Стоматологія "Dental Studio"

Dental Studio - фото
Відгуків 17
Тернопіль
проспект Злуки, 47Б
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:0013:00 - 14:00
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Сучасний рівень розвитку стоматології дозволяє вирішувати різноманітні за складністю проблеми та допомагати відновлювати ідеальний вигляд зубів. Біль у зубі, втрата зуба, неприємні відчуття у ротовій порожнині — не варто терпіти ці та інші труднощі, довіряйте професіоналам та насолоджуйтеся здоров’ям і красою своїх зубів.

Стоматологія «Dental Studio» — це колектив досвідчених, відповідальних та висококваліфікованих спеціалістів, які постійно вдосконалюють свій професійний рівень, вивчають нові методики роботи, обирають дієві засоби вирішення проблем. Кожному пацієнту стоматології гарантується уважний, індивідуальний підхід, ретельне та відповідальне ставлення.

Стоматологія «Dental Studio» — це сімейна стоматологія, для членів сім’ї діють спеціальні сімейні знижки. А також, є знижки для постійних клієнтів.

Важливим напрямком роботи «Dental Studio» є імплантологія. Здійснюємо різні види протезування: встановлюємо цирконієві, керамічні, металокерамічні коронки. Встановлюємо брекети, керамічні вініри. Успішно допомагаємо навіть у дуже складних випадках.

Стоматологія «Dental Studio» пропонує й інші види стоматологічних послуг, серед яких:

  • професійна гігієна;
  • лікування зубів;
  • відбілювання зубів;
  • хірургічні та ортодонтичні послуги;
  • дитяча стоматологія.

Відгуки