтації для школярів;
  • бізнес — тренінги по конфліктології та мотивації персоналу;
  • навчальні тренінги по створенню команди та роботи з нею.

Події

Ораторська школа публічного виступу
23.11.2018 - 29.11.2019
Ораторська школа публічного виступу - це новий, сучасний формат розвитку та прокачки твоїх комунікативних здібностей!Школа складається з 3 напрямків, які містять в собі основні елементи: володіння власним тілом, емоціями, словами та аудиторією.На тебе чекає курс практичних занять, які включають інтерактивні техніки, психологічні методи та власний досвід ораторських лайфхаків від тренерів.Детальна інформація за тел.: 098 88 016 97 та 098 71 78 468.Для участі реєструйся за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYSBKgDTO6xI9ptef13WiKX2M90VNgaI8IIXDb9lcRVTbpQw/viewform

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Брейн   Психологи   Тренінги, семінари   Психолог   Допомога психолога   Психологічна допомога   Психологічна консультація   Послуги психолога   Тренінг   Семінар   Конференції   Індивідуальні консультації   Індивідуальні консультації психолога   Індивідуальні психологічні консультації   Індивідуальні психологічні тренінги   Анонімне звернення до психолога   Бізнес консультування   Бажання відкрити в собі ресурси   Бажання навчиться жити тут і зараз   Бажання отримувати радість і задоволення   Бажання пізнати себе   Бути собою   Відчуття втрати себе   Важкі емоційні стани   Ведення життєвого балансу   Виведення з депресії   Визначення в житті   Групові психологічні консультації   Групові психологічні тренінги   Депресія   Дитячо-батьківські стосунки   Емпатійний психолог   Жіночі тренінги   Життєві кризи   Занижена самооцінка   Конфіденційне звернення до психолога   Конфлікти на роботі   Кризи   Лікування безсоння   Лікування депресії   Лікування особистих проблем   Навчитись будувати близькі стосунки з іншими   Навчитись свободі   Нервові розлади   Особиста терапія   Особистий психолог   Посттравматичний синдром   Практичний психолог   Проблеми в спілкуванні   Проблеми в чоловічо-жіночих стосунках   Проблеми з дітьми   Проблеми з хлопцем   Проблеми з чоловіком   Проблеми на роботі   Проведення тренінгів особистого стану   Психолог з хорошою освітою   Психолог уважний до емоцій клієнтів   Психолог уважний до переживань клієнтів   Психологічні консультації   Психологічні травми   Психологічні тренінги   Психологічне консультування   Психологічний розвиток   Психотерапія   Реалізація особистості   Робота з дітьми   Робота з депресивним станом   Робота з сімейними парами   Розвиток впевненості в собі   Розвиток особистості   Сімейні консультації   Сімейні консультації психолога   Сімейний психолог   Самопізнання   Справитися зі складними життєвими ситуаціями   Стати щасливим   Студія психологічного розвитку   Студія розвитку   Супервізії   Тренінги з побудови успішних стосунків   Тренінги з розвитку жіночності   Тривала робота по вивченню і усвідомленню особливостей своєї особи   Тривожність   Труднощі в особистих стосунках   Труднощі в пошуку супутника життя   Труднощі в сім'ї   Якісна психологічна допомога  
Показати більше