Студентський простір "Paragraph"

Івано-Франківськ
Вулиця Шевченка, 57
(Вхід з вул.Чорновола)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 16:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Коворкінг, проведення подій, лекцій та майстер-класів.

Події

AIESEC - твоя платформа розвитку.
Хочу розказати, що в студентському просторі "Paragraph" у Вас буде унікальна можливість ознайомитися з організацією AIESEC та її роботою зсередини. На цій презентації Ви дізнаєтеся:- Як прості студенти впливають на світ та здобувають практичний досвід для свого майбутнього- Які події ми організовуємо та як вони впливають на суспільство в нашому місті- Як працювати в командіІ також у Вас буде шанс з теорії перейти зразу до практики!AIESEC - це глобальна, неполітична, нерелігійна, неприбуткова організація, керована студентами та нещодавніми випускниками ВНЗ. Її учасники зацікавлені у вирішенні глобальних проблем, лідерстві та менеджменті. Також Ви ознайомитеся з культурою організації та зможете познайомитися з активною молоддю міста Івано-Франківськ Якщо під час презентації у Вас виникне бажання бути частиною тих людей, які змінюють світ, змінюючи себе, то у Вас буде ця можливість, так як саме в цей період відбуватиметься набір в організацію AIESEC!
Презентація проекту «Середньовічна корабельня».
Цікавість до історії і особливо епохи вікінгів набирає обертів (Історичний туризм в Європі становить 40%). Як використати цю тенденцію? І чи можливо взагалі перенаправити цей Гольфстрім в розвиток українського культурного простору? Думки про ці та інші питання ви зможете почути на презентації від організаторів проекту «Середньовічна корабельня». План заходу:1. Проект «Середньовічна корабельня» презентація- Назар Морозко, керівник будівництва кораблів в проекті «Середньовічна корабельня». 2. Технології кораблебудування в Київській Русі та Скандинавії - Володимир Ільків, директор БО «Благодійний Фонд «Дороги предків» 3. Актуальність експериментальної археології в контексті розвитку культури - Ярема Іванців, керівник ГО «Чорна Галич»,співорганізатор Фестивалю «Тустань». Під-час заходу презентуватимуться моделі кораблів, будівництво яких планується в повний розмір (17 та 16 метрів) в Івано-Франківську у 2019р. Також буде підготовлено відеопрезентацію проект«Середньовічна корабельня» та слайди по експедиції Івано-Франківськ - Галич, яка відбулась в 2018р. по річках Бистриця та Дністер на човні побудованому за скандинавськими технологіями.
Психологічно-мотиваційний тренінг від Вікторії Гаврилюк
Благодійний, безкоштовний психологічно-мотиваційний тренінг "Мрії-Цілі -Дії" для людей з інвалідністю. Проводитиме Вікторія Гаврилюк – психолог, Сертифікований консультант в методі позитивної психотерапії (Вісбаденська академія позитивної психотерапії WAPP Німеччина), коуч, інструктор з йоги та медитативних практик, координатор "Клубу успішної леді".Глибоко пропрацюємо тему мрій та цілей!Усе про мрії, чому не здійснюються, навчимося правильно формулювати бажання, зробимо картку мрій!Усе про цілі: про бар’єри на шляху до мети і як їх позбутися; де черпати натхнення та мотивацію для роботи над собою; як знайти баланс між особистими та професійними цілями.Також ви знайдете відповіді на такі важливі питання: чим насправді вам подобається займатися в житті; робота мрії - яка вона саме для вас; як розпізнати свої таланти; ваша мета: справжня чи нав’язана, як розрізнити? На учасників чекає безмежно корисний тренінг та частування від БФ "ХРЕБЕТ"Тренінг виключно для людей з інвалідністю та їх супроводжуючих!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук