Студентський простір "Paragraph"

Івано-Франківськ
Вулиця Шевченка, 57

Інформація

Вільний простір, коворкінг, проведення подій, лекцій та майстер-класів.

Події

Тренінг "Гнучкість: як ефективно приймати рішення?"
В програмі заняття:1. Пояснювальний стиль: походження, види та шляхи трансформації2. Локус контролю: види та способи визначення3. Стратегії дій в складних ситуаціях4. Концепції дизайн-мислення для пошуку та прийняття рішень5. Способи впевненого впровадження рішень в життя6. Шляхи емоційної адаптації та пристосування до змін7. Емоційна гнучкість в особистому та професійному житті⠀Вестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку. При попередній реєстрації та оплаті до 1 вересня, вартість участі – 199 грн. Після 1 вересня – 299 грн.
Віра у власні сили: на чому базується і як її зміцнити?
В програмі заняття1. Десять ключових моментів, які визначили вашу віру в себе2. Сім критичних рішень, які вплинули на рівень довіри до себе3. П’ять ключових людей, які формували ваше уявлення про себе4. Способи повернення віри в себе після невдач5. Вдячність та співчуття і їх роль в стосунках з собою6. Шляхи ліквідації «сумнівів» в собі7. Зміна «фокусу» уваги та можливостей які бачимо для себе і свого життя⠀Вестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу.⠀При попередній реєстрації та оплаті до 1 вересня, вартість участі – 199 грн. В день заходу – 299 грн.⠀⠀
Тренінг "ProСвободу: як вийти за рамки власних обмежень?"
В програмі заняття:1. Установки й переконання: природа та функції2. Локус контролю та управління власним життям3. Ярлики: виявлення та способи їх усунення4. Плівки й внутрішній діалог5. Внутрішній критик і техніки роботи з ним6. Шлях до свободи та звільнення від нав’язаних правил7. Дозвіл бути самими собою, жити своїм власним життям і насолоджуватися ним⠀Вестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу.⠀При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі – 199 грн. В день заходу – 299 грн.
Тренінг "Прокладаючи маршрут від бачення мети до щоденних дій"
В програмі заняття:1. Машина часу: як перейти від бачення бажаного майбутнього до щоденного плану?2. Пріоритети: як їх правильно визначати та розставляти?3. Потік справ: як легко приймати рішення й швидко справлятися з вхідними завданнями?4. Системи планування та організації життя без стресу: як обрати або створити свою?5. «Пастки», «Крадії часу» та де шукати додаткові години для досягнення ваших цілей?6. Золоті принципи планування: як встигати виконувати все задумане?7. Формула балансу: як щодня знаходити час для підтримки внутрішньої гармонії? При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі – 199 грн. В день заходу - 299 грн.
Тренінг "Пріоритети: як правильно визначати та застосовувати?"
В програмі заняття1. Пріоритети та способи їх визначення2. Діагностика навичок делегування3. Міфи про пріоритети й делегування та новий погляд на встановлені правила4. Азбука планування й принципи використання пріоритетів5. Способи й закони успішної передачі завдань іншим6. Інструменти підвищення ефективності діяльності, оцінки та контролю7. Координати часових витрат й шляхи досягнення більшого за менший час⠀Вестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу. При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі – 199 грн. В день заходу – 299 грн.
Майстер-клас по написанню картин акриловими фарбами
Безкоштовний майстер-клас по написанню картин акриловими фарбами від професійного художника Ярослав Візнович, для людей з інвалідністю опорно-рухового апарату та їх супроводжуючих. Також на нашій події для всіх учасників буде смачне пригощення та безалкогольні напої. Для участі у майстер-класі необхідна обов'язкова попередня реєстрація. Для цього варто написати Kristina Syrova в приватні повідомлення: "Я хочу на майстер-клас по написанню картин акриловими фарбами"! Також на нашу подію щиро запрошуємо волонтерів, - нам буде потрібна допомога на кухні у приготуванні та роздачі вже готового обіду.
Стійкість: як підвищити стійкість до критики?
В програмі заняття1. Стрес і тривога: точки дотику і шляхи їх послаблення2. Рефлекторне мислення й способи його профілактики3. Джерела впевненості в собі та шляхи її підвищення4. Критика: варіанти реакції і як з нею справлятися 5. Внутрішній діалог: способи усунення «внутрішнього критика»6. Погляд зі сторони: визначення особистих цінностей та переваг7. Тривожні думки: шляхи усунення надмірного хвилювання⠀Вестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу. При попередній реєстрації та оплаті до 1 вересня, вартість участі – 199 грн. Після 1 вересня – 299 грн.⠀
Трансформація уявлень: як змінити установки та переконання?
В програмі заняття1. Установки й переконання: природа та функції2. Локус контролю та управління власним життям3. Ярлики їх роль та способи звільнення від тих, які заважають повірити в себе й розкрити свій потенціал4. «Легенди» і «сценарії» життя: способи виявлення та їх зміни5. Внутрішній діалог і критик: шляхи звільнення від постійного самозвинувачення6. Шлях звільнення від нав’язаних зі сторони «правил» та «обмежень»7. Внутрішній «дозвіл» на право бути собою справжніми і насолоджуватися життям про яке так давно мріяли!⠀Вестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу.⠀При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі – 199 грн. В день заходу – 299 грн.
