Студія друку "Кольорова майстерня"

Кольорова майстерня - фото
Відгуків 8
Івано-Франківськ
вулиця Чорновола, 7, офіс 102
(Готель "Станіславів", 1 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Сувенірна продукція із нанесеними фірмовими зображеннями чи логотипами є чудовою рекламою підприємств різного роду діяльності. Така поліграфія гарно запам’ятовується, допомагає просунути бренд, поінформувати про нього чимало зацікавлених осіб. Окрім того, малюнки на футболках чи горнятках можуть стати відмінним подарунком близькій людині, пам’ятним сувеніром про певну подію.

Звичайно, якість поліграфічного друку повинна відповідати високим сучасним технологічним та естетичним вимогам, втілювати цікаві дизайнерські рішення.

Студія друку «Кольорова майстерня» пропонує широкий спектр професійних поліграфічних послуг та нанесення зображення на футболки, чашки та інші предмети. Сувенірна та поліграфічна продукція, виготовлена нашими спеціалістами, втілює головні завдання та побажання замовників, виконується на сучасному обладнанні якісними та довготривалими фарбами й іншими матеріалами.

Виготовляємо:

  • різноманітну сувенірну продукцію;
  • меню для барів, ресторанів та інших закладів громадського харчування — ми розробимо меню відповідно до стилю вашого закладу, оберемо оптимальний варіант кріплення та захисту;
  • візитки;
  • рекламні матеріали — листівки, буклети, проспекти та багато іншої продукції за вашим замовленням.

Обравши Студію друку «Кольорова майстерня», ви зустрінете приємне обслуговування, високий рівень професіоналізму, індивідуальний підхід, креатив та відповідальність.

Відгуки