Стоматологія "Денталія"

Денталія - фото
Відгуків 15
Івано-Франківськ
вулиця Молодіжна, 52
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Всім відомо, що красива посмішка — символ відкритості, впевненості в собі і завтрашньому дні. Усміхнені люди — це лідери, здатні вирішувати будь-які проблеми. І так важливо вберегти такий «символ успіху» якомога довше та кращу, а для цього знадобиться допомога професіоналів з стоматології «Денталія».

Наші переваги:

 • понад 20 років досвіду і сотні задоволених клієнтів, які отримали щирі та впевнені посмішки та позбулись проблем з зубами та болів;
 • всі фахівці клініки мають широку спеціалізацію, що дозволяє вже на консультації максимально точно підібрати лікаря для вирішення конкретної проблеми в конкретному індивідуальному випадку.
 • за допомогою унікальних технологій та сучасного обладнання наші лікарі вищої кваліфікації якісно і безболісно зроблять ваші зуби красивими, а головне - здоровими.
 • прогресивні методи та матеріали, що застосовуються при реконструкції, лікуванні, протезуванні та імплантації зубів допоможуть вам отримати справді щиру, красиву, а головне здорову посмішку;
 • особливий підхід до кожного клієнта дає можливість індивідуально вивчити кожну проблему, визначити її особливості та знайти кращі рішення;
 • постійна дезінфекція всього устаткування та абсолютна стерильність матеріалів гарантують вам безпеку пр. процедурах;
 • низькі ціни

Послуги:

 • терапевтична стоматологія;
 • естетична стоматологія;
 • хірургічна стоматологія;
 • протезування
 • дитяча стоматологія;

Відгуки

Galina Galina (Перехожий)
Сподобалось
Дякую Деньковичу Роману Ігоровичу за терпіння,уважність та небайдужість до паціентів! Хороший лікар,професіонал,рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Міша Мироняк (Перехожий)
Сподобалось
Велике людське дякую молодому спеціалісту своєї справи Христі Базюк. Все пройшло якісно, безболісно і з хорошим позитивним настроєм. Рекомендую тим, хто має страх перед стоматологами-Ви в силі його перебороти.
Переглянути всі відповіді ()
Христина Олійник (Перехожий)
Сподобалось
Особливо завжди буду вдячна - Мельнику Роману Михайловичу! Він мені багато спас зубів!
Переглянути всі відповіді ()
Христина Олійник (Перехожий)
Сподобалось
Я дуже задоволена, як мені полікували зуби. Окрема подяка лікарю Роману Ігоровичу. Я ще не раз буду до нього звертатися. Рекомендую лікуватись у стоматології "Денталія"
Переглянути всі відповіді ()
Ядуже задоволена лікуванням у Дентілї. Я лікувалась у Мельника романа Михайловича ще від дитинства, він мені багато зубів був спас. Дякую за Вашу роботу.
Переглянути всі відповіді ()
раніше була дуже задоволена роботою Тетяни Миколаївни,но цього року уже вона так погано почала лікувати дитині зуби,погано чистить і лишає трошки карієсу і потім зуб починає портитися знову,коли я їїспитала чому там чорна цятка лишилася,вона сказала,що то нічого страшного
Переглянути всі відповіді ()
Завдяки хваленому Роману Михайловичу, я втратив 2 здорових зуба і близько 500 у.е. Металокерамічний місток було виготовлено з похибками, встановлено і закріплено з шатом, від чого один зуб просто зіпсувся і покришився під коронкою. В інший зуб він вмонтовував так звані зубні штифти (2 штуки) один з яких він "майстерно закрутив" під кутом наскрізь, в наслідок чого сталася перфорація стінки кореня зуба анкерним штифтом. Таким чином, для того щоб знову закріпити новий місток, довелося задіювати сусідні зуби, а "укріплений", колись цілком здоровий зуб - на видалення!
Всім хто планує лікуватись в цій приватній поліклініці раджу 7 раз подумати і не слухати оптимістичних порад щодо якості.
Переглянути всі відповіді ()
Живу в Санкт-Петербурге,еду к Роману Михайловичу за зубками. 15 лет его пломбочки держались)пора обновить)))
Переглянути всі відповіді ()
В 2003 році у Романа Михайловича зробив протезування зубів. За 10 років не мав жодних проблем. Проживаю давно в місті Київ, і якість роботи Романа Михайловича признають спеціалісти Інституту Прогресивних Стоматологічних Технологій на Хрещатику.Дуже задоволений вибором клініки )))
Переглянути всі відповіді ()
Пломба выпала за три дня цена 250 гр. Иду сегодня на повторное лечение.
Переглянути всі відповіді ()
Я залишилася дуже незадоволеною так званими реставраціями зубів . Ціни дуже високі , якість посередня
Переглянути всі відповіді ()
рекомендую всім.лікуеться вся родина і дуже задоволені.тут працюють ,дійсно,професіонали і чуйні люди,а не хапуги.особлива подяка зубному техніку віктору-золоті руки!
Переглянути всі відповіді ()
пломби стоять уже вічність!) дякую
Переглянути всі відповіді ()
Щиро дякую, Тетяні Миколаївні за якісне пломбування , а Роману Михайловичу за протезування )))))))
Переглянути всі відповіді ()
Дякуємо за роботу
Переглянути всі відповіді ()