Тренінг "ProМомент: як бути на вершині ефективності та насолоди?"
В програмі заняття:1. Види та стани уваги2. Потік: його переваги та особливості3. 7 способів частіше потрапляти в потік4. Виявлення та ліквідація відволікаючих факторів5. Колесо зосередженості та потоку6. Способи збереження резервів уваги7. Мінімалізм та максималізм: переваги й недоліки⠀Вестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу.⠀При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі – 199 грн. В день заходу – 299 грн.
Тренінг "Досягаючи бажаного, як усунути перешкоди на шляху до мети?"
В програмі заняття:1. Внутрішні перешкоди, які заважають досягати цілей та способи їх усунення2. Причини зневіри в собі та програма «реабілітації» довіри до себе3. Стратегії підвищення впевненості в собі4. Джерела підтримки й опори на шляху до мети5. Страхи: джерела й методи послаблення6. Рефлекторне мислення: причини появи та способи знешкодження7. Сумніви й самокритика: алгоритми попередження й усунення негативних наслідків При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі – 199 грн. В день заходу - 299 грн.
Системи управління часом: як обрати та змінити під «себе»?
В програмі заняття1. Переваги та способи організації життя2. Життя, як проект або організація без стресу3. 12 тижнів в році, як досягати вдвічі більше ніж інші за рік?4. Планування для творчих людей та способи його впровадження5. Модулі часу й шляхи їх використання6. Карта життя й тижня на практиці7. Способи створення власної системи плануванняВестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу. При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі – 199 грн. В день заходу – 299 грн.
Тренінг "Емоційне вигорання: як відновитися та попередити?"
В програмі заняття:1. Маркери й симптоми емоційного вигорання2. Емоційне вигорання: поняття й стадії3. Причини й фактори ризику4. Способи профілактики й попередження стану вигорання5. Шляхи зниження кількості професійних стресів6. Активатори внутрішніх сил та енергії7. Екзистенціальний діалог для попередження вигорання   При попередній реєстрації та оплаті до 1 вересня, вартість участі– 199 грн. Після 1 вересня – 299 грн.
Тренінг "Призначення: як знайти справу, яка допоможе себе реалізувати?"
  В програмі заняття1. Особистісний аналіз: розкриття сильних сторін й талантів 2. Археологія: виявлення справжніх бажань, мрій та прагнень3. Переоцінка: карта знань, вмінь та навичок4. Компас задоволення: джерела радості, енергії та наповненості5. Активація призначення: шляхи передачі користі іншим6. Пізнання: покликання та призначення у вашому житті7. Процвітання: стовпи кар’єрного успіху та самореалізації⠀Вестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу. При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі – 199 грн. В день заходу – 299 грн.
Тренінг "Емоційний інтелект: як зробити так, щоб емоції працювали на вас?"
В програмі заняття:1. Емоційний інтелект та його складові2. Стратегії усвідомлення і екологічного проживання власних емоцій3. Переконання й установки, які призводять до труднощів з емоціями4. Карта трансформації емоцій: робота з думками, відчуттями та поведінкою5. Свобода вибору емоційних реакцій6. Техніки та методи управління емоціями7. Фітнес EQ або стратегії розвитку емоційного інтелекту   При попередній реєстрації та оплаті до 1 вересня, вартість участі – 199 грн. Після 1 вересня - 299 грн.⠀
Тренінг "ProМотивацію: як розпалювати та підтримувати?"
В програмі заняття:1. Знайомство з «внутрішньою сім’єю»2. Контакт з внутрішньою дитиною3. Діагностика стану внутрішньої дитини та її потреб4. Шляхи зцілення внутрішньої дитини5. Способи підвищення особистої мотивації6. Шлях до незалежності та самостійності7. Побачення з внутрішньою дитиною та звільнення від минулих образ Вестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу. При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі – 199 грн. В день заходу - 299 грн.
Тренінг "Потік, як керувати увагою та встигати більше за менший час?"
В програмі заняття:1. Види та стани уваги2. Потік: його переваги та особливості3. 7 способів частіше потрапляти в потік4. Виявлення та ліквідація відволікаючих факторів5. Колесо зосередженості та потоку6. Способи збереження резервів уваги7. Мінімалізм та максималізм: переваги й недолікиВестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу. При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі – 199 грн. В день заходу – 299 грн.
Тренінг "Максимум: як досягати високої ефективності без вигорання?"
Початок 8.10 о 18:30, 19.10 о 13:00.   В програмі заняття:1. Три стовпи високої ефективності2. Секрет стійкого успіху в досягненні бажаних результатів3. Основи управління енергією та активатори внутрішніх сил4. Фокус та потік: шляхи управління увагою5. Парадокс відпочинку та шлях до себе6. Мінімалізм для досягнення максимальних результатів7. Розмова з собою та шлях до екологічного досягнення мети   При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі – 199 грн. В день заходу – 299 грн.
