Страхова компанія "Княжа Вієнна Іншуранс Груп"

Княжа Вієнна Іншуранс Груп - фото
Івано-Франківськ
вулиця Січових Стрільців, 23, офіс 303
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Гетьмана Мазепи, 45
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Юності, 33
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця 2000-річчя Різдва Христового, 4
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Пилипа Орлика, 7а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Княжа Вієнна Іншуранс Груп

Діяльність Української страхової компанії «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» націлена на задоволення сучасних потреб суспільства України у страхових послугах.

Компанія у своїй щоденній роботі орієнтується на фізичних осіб, малий та середній бізнес. Саме тому Компанія розвиває власну філіальну мережу на всій території країни. Це дає можливість запропонувати сучасні страхові продукти в кожній точці України за оптимальними цінами.

Компанія розвиває масові продукти, пов’язані з автострахуванням (КАСКО, ОСЦВ), а також медичне та майнове страхування.

Ми не орієнтуємося на пропозиції інших українських компаній. Ми орієнтуємося на потреби наших Клієнтів, створюючи найбільш сучасні страхові продукти на українському ринку. Ми керуємося 180-річним досвідом роботи Vienna Insurance Group, яка успішно працює у 23 європейських країнах.

Компанія відповідально підходить до захисту інтересів своїх Клієнтів. Саме тому ціни на страхові продукти, що пропонує УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп», дозволяють нам гарантувати швидке відшкодування збитків за будь-яким страховим випадком.

Страхові продукти, що пропонує УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп», повинні бути доступні на всій території України за найбільш прийнятними для Клієнтів ціновими пропозиціями. Саме тому наша Компанія створила власну мережу філій, яка покриває усі регіони України. Наші співробітники готові прийти Вам на допомогу у будь-якому місті та селищі України.

Компанія створила ряд універсальних страхових продуктів, які можуть бути придбані через мережу незалежних брокерів та страхових агентів. Купуючи страхові продукти у наших партнерів, ви отримуєте гарантії УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп».

Наші співробітники готові надати вам консультації та забезпечити допомогу у разі настання страхового випадку у будь-якому місці та у будь-який час. Наші медичні працівники та аварійні консультанти працюють для Вас цілодобово.

Гарантії якості та фінансової стабільності УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» надає Віденська страхова група (Vienna Insurance Group), яка успішно працює на європейському страховому ринку з 1824 року.

Віденська Страхова Група на сьогоднішній день активно представлена в 23 країнах та є лідером страхового ринку у Центральній та Східній Європі. Понад 23 тисячі працівників у більш ніж 50 компаніях Групи забезпечують захист своїх клієнтів. Крім Австрії компанії Віденської Страхової Групи знаходяться в Білорусії, Болгарії, Хорватії, Чеській республіці, Грузії, Німеччині, Угорщині, Італії, Ліхтенштейні, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Македонії, Туреччині, Словенії, Словаччині та в Україні.     

Відмінна фінансова потужність Групи підтверджена міжнародним рейтинговим агентством «Standard & Poor's», яке в 2009 році знову високо оцінило фінансову стабільність Vienna Insurance Group, надавши їй рейтингову оцінку "А+ позитивний".

Таким чином, зобов’язання компанії перед застрахованими особами забезпечені однією з найпотужніших фінансових структур Європи.

Українська страхова компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» співпрацює зі своїми клієнтами на засадах відкритості. Саме тому ми докладаємо всі зусилля для того, щоб налагодити діалог з кожним, хто потребує страхового захисту своїх інтересів. Ми зацікавлені в тому, щоб почути Вашу думку про роботу Компанії, її сервіс та продукти. Ми готові не лише говорити, але й слухати тих, кого ми захищаємо!

Відгуки