Студія краси "Для тебе"

Для тебе - фото
Івано-Франківськ
вулиця Короля Данила, 9
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб10:00 - 20:00Без перерви
Нд10:00 - 19:00Без перерви

Інформація

Прагнення до краси, стилю й гармонії в образі притаманне багатьом. Ми мріємо про гарне волосся та стильну стрижку, модний манікюр та витончений вигляд, адже це суттєво впливає на нашу самооцінку, дозволяє насолоджуватися своїм відображенням у дзеркалі, отримувати компліменти, вражати та захоплювати. То чому б не скористатися новинками індустрії краси, професійними косметичними засобами, щоб змінити свій вигляд, додати йому особливих акцентів.

До ваших послуг — професійна студія краси «Для тебе», яка пропонує новітні способи й модні тренди для вашого перевтілення.

Тут працюють досвідчені та вправні майстри, готові дивувати та втілювати останні досягнення світу краси. В першу чергу, наші спеціалісти прислухаються до ваших побажань та вподобань, обов’язково врахують особливості та переваги вашої зовнішності. Крім того, ми раді запропонувати свої варіанти, щоб створити модний та цікавий образ.

Послуги студії краси «Для тебе» включають:

  • різні види перукарських послуг — ми зробимо для вас модну стрижку чи стильну укладку, святкову зачіску;
  • нігтьовий сервіс;
  • різні види та способи нарощування вій;
  • макіяж;
  • архітектуру та корекцію брів.

У нас панує особлива атмосфера, де ви зможете повірити, що ваш гарний вигляд — це не мрія, а наша робота. Ми використовуємо якісні засоби та професійні інструменти, постійно підвищуємо рівень своєї кваліфікації та готові пропонувати вам кращі способи оновлення зовнішності.

Відгуки