Особисті кордони: як завжди знаходити час для турботи про себе?
В програмі заняття:1. Поняття особистісних кордонів та їх види2. Шляхи виявлення та окреслення особистісних кордонів3. Кордони сну, харчування та турботи про себе4. Захист від маніпуляцій та токсичних людей5. Виявлення своїх справжніх потреб й почуттів6. Окреслення кордонів в соціальних мережах7. Легкі способи прийняття важливих рішень⠀Вестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу. При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі – 199 грн. В день заходу – 299 грн.
Тренінг "ProРозкриття: як проявити свій потенціал на максимум?"
В програмі заняття:1. Три стовпи високої ефективності2. Стратегії управління часом, які допомагають досягати ще кращих результатів3. Максимальна ефективність без вигорання та шляхи її досягнення4. Джерела енергії та активатори внутрішніх сил5. Парадокс відпочинку та шлях до себе6. Мінімалізм для досягнення максимальних результатів і принципи управління енергією7. Стратегії екологічного досягнення поставлених цілей⠀⠀При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі – 199 грн. В день заходу – 299 грн.
Світла сторона стресу або як перетворити труднощі на ресурс?
В програмі заняття:1. Роль відношення: «плюси» та «мінуси» стресу і винятки «із правил»2. Пристосування та переосмислення, як способи адаптації3. Точки дотику стресу та процесу зростання4. Цілюща сила вдячності та співчуття5. Ціна «уникнення» стресу6. Шляхи попередження ситуацій, коли стрес завдає лише шкоди7. Стратегії перетворення стресу з «ворога» на «друга» та ресурс⠀Вестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу. При попередній реєстрації та оплаті до 1 вересня, вартість участі – 199 грн. Після 1 вересня – 299 грн.
Тренінг "Знайомство з внутрішньою дитиною: як почути й зрозуміти?"
В програмі заняття:1. Знайомство з «внутрішньою сім’єю»2. Контакт з внутрішньою дитиною3. Діагностика стану внутрішньої дитини та її потреб4. Шляхи зцілення внутрішньої дитини5. Способи підвищення особистої мотивації6. Шлях до незалежності та самостійності7. Побачення з внутрішньою дитиною та звільнення від минулих образ⠀Вестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу. При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі – 199 грн. В день заходу – 299 грн.
Тренінг "Емоційне вигорання: як розпізнати та попередити?"
В програмі заняття:1. Маркери й симптоми емоційного вигорання2. Емоційне вигорання: поняття й стадії3. Причини й фактори ризику4. Способи профілактики й попередження стану вигорання5. Шляхи зниження кількості професійних стресів6. Активатори внутрішніх сил та енергії7. Екзистенціальний діалог для попередження вигорання   При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі – 199 грн. В день заходу - 299 грн.
Професійні стреси: як їх попередити та ефективно справлятися?
В програмі заняття:1. Способи зміцнення особистої витривалості до професійних стресів2. Шляхи саморегуляції несприятливих емоційних станів3. Техніки та методи релаксації4. Адаптація до змін в діяльності5. Стратегії реакції на труднощі в професії6. Вміння говорити «Ні!» в професійному середовищі7. Трикутник «Переможця» в стосунках з колегами⠀Вестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу. При попередній реєстрації та оплаті до 1 вересня, вартість участі – 199 грн. Після 1 вересня – 299 грн.
Збереження власного Я: як окреслити й зберегти особисті кордони?
В програмі заняття:1. Особисті кордони та стосунки з колегами2. Баланс між особистим та професійним життям і шляхи його досягнення3. «Трикутник Карпмана» та «Трикутник Переможця» у вашому житті4. Захист від маніпуляцій та токсичних відносин5. Окреслення особистих кордонів в стосунках з близькими6. Збереження свого істинного «Я» у близьких відносинах7. Особисті кордони всередині сім’ї⠀Вестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу. При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі – 199 грн. В день заходу – 299 грн.
Стійкість: як підвищити стійкість до стресу й труднощів?
В програмі заняття:1. Джерела внутрішньої сили та умови їх розкриття2. Внутрішня та зовнішня підтримка3. Система внутрішніх орієнтирів по життю4. Внутрішня мудрість: вміння чути й розуміти себе5. Способи переходу в позицію автора свого власного життя6. Стійкість і вміння справлятися з труднощами та стресовими ситуаціями7. Основні джерела формування психологічної стійкості⠀Вестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу. При попередній реєстрації та оплаті до 1 вересня, вартість участі – 199 грн. Після 1 вересня – 299 грн.
Тренінг "Мови любові: як навчитися сильніше любити себе та інших?"
В програмі заняття:1. Любов до себе та ознаки її нестачі2. Причини неприйняття себе й слабкої любові до себе3. Мови любові та її діалекти 4. Час для себе, як його знаходити й оберігати?5. Джерела натхнення й наповненості6. Основні елементи та складові любові до себе7. Насолода життям і кожним його моментом замість режиму автопілоту⠀Вестиме тренінг – Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з особистісного розвитку, автор курсу. При попередній реєстрації та оплаті, вартість участі – 199 грн. В день заходу – 299 грн.

Відгуки

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук