Стоматологічний центр "Каріо"

Каріо - фото
Відгуків 133
Івано-Франківськ
вулиця Січових Стрільців, 35
Івано-Франківськ
вулиця Чорновола, 52
Івано-Франківськ
вулиця Коновальця, 107
Івано-Франківськ
вулиця Галицька, 111

Інформація


Стоматологічна клініка «Каріо» пропонує швидко та без болю зробити Вашу посмішку бездоганною!

До Ваших послуг:
  • Хірургічна стоматологія;
  • Стоматологія для вагітних;
  • Пародонтологія;
  • Ортодонтія;
  • Ендодонтія;
  • Дитяча стоматологія;
  • Протезування;
  • Знеболення;
  • Естетична стоматологія;
  • Профілактика.
Ми не просто лікуємо – ми творимо мистецтво! Наші роботи – це досконалий та тривалий результат для Вас!

Відгуки

Oleh Oleh (Користувач)
Сподобалось
Робив 5 зубів у нього.
Все швидко, професійно, більше 30хв рідко сидів у кріслі.
Дав пару гарних порад про чищення/жвачки і т.д.
Дуже сподобалось, що зуб мудрості, який хотіли видалити в 3 клініках - він зробив навіть без знебольовального!
Ціни не найдешевші, але якість все окуповує у великих розмірах.
Також сподобалось, що є пломби із різного матеріалу і можна вибирати до своїх побажань та гаманця.
У приміщенні чисто, охайно.
Переглянути всі відповіді ()
Віталій Гамаш (Ревізор)
Сподобалось
Дуже давно тут ставив пломбу за дорогою ціною. Висока ціна окупилась своєю якістю.
Переглянути всі відповіді ()
Katerina Gumenjuk (Перехожий)
Сподобалось
Лікувала давніше зуби в дуже гарного лікаря - Ростислава, в клініці по вул. Коновальця. Все дуже швидко і якісно. З гарним відношенням до пацієнта. Професіоналізм на вищому рівні. Дякую!
Переглянути всі відповіді ()
Olha Bachyshyna (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Змінила багато клінік, проте зупинилася саме на Каріо. Якість відповідає ціні. рекомендую
Переглянути всі відповіді ()
Żanna Wachnowska (Користувач)
Не сподобалось
Не сподобалось:
Поставлени коронки без ренгену. Зуби не були добре поликовани. Змушена була знимати вси коронки и переликовувати зуби. Дуже прикро що пациент у наших стоматологив це не людина а $.
Доповнено 1 рік тому
Надиюся що Карио навчилося робити ренген и провиряти зуби перед тим як ставити коронки
Переглянути всі відповіді ()
Yaroslav Smyslov (Перехожий)
Не сподобалось
Загальне враження:
Приміщення виглядає гарно, персонал ввічливий. Та мова піде про кваліфікацію лікарів. Кілька років назад в мене була дуже погана ситуація з зубами, рекламу Каріо бачив як по телевізору на місцевому телебаченні так й чув від знайомих що хороша клініка. Пішов, здалась ціна дорогою яку назвали, але подумав ну мали б добре зробити. За кілька "сеансів" зуб мені відремонтували, але в той же час лікар, не Любомир, а інший який у нього працював, можливо й працює по зараз при вичищуванні каналу від нерву зламав свій інструмент й відповідно залишив його в каналі, про що мене не повідомив й зацементував канал дуже невідомою речовиною, й після того ж запломбував зуб. В діапазоні пів року, в мене почав той самий зуб боліти, при тому що нервів там вже ж не було. Інший стоматолог, взявся за лікування того каналу та зубчика взагалі, й методом рентгену було виявлено стороннє металеве тіло в каналі того зуба яке звичайно ж забули працівники клініки Каріо й мені нічого не сказали й зацементували речовиною, яку потім важко висверлював інший лікар й казав що сама суміш йому не зрозуміла, й що зараз використовуються зовсім інші матеріали для пломбування як каналів так й взагалом. Звичайно ж той інструмент й цей лікар не зміг дістати, але зацементував спеціальною речовиною щоб зуб не болів й не прогресувала хвороба. Тому перш ніж йти в Каріо задумайтесь а чи дійсно там професійні лікарі? В самого ж пана Любомира я не лікувався, можливо він значно професійніший ніж той лікар який у нього працював й робив мені зуби, але факт лишається фактом. Або ж це можливо суто в мене був такий негативний досвід.
Переглянути всі відповіді ()
Khrystya Sh (Перехожий)
Сподобалось
Дякую Любомиру Васильовичу за врятуваваний зуб! На відміну від інших лікарів, які сказали виривати, він пояснив, що можна обійтися без видалення. Все пройшло супер, дуже вдячна! Тепер лікуватиму зуби тільки в ‚Каріо‘)
Переглянути всі відповіді ()
Tetiana Plaskon (Перехожий)
Сподобалось
Любомир Дранчук- лікар,який знає свою справу.Моя родина лікується у нього вже багато років . В мене були проблеми з яснами ,які мені врятував п. Любомир .Каріо надасть професійну допомогу і консультацію кожному пацієнту. Любомир Дранчук допоможе у святкові і вихідні дні людині,яка потребує допомоги.Я дуже задоволена ,що мені врятували ясна та зуби і рекомендую всім п. Любомира.Щиро дякую!!!
Переглянути всі відповіді ()
Taras Boyko (Перехожий)
Сподобалось
Звертався в Каріо до Любомира Дранчука за допомогою.болів мене зуб 3 дні!!!і я мучився ,пив таблетки,потім зібрався духом)) і пішов до пана Любомира.він мені допоміг чим йому сильно вдячний.тепер прихожу 2 рази в рік на огляд і професійну чистку.вот такі діла))так що раджу всім знайомим Любомира Дранчука, і рішив тут написати,шоб знали
Переглянути всі відповіді ()
Наталі Коцубей (Перехожий)
Сподобалось
я в певнена в тому що це стоматолог найкращий якісно робить зуби лікуе тільки йому вдячна
Переглянути всі відповіді ()
Irina Bilous (Перехожий)
Сподобалось
Довго шукала в Івано-Франківську високопрофесійного стоматолога. Попередні лікували, але не завжди я залишалась задоволена результатами їхньої роботи. Доводилося менш ніж за рік ставити нові пломби на ліковані зуби. Перш ніж піти до стоматологічної клініки "Каріо", я зверталась до трьох інших клінік на консультацію. Стоматологи радили ставити коронки на два зуби, що тривало б не один день і коштувало б не малу суму грошей. Потім я звернулась в "Каріо". Лікар оглянув мої зуби і сказав:" Їх можна врятувати, жодних коронок не потрібно, я їх реставрую!" Реставрація займала близько двох годин кожен зуб і плюс естетичний вигляд просто суперовий, навіть не відрізнити від справжнього зуба. Якістю задоволена, написала я цей відгук коли минуло майже два роки після реставрації. Стоматологічна клініка "Каріо" - найкраща з усіх, які я відвідувала в Івано- Франківську! Особлива подяка лікарю п.Любомиру та медсестрі п.Тетяні. Звичайно, ціни високі в цій клініці, але вони дійсно відповідають якістю надання послуг.
Переглянути всі відповіді ()
Ольга Зуєнко (Перехожий)
Сподобалось
РЕКОМЕНДУЮ стоматологічну клініку «КАРІО».
З ВЕЛИЧЕЗНИМ задоволенням говорю ДЯКУЮ! ДЯКУЮ! ДЯКУЮ! Любомиру Васильовичу та пані Тетяні за професіоналізм, за людяність, культуру обслуговування, за індивідуальний підхід до пацієнта, вміння заспокоїти і налагодити контакт з людиною !!! З попереднього досвіду відвідування стоматологів мала страх та недовіру до лікарів і, як щоб в моєму житті, в 2000 році, не відбулась зустріч з клінікою «Каріо», мабуть давно б втратила половина зубів, тому що страх перевищував похід до стоматологів і звернення відбувалось тільки при гострому болю. Завдяки лікарям «Каріо» страх до стоматологів зник і я з задоволенням і впевненістю за своє здоров’я, відвідую клініку раз на пів року. Завжди можливо домовитися про прийом в зручний для мене час; завжди передзвонять та попередять, якщо є зміни в розкладі; завжди отримую прості, зрозумілі відповіді та рекомендації на мої запитання про лікування. Це все дає багато спокою та довіри до лікаря і процес лікування проходить якісно, швидко та безболісно.
БЛАГОдарю!!!!!!!!!!!!!! Любомире Васильовичу та пані Тетяно.
З Любов’ю та Вдячністю, Ольга.
Переглянути всі відповіді ()
Людмила Танюк-Чоповська (Перехожий)
Сподобалось
Величезне спасибі "Каріо" за голлівудську усмішку. Все шикарно! Приємно приходити на кожен прийом, все акуратно і уважно. А головне, мої зубки тепер мрія:)Клас!
Переглянути всі відповіді ()
Yana Popovich (Перехожий)
Сподобалось
Я лікувала зуби в різних стоматологів. Пломби більше як тиждень не трималися, бо поганий прикус.Знайомі мені порадили Дранчука ,тоді він працював в кабінеті ,орендованому в УТГ. Подивившись на мої зуби Любомир Васильович сказав, що це не проблема і поклав пломби , які уже тримаються 19 років.І навіть не думають випадати . це притому що я після лікування народила дитину. В даний час Каріо є клінікою де лікується вся моя сім'я. Удачі і процвітання вам, працівники КАРІО. А зависників нехай жаба давить.
Переглянути всі відповіді ()
Володимир Далакс (Перехожий)
Сподобалось
Лікував зуби в Любомира Васильовича, та в Ростислава Любомировича, якістю дуже задоволений, завжди приємно приходити на прийом, привітні спеціалісти.Хороше ставлення до кожного пацієнта.Рекомендую всім
Переглянути всі відповіді ()
Володимир Далакс (Перехожий)
Сподобалось
Дуже задоволений лікарями клініки Каріо,професійне відношення до своєї роботи, хороше ставлення до кожного пацієнта.Завдячуючи Любомиру Васильовичу мені врятували зуби, які інші лікарі радили видаляти.Завжди приємно йти лікувати зуби.Рекомендую клініку Каріо, всім хто не має бажання лікувати один зуб по декілька разів.Бажаю клініці процвітання. Дуже вдячний лікарям за якісну роботу.
Переглянути всі відповіді ()
Олег Гордійчук (Перехожий)
Сподобалось
Випадково натрапив в інтернеті на клініку Дранчука, бо мав проблему з запаленням каналів. Атмосфера тут дуже приємна, до кожного клієнта індивідуальний підхід. Особлива вдячність лікарю Любомиру Васильовичу за високий професіоналізм і чуйне відношення. Всім рекомендую лікувати зуби саме тут, а клініці бажаю процвітання та багато клієнтів!!!
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Вітовська (Перехожий)
Сподобалось
Нещодавно на власному досвіді переконалась у тому, що в Україні таки можуть бути запроваджені європейські стандарти медичного обслуговування. Цьому я завдячую саме Любомиру Васильовичу. Перша емоція, яка виникла у мене після знайомства з ним, це - спокій. Я чітко усвідомлювала, що лікуватиме мене саме професіонал. Однак, згодом, Любомир Васильович не лише виправдав мої очікування, а й перевершив їх. Справді, Він - не просто інтелектуал, ерудит, достеменний знавець своєї справи, а й творча, мисляча людина, яка зосереджує свою увагу на тонкощах, деталях. Можливо, саме тому йому й вдається досягати таких бездоганних результатів у лікуванні пацієнтів, результатів, які я не побоюсь назвати ювелірною роботою. Обдарованість, плюс шалена працездатність, серйозна самоосвіта, сконцентрованість і націленість на результат цього профі таки дають свої плоди.Якість обслуговування і сервіс клініки можу без жодних претензій оцінити найвищим балом.Єдині емоції, які викликає у мене Любомир Васильович - перш за все вдячність, захват і натхнення. Якщо просто і лаконічно - це МАЕСТРО СТОМАТОЛОГІЇ. . Тому вітаю Любомира Васильовича і його команду з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим! Успіхів Вам, терпіння , наснаги, вдячних клієнтів! Величезне Вам дякую!
Переглянути всі відповіді ()
Ivanna Bajka (Перехожий)
Сподобалось
Я живу і працюю в Лондоні і там мені робили два мостики , мені зразу не сподобалось і було не зручно , та пройшов місяць і все почало боліти і пухнути і я вже не хотіла повертатися в цю клініку , 1 місяць сиділа на антибіотиках поки все пройшло , потім я приїхала до рідного Івано- франківська і вирішила дома полічити по рекомендації друзів я звернулась до Дранчука Любомира Васильовича в клініку "КАРІО" .. І ні скільки не жалкую , тому що це людина з великої букви і майстер своєї справи . За 1,5 місяця він все мені переробив і полічив. Я дуже боюсь стоматологів але коли я зайшла в клініку "КАРІО" страх пропав, там дуже привітний і милий колектив , дуже затишно і гігієнічно чисто.
