Студія танцю "Dance Life"

Dance Life - фото
Відгуків 2
Тернопіль
вулиця Михайла Грушевського, 2
Тернопіль
вулиця Танцорова, 51
(Інститут ТІСІТ)
Тернопіль
смт. Велика Березовиця вул. Енергетична, 19
(Садок "Кобзарик")
Тернопіль
вулиця Анатолія Живова, 30
(ЗОШ №24)

Інформація

Сучасні танці в місті Тернопіль — це популярне та корисне хобі для дітей, підлітків та дорослих.

Школа танцю "DANCE LIFE" представлена танцювальними напрямками для усіх вікових категорій.

Дітки від 3 до 5 років знайдуть для себе цікаве заняття з танцювальними іграми, корисними вправами для спини, розтяжками і рухливими танцями!Діти віком 6-9 років,10-15 років зможуть само реалізувати своє "я" у напрямку Хіп-хоп (hip hop) та Джаз-фанк (Jazz funk). Цікаві танцювальні батли, постановки, виступи, змагання, відпочинок в компанії однолітків! Серед усіх гуртків Тернополя — саме ми працюємо не лише над вивченням танцю, а й над розвитком лідерських якостей кожної дитини, вмінням працювати в команді та над покращенням стану здоров'я наших учнів! Для дівчат та жінок у нашому клубі підібрані найдієвіші та найпопулярніші методики представлені напрямками Lady dance, Стретчинг, Фітнес! Ти амбітна та енергійна, прагнеш розвинути пластику, жіночність та сексуальність? Напрямок Lady dance саме для тебе!  Мрієш про гнучку і здорову спину? Хочеш відчувати себе щодня в тонусі і сісти на шпагат? Не зволікай і записуйся в групу Стретчинг! Приталені плаття, короткі спідниці і облягаючі топи припадають пилом на полиці? Мерщій на чудо-фітнес! Ефективна система схуднення приємно тебе здивує!

Окрім Kids dance, Hip hop, JAZZ funk, Lady dance, Stretching, Fitness у Тернополі ви також можете замовити ексклюзивну постановку весільного танцю! Де?В Студії танцю "Dance life"!

Студія танцю «Dance Life» — це сучасна, професійна танцювальна школа, де ви, незалежно від вашого віку та початкових навиків, будете почуватися комфортно.

У нас чудовий, веселий та привітний дружний колектив, а молоді й досвідчені тренери легко знайдуть підхід до кожного учня. Ми чудово орієнтуємося у вирі сучасних танцювальних тенденцій, ознайомлені з актуальними трендами.

І можете навіть не сумніватись — у нас ви отримаєте саме те, за чим прийшли на танці! Гарне, підтягнуте, треноване тіло, чудову поставу, хороші розтяжки та актуальну танцювальну інформацію!

Наш колектив регулярно бере активну участь у всеукраїнських турнірах, фестивалях, флеш-мобах та показових виступах у Тернополі та Україні. Це дасть вам змогу долучатися до цих чудових дійств.

У «Dance Life» ви оволодієте такими танцювальними напрямками:

  • hip-hop (6-9 років, 10-15років);
  • jazz funk (6-9 років, 10-15 років);
  • стретчинг (для будь-якого віку);
  • kids dance (для дітей від 3 років);
  • lady dance (від 16 років і старші).

Потурбуйтесь про своє тіло! Розвивайте свою особистість! Покращуйте свій настрій! Дозвольте танцям змінити ваше життя на краще. Не зволікайте, беріть в руки телефон і набирайте наш номер 097 921 69 91! Ми надамо вам усю детальну інформацію!

Відгуки