Студія нарощення вій "Queen"

Queen - фото
Івано-Франківськ
вулиця Галицька, 62Б

Інформація

Кожна жінка хоче бути володаркою чаруючого і незабутнього погляду. На жаль далеко не всі можуть похвалитися довгими, красивими віями, які обрамляють очі і роблять їх більш виразними.

Студія нарощення вій «Queen» пропонує професійне нарощення вій, та навчання по нарощенню вій.

Виконання класичного нарощення, об’ємів  2D, 3D, 4D та Hollywood.

Використовуються матеріали преміум-класу. Це безпечні, повністю гіпоалергенні матеріали, від яких не буде таких негативних наслідків, як свербіж, відчуття дискомфорту і випадання власних вій.

Також на базі студії проводяться курси по нарощенню вій!

  • Базовий курс: "Класичне нарощення. Моделювання погляду". Теорія + відпрацювання на моделях. Навчання індивідуальне, час і дата узгоджується. Матеріали входять в ціну курсу.
  • Курс підвищення кваліфікації: " Об'ємне нарощення. Моделювання погляду". Теорія + відпрацювання на моделях. Навчання індивідуальне, час і дата узгоджується. Матеріали входять в ціну курсу.

Дипломований майстер, який неодноразово проходив курси підвищення кваліфікації в українських і закордонних майстрів, радо поділиться досвідом на курсах по нарощенню вій. А також наростить вам війки любого об'єму, і зробить ваш погляд більш виразнішим і привабливим.

Також до Ваших послуг доступна послуга біозавивка вій, моделювання форми та пофарбування брів.

Надайте своєму погляду довершеності!!!

Відгуки