Любомир Васильович я вам вдячна за вашу прекрасна роботу, за переживання і підтримку, що все буде СУПЕРОВО. І вашій медсестрі теж велике спасибі за все що вона робила і помагала. Всім своїм знайомим я буду рекомендувати тільки клініку " КАРІО" і суперового стоматолога Дранчука Любомир Васильович - це лікар від Бога. Здоров'я вам і терпіння з боязливими клієнтами.
Переглянути всі відповіді ()
Юрій Добродій (Перехожий)
Сподобалось
Дуже задоволений !Рекомендую всім!
Переглянути всі відповіді ()
Сергій Павловський (Перехожий)
Сподобалось
Не вірив,що лікування у стоматолога може проходити так легко і невимушено,доки не прийшов у Каріо. Завжди тепло зустрічають і добре допомагають))))
Переглянути всі відповіді ()
Саша Никитин (Перехожий)
Сподобалось
Дякую Любомиру Васильовичу за те,що вилікував мій зуб! Мав -складну проблему,зараз все чудово, нічого не турбує. В Каріо вже не вперше мені допомагають - якісно,безболісно і професійно! Вітаю з Днем стоматолога!
Переглянути всі відповіді ()
Галина Федорів (Перехожий)
Сподобалось
Я один із самих "древніх" пацієнтів "Каріо" серед тих, хто залишив свої відгуки. За допомогою я зверталась ще в далекому 1999. І на той час послуги в клініці були не з дешевих, але якість роботи вже перевірено часом. Дякую за хорошу і головне якіснуроботу, Любомире Васильовичу!
Переглянути всі відповіді ()
MaryAnn Borsuk (Перехожий)
Сподобалось
Вітаю свою улюблену клініку із 15-річним ювілеєм! Я є їхньою пацієнткою ще з дитинства. Тому ніколи не розуміла людей ,які бояться стоматолога! Дотримуючись порад Любомира Васильовича по догляду за порожниною рота особливих проблем із зубами ніколи і не мала.А декілька пломб тут поставлених і не думають випадати!)То ж я вдячна вам ! Бажаю успіхів,поцвітання і нових творчих звершень у вашій професійній діяльності!
Переглянути всі відповіді ()
Anton Yurgel (Перехожий)
Сподобалось
Реставровував зуби в клініці на Січових Стрільців. Зустрів хороше ставлення до себе як пацієнта, роботою лікаря задоволений. Професіонал своєї справи. Оцінка 5 з 5
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Корса (Перехожий)
Сподобалось
Все супер! Задоволений!
Переглянути всі відповіді ()
Саша Никитин (Перехожий)
Сподобалось
Любомио Васильович - справжній професіонал, якісно полікував, надав грунтовну консультацію по догляду за заубами. На прийомі - легка, невимушена атмосфера. кабінет - взагалі просто бомба!!! Радий, що почав тут лікуватися)))
Переглянути всі відповіді ()
Не можу не відреагувати на даний брехливий наклеп в мою адресу,так як я є саме та "Стерильність", яка нібито консультувала пана Сергія. Важко зрозуміти людину, яка в такий важкий для нашого народу час займається подібними речами. Про яке краще майбутнє може йти мова, якщо ми обливаючи брудом політиків і "москалів",самі ж займаємось такими підлими ,підступними справами. Сором! Поясню: були б ви в кабітеті ви б побачили ,що комп'ютера просто немає - це раз, а консультації безкоштовні -це два. А я можу надати не тільки кваліфіковану консультацію, але й допомогу!
Переглянути всі відповіді ()
проходив консультацію в кабінеті на чорновола – склалося враження, що лікувати можна Стерильністю, яку вона демонструвала при огляді. Відповіді були досить плутані та невпевнені, скоріше мовчазні, або тричі повторювані, не можливо зрозуміти сам хід лікування та його вартість. Щоб переглянути диск з компютерною томографією зуба, мені треба було підказувати на що натискати!!! Я чемно подякував та спитав – чи треба платити за консультацію? Випалила - 50 ГРН!!! Я міг легко не платити, адже знайома річ, що кілька хвилин консультації, тим паче такої, у всіх-БЕЗКОШТОВНО!!! Але так хотілося подивитися в очі цієї особи в момент коли рука загрібає 50грн. Блін запара - а очі були прикриті повіками – видно СОВІСТЬ сильно гризла горло. Як добре все починалося: ПОСМІШКА, будь-ласка присядьте…
Переглянути всі відповіді ()
Вітаю стоматологічну клініку Каріо,з професійним святом!!!бажаю ВАМ міцного здоров'я,процвітання і багато вдячних пацієнтів!)
Переглянути всі відповіді ()
Шановні стоматологи! Щиро вітаємо вас з вашим професійним святом!

Хочеться побажати Вам великого професіоналізму, здорових клієнтів.

Ми високо оцінюємо Ваш внесок у здоров'я людей і нації в цілому.

Здоров'я і наснаги у нелегкій ниві стоматолога.
Переглянути всі відповіді ()
Я є пацієнткою клініки більше 4-х років. Враження найкращі.
Ввічливо, професійно, якісно. Дуже вдячна, побільше вдячних пацієнтів.
Переглянути всі відповіді ()
Мав проблеми з зубами. Вирішив в Каріо. Все спочатку було добре а от не давно потурбув зуб який робив тут. Як виявилось випала не пломба а сам зуб біля пломби надщербився.Я звернувся до іншого лікаря .. мені сказали що то халтура. Я пішов в Каріо з притензією і мені пішли на зустріч зразу розібралися що і до чого. Пояснили і показали що нема там вини нлікаря
Переглянути всі відповіді ()
Пять років перед тим як поіхала в Ітталію зробила порядок з зубами тут у Каріо. А тепер привезла свого чоловіка сюди, щоб йому зробити порядок. Усе змінилось, лиш не змінились руки лікаря який мені тоді добре полікував. Моя невістка також тут лікується... Весною приідем на огляд. Чекайте.
