Студія музичного розвитку, дитячої творчості та дозвілля "Гумель Kids"

Гумель Kids - фото
Стрий
вулиця Валова, 1/3

Інформація

Організувати свято для дитини можливо навіть більш складно, ніж для дорослого. Адже кожні батьки розуміють цінність і вагу дитячих спогадів, важливість позитивних вражень та емоцій. Тому підходити до вибору місця й організаторів святкової події треба уважно.

Дні народження або випускні з садочка чи початкової школи, спортивні досягнення чи творчі успіхи вашої дитини можна відсвяткувати в студії дитячих розваг «Гумель Kids». Професійні аніматори та організатори свят влаштують тематичну костюмовану вечірку на ваш смак, підберуть необхідну атрибутику відповідно до головної теми свята. Практикують організацію свята як в студії, так і за її межами, коли місце обираєте ви.

Програма кожного заходу детально планується заздалегідь і включає безліч розваг, інтелектуальних завдань, творчих конкурсів.

Послуги студії «Гумель Kids» не обмежуються влаштуванням чудових святкових заходів для дітей. Ви зможете скористатися наступними послугами:

  • діє прокат різноманітних дитячих костюмів для свят та фотосесій;
  • групові заняття з вокалу та теорії музики для діток вікових груп від 3 до 4 та від 4 до 5 років, що розвинуть музичний слух, відчуття ритму, темпу;
  • заняття з раннього розвитку дитини — письмо, ліпка з пластиліну, глини, аплікації, вивчення букв та цифр;
  • індивідуальні заняття вокалом та музикою для діток від 5 років.

З «Гумель Kids» ваша дитина збереже чудові спогади про чарівне свято. Подаруйте їй таку радість!
 

Відгуки