Страхова компанія "TAC Лайф"

TAC Лайф - фото
Тернопіль
вулиця Чехова, 2
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт09:00 - 18:00Без перерви
Пт09:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Наше життя сповнене подіями: непередбачуваними й запланованими, позитивними та негативними. Негативні події стаються проти нашої волі, і, на жаль, це неможливо передбачити чи контролювати. Травма, хвороба чи наслідки аварії — життя деколи несе неприємні «сюрпризи». Проте, бувають і приємні — народження дитини, одруження та вихід на пенсію.

Страхова компанія «ТАС Лайф» успішно функціонує на ринку України з 2001 року та уже зарекомендувала себе, як надійний партнер на якого можна покластися. На сьогодні «ТАС Лайф» є провідною компанією, яка надає послуги страхування.

Для тих, хто задумується про майбутнє своєї дитини вже сьогодні, ми пропонуємо укласти договір накопичувального страхування на навчання дитини та отримати капітал, необхідний для вступу до ВНЗ. А також зможемо покрити фінансові витрати у випадку порушення здоров’я вашої дитини.

Наше агентство активно співпрацює з Пенсійним фондом України. Це дає можливість проконсультувати, яка державна пенсія вас очікує. Для тих, кого не влаштовує державна пенсія, ми пропонуємо пенсійні програми, які дають змогу самотужки накопичити собі на достойне життя на пенсії.

Інвестиційні програми нашої компанії надають можливість заробити високий інвестиційний дохід та є альтернативою депозиту в банку. При цьому, інвестуючи капітал через страхову компанію ви отримуєте перелік додаткових переваг, в тому числі повернення податкової знижки із ваших внесків. Програма ТАС Рента — це депозит, відсоток за яким не оподатковується і процентна ставка є конкурентною по відношенню із банківськими ставками.

Страхова компанія «ТАС Лайф» це:

  • прозорі умови співпраці;
  • надійний партнер;
  • орієнтованість на клієнтів;
  • широкий спектр послуг;
  • чіткі та злагоджені дії;
  • досвідчений персонал.

Відгуки