Переглянути всі відповіді ()
Лечился в этой клинике неоднократно, а именно у Дранчука Л.В., кроме теплых и положительных слов в отношении этого врача и его помощницы сказать ничего не могу. Чуткое и приветливое отношение было всегда с первых и до последних минут. Дранчук лечит качественно, профессионально и без всякой волокиты. Всего я выличил у них 8 зубов и никаких проблем до сих пор не возникало,а с момента первого лечения уже прошло почти два года, все на месте, ничего не болит. Да и цены в принципе , как и в большинстве клиниках, работают приятные,вежливые, всегда улыбаются, хочется выразить особую благодарность за лечение и хорошее отношение к клиентам.
Переглянути всі відповіді ()
Шкуродер цей Любомир! За переробку своїх помилок (яких не визнає, бо винен як і у всіх лікарів сам пацієнт )ціна як за перший візит ,та щей себе розхвалює ,як він все гарно зробив.Обладнання старе .
Переглянути всі відповіді ()
Попередній відгук-це повний "брєд"! Якось так просто все в людей -полікувались і запротезувались у одній з найдорожчих клінік міста -не сподобалось і бац через 3 місяці переробили все в іншого лікаря! Не вірю! Це повна фігня!Сумніваюсь,що для клініки такого рівня не існують такі поняття як власна репутація і гарантії для своїх пацієнтів.Це просто смішно читати! Вже б щось пооригінальніше видумували, а то аж скучно! Каріо ви супер! Ви найкращі!
Переглянути всі відповіді ()
Очень некачесвенное лечение, протезировали передние зубы!!! Через 3 месяца все перелечивала, и наново протезировалась!
Переглянути всі відповіді ()
Вітаю,найпрофесійнішу клініку нашого міста,З НОВИМ РОКОМ!!!Хочу побажати, всім працівникам здоров'я,щастя і ще більше вдячних пацієнтів!!!
Переглянути всі відповіді ()
Величезне спасибі п.Любомиру за хорошу роботу! Після народження двох дітей зуби мої були не у найкращому стані.Звернулась за допомогою в Каріо і ні секунди про це не шкодую. Приходивши сюди забувала, що я у стоматолога-затишно,щиро, привітно, якось десь, мабуть, по-домашньому,і разом з тим маю здорові і красиві зуби.Чоловік і два моїх синочка теж за одно зі мною полікувались тут. Так що Любомира Васильовича сміливо можу назвати нашим сімейним стоматологом. Дякуєм!
Переглянути всі відповіді ()
Не рекомендую.Багато вихвалянь.І звертається лікар відразу на *ти*.І не має значення скільки тобі років.ціни не відповідають якості.
Переглянути всі відповіді ()
Лікар Дранчук робив пломбування передніх зубів...звісно рекомендував як найдорощі пломби,я заради якості і краси погодилася...не знаю як це правильно і культурно можна назвати,але після цього,я була змушена все переробляти в іншій клініці...Нікому не рекомендую "Каріо",бо там одні вихвалювання самих себе,а результат виконання нікудишній.
Переглянути всі відповіді ()
Найкращий Лікар в світі- Любомир Васильович!Сказати ,що я задоволена - це нічого не сказати! Я нарешті можу посміхатись , не прикриваючи рот рукою!А гроші... Що таке гроші порівняно з тою посмішкою, яку я зараз маю.Дуже-дуже дякую!
Переглянути всі відповіді ()
После специалистов этой клиники несплю две ночи, пришла с маленькой дыркой - теперь вою от боли. Иду сегодня долечиваться!
Переглянути всі відповіді ()
Полікували добре, вдячна! Але трохи напрягав малий, який бігав туда-сюда. в кабінеті був якийсь хаос...
Переглянути всі відповіді ()
"Каріо "- це рятівний круг для тих, на чиїх зубах ставили хрест інші горе- дантисти. Особисто мені врятували зуб, який довго і нудно мучив один стоматолог, і вкінці кінців розвів руками і сказав видаляти. При одній думці про цього "мучителя" в мене нервовий тик починався-так боляче і по-варварськи зуб мій лікував. Стоматолог-це був мій жах!!!!! До того як потрапила в " Каріо". Клініка чудова, персонал привітний, завжли усміхнений, а сам п. Дранчук- чуйна і прекрасна людина!!!!! Зубчик врятований, ще й естетичну реставрацію передніх зробила- задоволена всім!!!!! Можливо ціни і не найдешевші, як інші на це нарікають, (але що ви люди хотіли-приватна стоматологія дорожче державної логічно;не хочете-не ходіть) проте відповідають якості!!!! Щиро дякую клініці " Каріо", тепер позбулась фобії щодо дантистів. !) завтра веду племінницю до вас))) а заздрісникам і недоброзичливцям порада- заздрість до добра не доведе, а краще працюйте над собою, і, можливо, доб'єтесь такої ж кількості вдячних клієнтів, як має "Каріо".
Переглянути всі відповіді ()
Для мене найважливіше - це підхід професіонала! Тут чудова атмосфера, затишна обстановка і приємний лікар. Раджу всім.
Переглянути всі відповіді ()
Мені також лікування тут не сподобалось.
НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
Переглянути всі відповіді ()
Кращі з кращих! Я надзвичайно задоволена ! Реставрація передніх зубів , зроблена бездоганно!Величене дякую!
Переглянути всі відповіді ()
Була тут один раз, мені лікування тут несподобалось
Переглянути всі відповіді ()
Хорошая клиника! Врачи очень профессиональные. приятные в общении. Мне всё понравилось.Лечение и сервис на 5 баллов!!! Я доволен полностью! Цена+качество!
Переглянути всі відповіді ()
Напевно на кожен товар свій покупець, в мене історія навпаки,мені спасли зуб коли у багатьох стомат кабінетах говорили удаляти зуб і все! багато моїх знайомих лікуються в Каріо і дуже задоволені!! Я РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Зуби....одвічна проблема кожного другого українця....Це добре ,що вони є,але на жаль, Всесвітній карієс добрався вже й до нас, не оминуло це "щастя" і мене. Доведена до відчаю, марними пошуками хороших стоматологічних клінік, замучена зубним болем і пригнічена страхом перед "білим халатом з бормашинкою", я за порадою знайомих зайшла до вже до 6-ї за моїми підрахунками і останньої (за криком душі) стоматологічної клініки - "КАРІО". І о "Еврика", на превиликий подив , знайшла те, що шукала. Увага персоналу відчувалася в усьому, починаючи від стану вашого здоров"я , і закінчуючи вашим настроєм,добрі ,усміхнені обличчя медперсоналу, одразу розвіяли усі страхи, а новітні, сучасні технології в лікуванні надали впевненості в якості обслуговуваня. Та що найбільше приємно дивує , так це те, що за помірну ціну можна отримати європейску якість, і дарувати пошмішки, нічим незгірші , від голівудських , ба навіть кращі)))
Переглянути всі відповіді ()
Дивно але на тому тижнi звонив треба було рентген зробити , його не було... А напишiть будь-ласка призвiще зубного технiка. А з якоi маси у Вас керамiка?
