Страхова компанія "Глобус"

Глобус - фото
Відгуків 3
Івано-Франківськ
площа Міцкевича, 6, офіс 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт09:00 - 18:00Без перерви
Пт09:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

 • Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності транспортних засобів (ТЗ). Згідно ст.126 Закону України "Про дорожній рух", за відсутність Страхового полісу на водія ТЗ, органи ДАІ накладають штраф: від 425грн до 850грн.
 • АВТО-КАСКО. Майнове страхування ТЗ, охоплює ризики пошкодження, знищення або викрадення ТЗ та індивідуальні побажання Страхувальника щодо своїх ТЗ.
 • Комплексне автострахування. Передбачає одночасне страхування:
            - цивільно-правової відповідальності власників ТЗ;
            - наземного автотранспорту "АВТО-КАСКО";
            - водія від нещасного випадку;

50% полісу сплачують за умови особистого володіння і керування транспортним засобом з об’ємом двигуна до 2500 куб. см. :

 • пенсіонери;
 • інваліди ІІ групи;
 • особи які постраждали від внаслідок Чорнобильської катастрофи, І і ІІ категорій;
 • учасники війни.

Надаємо безкоштовну консультацію та супровід документів по відшкодуванню збитків від ДТП, винуватцями якої є особи у яких відсутній поліс страхування.

Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!

Ліцензія Держфінпослуг України серії АВ №429715, АВ 429726, АВ 429706 від 05.09.2008р.

Відгуки

Анатолий Бережный (Перехожий)
Не сподобалось
Не устраивает работа ужгородского отделения в частности Дениса Олександровича, который уже более чем 2 месяца не может дать ответ на простой вопрос: какую суму мне выплатят. Вчера после обеда должны были назначить повторную экспертизу и мне сообщить по телефону. Сегодня в кул центре мне сообщили, что Денис Олександрович очень занят и я смогу с ним связаться в 14 часов, опыт общения с Денисом Олександровичем мне подсказывает, что в 14часов он будет занят, или его не будет на работе. Хотел бы пообщаться с клиентами "Глобуса" интересно это только у меня такая ситуация или у всех клиентов. Можете мне написать tolik05@ukr.net Как ни стракнно. В пятницу позвонил в кул-центр и мне ответил Денис Александрович, он спросил согласен ли я на суму выплат 35000 грн. (машина была признана такой, что её востановление превышает строимость автомобиля, автомобиль фиат добло карго 2007 г.в. до аварии эксперты компании оценили в 78000 грн после аварии - 43000 грн. следовательно разница 35000грн.). Денис Олександрович сообщил мне, что для того чтобы получить эти деньги на имя главы правления страховой компании "Глобус" в котором я соглашаюсь на суму 35000 грн. и срок выплаты продлеваеться еще на 90 дней, хотя по закону Украины должен быть на протяжениии 15 дней. Получаеться Денис Олександрович сознательно мне солгал. В пятницу 25.07.2014 я написал заявление в котором согласился на суму 35000 грн. и указал срок 15 дней. Пишите tolik05@ukr.net
Переглянути всі відповіді ()
найнадійніша страхова компанія,маю справу тільки з ними
Переглянути всі відповіді ()
В травні цього року в м.Київі було ДТП за участю нашого автобусу.За два тижні було відшкодовано повністтю -45000,00 грн.Раджу цю страхову компанію.
Переглянути всі відповіді ()