Студія "CustomPrint"

CustomPrint - фото
Івано-Франківськ
вулиця Залізнична, 4

Інформація

Бажаючи додати своєму автомобілю індивідуальних ноток та неповторного стилю, варто звернути увагу на аквапринт. Ця технологія, в основі якої лежить водно-імерсійний друк, дає змогу одержати бажане зображення та суттєво змінити зовнішній вигляд авто. Суть методу полягає в перенесенні обраного малюнка з плівки на поверхню деталі автомобіля. Строго дотримуючись технології, обираючи цікаві дизайни, можна одержати якісне, стильне та оригінальне зображення та вирізнити свою автівку з-поміж інших на дорозі.

Студія «CustomPrint» надає послуги нанесення аквапринту на різноманітні деталі вашого авто. Ручки дверей чи панель приладів, салон та інші елементи машини можна задекорувати, виходячи із ваших побажань та смаків. Підприємство володіє можливостями та вміннями нанесення фарби на пластикові та металеві деталі.

Чому варто обрати покриття саме методом аквапринту? У нього є ряд переваг:

  • малюнок, одержаний цим способом, не вигорає на сонці та не змінює свого вигляду від перепадів температури;
  • аквапринт стійкий до механічних пошкоджень та підвищеного тиску;
  • малюнок стійко переносить миття авто.

Наші фахівці зуміють нанести якісний та акуратний малюнок на різноманітні деталі вашого авто чи фототехніки, на спортивне спорядження та багато інших аксесуарів.

Якщо понад усе ви цінуєте індивідуальність та неповторний стиль, аквапринт — це саме те, що вам потрібно.

Радимо скористатися калькулятором на нашому сайті, який дозволить вам отримати дані про вартість вашого замовлення.

Аквапринт — це модно, цікаво та оригінально. Не відкладайте можливість отримати унікальний дизайн вашого авто чи улюблених аксесуарів.

Відгуки