Переглянути всі відповіді ()
Ого! Ну це вже просто якесь зведення наклепів получається! Я як пересічний мешканець франківська, також маю проблеми з зубами і відповідно шукав лікаря стоматолога...Був у різних установах (не тільки приватних!)
Не хочу критикувати когось і,) і поливати брудом. Та в "Каріо" мені по суті розказали про мої проблеми і запропонували вирішити їх. Що саме я і зробив - причому не так дорого як мені казали мої "Щирі друзі")
А сходити в "Каріо" мене як то кажуть, змусила необхідність і цікавість... судіть самі. Тут найбільша кількість відгуків-причому, як схвальних так і негативних! Що немаловажно Вони-"Каріо" не видаляють поганих відгуків! Я Тепер розумію чому в Каріо йдуть люди, Бо треба лікувати зуби! а не бігати по кабінетах з питаннями а шо скіко коштує,"а почім бараболлі нинька" мантачити в неті відгуки про інших- На себе подивіться--нічого толком не сказали а 30-50грн. за консультацію взяли! Крутий бізнес однако получається! сидиш стврорюєш умний вид і косиш.)
а Вот в Каріо займаються- лікуванням своїх пацієнтів-клієнтів називайте як хочете! Всі ці дописи типу мене надурили розказали розвели--- я Особисто бачив, як мене вносили в картотеку і при прийомі записували що з моїми зубами робили... Так що в разі якихось непоняток ми можемо один одному щось доказати... Рентген зробили прямо в кабінеті без бігань на стометрівку, на примірці був присутній технік в халаті- це свідчить про те, що все ж таки у них є лабораторія(чи як воно там називається) і я сумніваюсь що така серйозна клініка як Каріо впарювала б людям замість кераміки пластмасу -тим більше, що мені як поставили, то навіть показали, як відрізнити кераміку від пластмаси(цеж зовсім різні матеріали!)...
P.S. От чим більше відгуків і ажіотажу навколо цієї клініки-- Тим більше у них роботи!!! Отак то шановні панове стоматологи... бо як то каже народна мудрість- не роби того, чого не хочеш, щоб тобі зробили!
Переглянути всі відповіді ()
складається враження, що негативні відгуки пишуть конкуренти, які неможуть набрати собі клієнтуру, а тільки криво жати кнопки на клавіатурі. обіжені і нещасні. шкода, що нормальна конкуренція відсутня.
Переглянути всі відповіді ()
Наталя придумай шось цікавіше.КАРІО вже давно на ринку як вони ше працюють як так путають матеріали.Судячи з цих коментарів вони добре тріпають нерви конкурентам)))по цим бурним перепискам складається враження шо крім Каріо на тему стоматології більше нема про кого говорити.З цього випливає раз так обговорюються значить чогось варті…
Переглянути всі відповіді ()
а чому ви негативні коментарі видаляєте? боїтесь, що до вас не підуть? та й правильно зроблять. я у вас була і буду шкодувати про це все життя. як можна видавати пластмасу за металокераміку?
Переглянути всі відповіді ()
Вы – стоматолог. Ваш труд благородный
Я возвеличить сегодня хочу.
Пусть прозвучит этот опус свободный
Как благодарность «зубному» врачу.
Пусть стороной вас обходят ненастья,
Только успех не уйдет никогда.
Если заплакать, то только от счастья,
А улыбаться желаю всегда!

З Днем стоматолога!
Переглянути всі відповіді ()
Вітаю свою улюблену клініку з професійним святом!!! Бажаю побільше щирих і вдячних помішок) Таких, як Ви мені зробили! Дякую.
P.s. І незважайте на критику:) То все злі язики конкурентів!.. Гарного Дня...
Переглянути всі відповіді ()
Вітаю свою улюблену клініку з професійним святом!!! Бажаю побільше щирих і вдячних помішок) Таких, як Ви мені зробили! Дякую.
P.s. І незважайте на критику:) То все злі язики конкурентів!.. Гарного Дня...
Переглянути всі відповіді ()
Бажаю Вам успіху і набратися професіоналізму, бо у Вас його маловато!
Переглянути всі відповіді ()
В цей день нашого гарного професійного свята...
Бажаю вам хронічного здоров'я,
рецидивуючого щастя,
невиліковного кохання,
гіпертонічної зарплатні
і вагітного гаманця!
Переглянути всі відповіді ()
За зубами потрібен ретельний догляд,
А хто плює на це, тому не пощастить!
Тому з вами зустрічатися, зуби свердлити,
Нерв видаляти, з диким болем ходити.

Я у вашій роботі бажаю удачі,
Щоб були тільки розв'язні завдання.
Ще здоров'я та успіхів побажаю,
І з Днем стоматолога вас вітаю!
Переглянути всі відповіді ()
Дуже вдячний доктору Роману за його непрофесіоналізм! Після відвідин цього чудо-лікаря я вже другу ніч несплю.Ціни високі - якості взагалі немає, зуб болить !!! Приушов з діркою - пішов з біллю!!!
Переглянути всі відповіді ()
Лікувався в даній клініці-все сподобалось.При потребі звернусь ще.Дякую
Переглянути всі відповіді ()
Лечил мне зубы очень замечательный мужчина и прекрасный специалист - Дранчук Любомир. Огромное ему спасибо! Он помог мне преодолеть страх перед стоматологами и вылечил мне зубки. Теперь, если мне надо будет к стоматологу - без всяких сомнений пойду к нему!
Переглянути всі відповіді ()
Дуже хороший спеціаліст і надзвичайно приємна людина.Професіоналізм лікарів дуже високий. Жодних нарікань не має. Все чисто і стерильно.
РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ!!!
Переглянути всі відповіді ()
Люди добрі ходіть туди!!!Там все по суті і без лишньої метушні.Іра, тебе мама не вчила шо брехати не можна?!
