Студія пародонтології "Центр здорових ясен"

Центр здорових ясен - фото
Відгуків 1
Тернопіль
вулиця Січових Стрільців, 1
(3 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Студія пародонтології «Центр здорових ясен» — це унікальний, вузькоспеціалізований лікувальний заклад, що займається лікуванням виключно захворювань ясен.

Як свідчить досвід, практично кожна третя людина стикається із неприємними та доволі проблемними захворюваннями ясен. Причин є чимало. Серед них, в першу чергу, варто відзначити хвороботворні мікроорганізми, зубний наліт, нестачу мінералів та вітамінів, мікротравми ясен, шкідливі звички, спадковість, цукровий діабет, інфекції та інші фактори.

Варто негайно звертатися до лікаря, як тільки ви відмітите почервоніння ясен, зміну їх щільності, збільшення розміру, неприємний запах з рота, кровотечу чи біль.

У своїй роботі Студія пародонтології «Центр здорових ясен» використовує новітні досягнення галузі, якісні інструменти, матеріали, лікарські препарати. Це допомагає на ранніх стадіях усунути проблему та запобігти втраті зубів.

Студія пародонтології «Центр здорових ясен» виконує:

  • лікування ясен, пародонтозу, парадонтиту, неприємного запаху з рота, оголення коренів, осідання ясен, кровоточивості ясен;
  • операції на яснах;
  • професійну гігієну;
  • видалення зубів;
  • нарощення кістки, нарощення ясен;
  • імплантологію — використовуємо швейцарські імпланти Straumann, для нарощення кістки Emdogain (Швейцарія).

Не варто чекати погіршення ситуації, подбайте про своє здоров’я просто зараз — відвідайте Студію пародонтології «Центр здорових ясен» та насолоджуйтеся здоровою, красивою посмішкою.

Відгуки