Переглянути всі відповіді ()
Дуже і дуже хороша клініка!Надзвичайно задоволена якістю наданих мені послуг! 100% свіввідношення ціна-якість!Інтер'єр взагалі поза конкурсом.Рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Я вже 7 років ходжу до п.Дранчука.Він дуже хороший спеціаліст.В нього також лікує зуби вся моя сімя,чоловік тепер теж в нього, і багато інших знайомих яким ми його порадили і вони дуже задоволені.Все робить якісно професійно і досить швидко.Він вилікував зуб який інші стоматологи не змогли...Врятував зуб, на який інші хотіли ставити коронку. Тьфу-тьфу-тьфу, років 6 вже без тої коронки ходжу і все ок.Попередня лікарка, до якої я ходила завжди колола мені наркоз, як тільки десь заболіло,а він мені взагалі без наркозу лікує, нічого не болить, я просто перестала боятись стоматологів, вони в мене тепер не асоціюються зі страхом! От так-то!
Переглянути всі відповіді ()
Попасти можна під дощ, а не під акцію,яка до всього ж починає діяти з 23 серпня!(інформація про це розміщена в кабінеті- хто заходить-знає)Та вже якщо пишете такі дурниці, то хоч взнавайте що до чого! Шановні пацієнти!Акція, про яку написала Віка буде діяти тільки в кабінеті по вул.Коновальця , але тільки з 23 серпня( з нагоди Дня Незалежності України), а оголошення розміщені завчасно з метою ознайомлення!На рахунок матеріалів- думаю, що в нашому місті з такою величезною кількістю стомат.кабінетів і відповідно з великою конкуренцією китайськими чи матеріалами в яких закінчився термін придатності працюють хіба що самогубці!Лікар-стоматолог,працівник клініки.
Переглянути всі відповіді ()
Попала під Вашу акцію - 5 пломб по 80 грн. Все болить.Пішла на консультацію до іншого доктора - поставлені пломби з самого дешевого матеріалу китайського виробника.
Переглянути всі відповіді ()
Лікувався в Каріо і в Михайлюка, мені сподобалося більше в Михайлюка - всі кабінети показали і про все розказали, і якісно полікували!
Переглянути всі відповіді ()
Вмираю зі сміху... читаю.. у них нічо крім крісла нема.)) Так ніби ви в музей ходите!!)) Вам що мають перед прийомом ходити по всіх приміщеннях і показувати те чим вас не будуть лікувати чи діагностувати!.. а лабораторія.... о.. о! .. всі... виписують нема... А питання а ви там були... бачили.? з "Вулиці" "ВСІ" все БАЧАТЬ))) Самі подумайте клініка яка працює з 1999!!! Працює по "вашим" дописам без обладнання) тоді їм ще більший плюс... бо без обладнаня і так добре працюють... от це кваліфікація!!! і показник!..
Переглянути всі відповіді ()
Супер клініка!Рекомендую всім!!!!!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
ірино, ти якась т...,або дуже зависна людина, у якої нічого не получається, і обсираєш нормальних лікарів і професіоналів своєї справи.
Може не треба зривати свої нерви на ПРОФЕСІОНАЛІВ, а зайнятися своєю кваліфікацією!!!
Переглянути всі відповіді ()
Не можу сказати , що я боягуз, але стоматологів боявся все життя ще з часів служби в армії(радянської).Але все -таки наступив момент,коли довелось "здаватись" лікарям доля гнала на заробітки за кордон і треба було робити зуби.Порадили мені Любомира.Зробив мені він зуби полікував все як має бути і от слава Богу вже десь 13 років не маю з ними проблем.Оце я розумію робота!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Я бачу конкурентам не сидиться на місці, якщо мають час виписувати такі дурниці про Любомира.Я сам стоматолог і являюсь постійним пацієнтом клініки КАРІО і успішно лікуюся в пана Дранчука вже багато років .Зі свого досвіду знаю, якщо щось ломиться чи болить після лікування я прихожу до лікарря в якого лікувався і вирішуєм з ним проблеми,до того ж ви написали, що не маленькі гроші були затрачені, а не виливати бруд в інтернет і підривати чиюсь репутацію. Людина яка пів життя провела біля крісла не може бути ужасним лікарем.
Не зважаючи на велику конкуренцію і тиск від них, клініка КАРІО вже багато років залишається однією з кращих клінік в м.Івано-франківську хто що б не говорив!.Судячи з того що в них є 3 філіали можна зробити висновок, що роблять вони добре.Якби не було клієнтури відповідно вище зазначенного нічого би не з’явилося. І можу з упевнінестю сказати, що роблять там швидко і якісно.І все в них є і рентген і лабораторія своя.Пишуть конкуренти що нема ні того ні того, погано роблять і дорого .Повірте, ціни в них нічим не відрізняються від інших кабінетів і пацієнту все одно що в них є. Людина приходить не дивитися на рентген чи лабораторію, а лікуватись.Лікар якщо не впевнений в діагнозі чи хоче перевірити щось , то може робити рентген . Як для лікаря-стоматолога вони і для мене є конкурентами, але факт залишається фактом -Любомир Васильович справжній фахівець!!!!!!!!!!!!!!
P.S:І хай жабка вас не душить за нерухомість під кабінети:)Шо хочуть то роблять!
Переглянути всі відповіді ()
Я не лікар і можливо,від надлишку емоцій я не зовсім правильно сформулювала свою думку ,але звинувачувати мене в брехні ви не маєте права і я нікого не обманюю-направлення в стаціонар в нейрохірургію в мене було на руках і консультацій від різних спеціалістів я наслухалась немало і аналізів була ціла купа.Та я була в такому шоці, що й словами не передати! А про операцію говорилось і не раз.Врятував він мене ,розумієте?Мені все одно як і яким обладнанням це все робилось,але проблему мою було вирішено і крапка.Значить Любомир Васильович ТАКИЙ лікар, що не потрібні йому додаткові апарати.Я не стоматолог і тому не знаю, що там має бути.Знаю одне раз люди ходять , а конкуренти залишають такі відверто заздрісні коментарі, то з цим спеціалістом все в порядку!До речі,Ірино, сьогодні у вас День Ангела !Бажаю вам всього найкращого і проведіть цей день яскравіше десь в хорошій компанії, а не біля комп'ютера, завидуючи чиємусь успіху.
Переглянути всі відповіді ()
Анна непиши дурню, я як лікар Вам скажу Жодну операцію нейрохірург непочне без томограми. Якщо там все гуд - Вас оперувати НЕБУДУТЬ!!! ЯА в "Каріо" дійсно немає нічого крім крісла - сама бачила.
Переглянути всі відповіді ()
А я в свою чергу хочу сказати, що цей "ужас"-стоматолог врятував мене від операції в нейрохірургії(проблема була в хворому зубі, а мене відправили лікувати голову!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)Не хочеться обливати брудом стоматологів, які не змогли діагностувати банальну проблему, та допоміг мені Любомир Васильович і я йому за це безмежно вдячна ! Я буду ЗАВЖДИ і всім РАДИТИ ЙОГО і тільки ЙОГО!!!!!!!!!!!Думаю, що така кількість людей які в нього лікуються не можуть помилятись. Люди!Не вірте цій явній брехні! Неправда все це! Повірте, все там є! Як же він працює стільки років без належного обладнання на одному тільки кріслі?! Знаєте, аж смішно читати ці нісенітниці! Не буду нікого "умолять" йти туди, скажу одне -не пошкодуєте!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Хочу сказать, что Любомир как врач-стоматолог - просто ужас. Если нет особых проблем с зубами, что вам сгодится, но если проблемы есть - лучше не ходите, потом будуте зубы перелечивать или как я иметь огромные проблемы. Халявщик он, деньги берет не малые, строит из себя умного, якобы экономит ваши деньги, а на самом деле тянет. Пломбы под десна не кладет, внешне не видно, а потом проблемы с деснами, после пломбирования каналов не делает рентген (это обязательно) для того чтобы пациент уверился, что все хорошо запломбировано и пломбировочный материал не попал (не дай Бог) в гайморовую пазуху. Оборудования у него тоже нет (кроме кресла), все деньги вкладывает на открытие новых кабинетов. Умоляю - не ходите туда!!!!
Переглянути всі відповіді ()
:)))) КАРІО знаю: по сусдіству з нами офіс, на щастя. не потребую послуг стоматолога. тому не можу сказати про роботу. ніколи не була в середині - сьогодні зайду, завтра напишу тут:) Але мені страшенно подобаються квіти на їхніх підвіконнях: багато, яскраво. чисті вікна, красиві вхідні двері, ДУЖЕ зле - нема парковки... я до чого це все пишу7 до того, що у будь-якій справі оцінку РОБОТІ може давати фахівець (у випадку з лікарями - це атестаційна комісія), а мені по приколу тут писати, бо ви так всі вчепились у цю клініку:))))
Переглянути всі відповіді ()
Рекомендую клініку "Каріо" людям, які цінують свій час і гроші!Адже тут без лишньої метушні, без енної кількості додаткових обстежень можна справді отримати якісну і професійну стоматологічну допомогу.Вже протягом багатьох років я є пацієнтом цієї клініки.Я задоволена відношенням і що найважливіше якістю зробленої роботи.Велике спасибі працівникам клініки і п.Любомиру зокрема,за затишну і приємну атмосферу,за щире і людяне відношення , за прийом без "понтів"! Успіхів вам і процвітання!!!)))))Переглянути всі відповіді ()
Послужной список стоматологической клиники Каріо п.Дранчука пополнился двумя новыми клиентами. Но все по-порядку.
Сколько себя помню, никогда не хватало времени всерьез заняться своим здоровьем. Любая проблема решалась по мере поступления - если ничего не беспокоило - силком к доктору нельзя было затянуть. Ни о каких профилактических посещений врача не было и речи. Но в какой-то период времени надоело метаться то к одному, то к другому специалисту в одной и той же области (которые, к слову, не всегда добросовестно выполняли свою работу), а захотелось найти одного врача, в частности, стоматолога.
На сайте давно видел рекламу клиники Каріо и зная, что проблемы с зубами есть, решил посетить. С первого визита врача был приятно удивлен качеством обслуживания, профессионализмом, внимательностью, подробной и не заумной консультацией, и что немаловажно - демократичными ценами на услуги. Отдельная тема - первоклассное оборудование, благодаря которому визит к стоматологу не превращается в пытку. Работы с моими зубами у доктора было очень много. Очень доволен и оцениваю результат на 5+ . Это лучший стоматолог, у которого я был. Думаю, п.Дранчук - "фанатик" своей профессии (в хорошем понимании этого слова). Ведь не для кого не секрет, как сейчас большинство студентов-медиков учатся, как дипломы покупают. А ты - профи, который к своим годам имеет личную базу пациентов, которых более чем удовлетворяет качество оказанной им услуги, постоянно совершенствуешь свои навыки в области стоматологии. Так держать!
Около недели назад привел на прием жену, которая просила передать искреннюю благодарность п.Дранчука за его труд, терпение. Сказала, что стоматолог, как и парикмахер должен быть один. Своего стоматолога она уже нашла. И его обслуживание никогда не променяет. Действительно - настоящий гуру своего ремесла. Любимая сравнила профессию стоматолога с работой ювелира т.к. представители этих двух профессий так же скрупулезно оттачивают свое мастерство - стоматолог - на зубах, ювелир - на камнях.
Респект Вам,п.Дранчук ! Желаем профессиональных успехов, побольше благодарных пациентов, финансовой стабильности.
P.S. Будем раздавать рекомендации о тебе cвоим знакомым, если можно, конечно

С уважением, Володя и Анна
Переглянути всі відповіді ()
Цікаво іде вона? Чому тоді мені звонять і за ціною торгуються...
Переглянути всі відповіді ()
зуботехнічна лабораторія у фірмі Каріо - Є!!!конкуренти не пишіть нісенітниці,набридло вже читати ваші дурниці!!!як ВАС ВСІХ ЖАБА ДАВИТЬ!!!НЕ БОЇТЕСЯ ЗАДУШИТИСЯ???........ ПАН Любомир - лікар з великої букви!дуже дякуєм вам,зубки в мене з чоловіком не турбують,ми дуже вам вдячні!усіх вам благ!
Переглянути всі відповіді ()
Сумно коли люди...) не відають а пишуть...
І пишуть то нісенітнеці, прям голівуд якийсь.))
в клініці як і в будь якій нормальній сучасній КЛІНІЦІ!!! нашого міста є зуботехнічна лабораторія є, рентген, інтраоральні камери, сам на свої очі бачив як технік в спецформі приносив мої зуби і щей щось допрацьовував! і це все на протязі 10-15хв.. сумніваюсь.. що техніки тут їздять на ферарі чи бігають зі швидкістю світла))))) так що дописи... типу.. у них нічого немає.. )) просто )))) жаба давить вот і усьо.) дивіться на свої кабінети і на свої роботи! Я був у різних ... не будем поливати нікого... не царское ето дело))
Переглянути всі відповіді ()
Напевно пора припиняти цю безглузду переписку,василій.Загалом все зрозуміло!Не хочу вас образити,але лікар-стоматолог який має пацієнтів-лікує їх, а не відстежує сайти інших клінік і наявність у них лабораторій.Бажаю вам успіхів! І будьте добрішими,адже зависть не найкраща риса."Каріо"бажаю процвітання і так тримати!
Переглянути всі відповіді ()
Не хочу вас роозчаровувати, пані Ірино, та я не технік і ніколи ним не був. Я лікар-стоматолог. І як на мене, то мені байдуже є в Каріо лабораторія чи ні. Але чому тоді на офіційному сайті написано що е, а насправді чомусь немае?
Переглянути всі відповіді ()
О,Боже!Василій та ви зубний технік!І вам обідно,що ви не співпрацюєте з такою відомою поліклінікою!Та пацієнту по великому рахунку все одно де та лабораторія-він йде до лікаря, а не до техніка!P.S Гість! Ще можу показати й роботу проктолога...

Переглянути всі відповіді ()
Стоматолог чи гінеколог? Думаю, все залежить від того, як обернути крісло! Але якщо серйозно, то дуже прикро, що в такої відомої поліклініки немае своеї лабораторії.... Невже й справді лікарі надають перевагу тим технікам, які їм зроблять роботу дешевше?(і як правило не завжди якісно) І хто тоді несе відповідальність перед паціентом? А ще хотів би дізнатися, чи стомат. кабінет "КАРІО ДЕН" той, що знаходиться по вулиці Пилипа Орлика, також належить Любомиру Васильовичу?
Переглянути всі відповіді ()
Ірина - а хто у Вас гінеколог? Можно подивитись його роботу?????
Переглянути всі відповіді ()
А макс я бачу дуже в курсі внурішніх справ Каріо і яка там зарплата і кому дають робити роботу. Вигнали тебе ,Макс, чи що?щось не зовсім здорова зацікавленість як на мене !кому цікаво можу показати свої зубки які робили мені в Каріо вже й не пам'ятаю скільки років тому(технік і лабораторія мені геть нецікаві-а от п.Любомир дуже цікава людина і компетентний лікар)залиште свої координати Василій - зустрінемось
Переглянути всі відповіді ()
Лабораторii нема, роботи дають Тим хто дешевле робить
Переглянути всі відповіді ()
а чи е у вас зуботехнічна лабораторія? і скільки там працюе техніків? хотілось би бачити ваші протезні роботи.
Переглянути всі відповіді ()
за однією роботою визначити рівень роботи техніка можна не завжди,так як ситуації в роті бувають різні і лікарі рідко грамотні.лікар має провести правильну підготовку до роботи,зліпити з дечого цукерочку можна та не завжди.а на рахунок цін скажу так,технік може працювати з досить великою кількістю стоматологів,робити їм роботи за однією фіксованою ціною,а поцієнтам стомат.кабінети пропонують ціну свою.і завжди є так,що ціни на штучні зуби в різних місцях можуть відрізнятися більше ніж у два рази,а робить роботу один і той же технік. р.s:препаровку зубів лікарів каріо і роботи їхніх техніків не бачив.
Переглянути всі відповіді ()
Ціни високі, якість робіт середня.Технічні роботи ( коронки, протези) посередньої якості.
Переглянути всі відповіді ()
ВІК ЖИВИ І ВІК УЧИСЬ,А УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД НЕ ПОЛИШАЕ ЖАБА:ДУШИТЬ І ДУШИТЬ!НЕНАДОЇЛО!!!!!!!!не боїтесь задушитьсь???!АЖ СМІШНО КОЛИ ЧИТАЄШ ЦІ АНІКДОТИ!ЛЮДИ ТАЛАНТ ВІН І В АФРИЦІ ТАЛАНТ,ЧАС ДИВИТИСЬ ПРАВДІ В ОЧІ,ХОЧ ЯК БИ ВОНА КОГОСЬ НЕ КОЛОЛА!А Я ЯК ЛІКУВАЛАСЬ ТАК І БУДУ ЛІКУВАТИСЬ В ПАНА ДРАНЧУКА,ПОГОДЬТЕСЬ" ЗОЛОТІ РУКИ "!!!ВЕЛИКЕ ВАМ СПАСИБІ!!!ТЕПЕР Я ЗНАЮ ЯК МОЖНА РАДІТИ І СМІЯТИСЬ ОДНОЧАСНО!ЗУБКИ ПРОСТО СЯЮТЬ,ВІД ДЗЕРКАЛА НЕ ВІДХОДЖУ!РАДЖУ ВСІМ,ХТО ХОЧЕ МАТИ НЕЙМОВІРНУ ПОСМІШКУ!!!
Переглянути всі відповіді ()
Любомир Васильович - це дійсно Лікар,з великої букви,ціла моя сімя і я лікувались,лікуємся,і будем лікуватись в нього і тільки в нього!!!я от читаю коментарі і думаю які ви всі заздрісні,я про Любомира Дранчука ніколи не чув поганого слова,скільки маю знайомих то всі відгукуються тільки добре!Інтерєр- Шикарний.дякую ще раз Любомир Васильович!P.S. ЖАХ - я більш як впевнений шо ви є конкурент,який просто заздрить!!!
Переглянути всі відповіді ()
Я теж в шоці!Але від того, наскільки злі і заздрісні люди!!!!!!!!!Для чого писати таку ЖАХливу брехню!!!Якби ЖАХ дійсно була пацієнтом Каріо, вона б мала знати, що там КОЖЕН візит КОЖНОГО пацієнта фіксується(напевно,щоб захистити себе від таких брехунів як ви)!!!!А що стосується нерухомості-та хай хоч літак собі купує!Яка кому справа!А ЖАХ ще й сама собі суперечить:вся сім'я лікувалась причому ще й декілька років і тут раптом- інший стоматолог!А ви тому іншому довіряєте?Це,звичайно,особиста справа кожного де і в кого лікуватись.Я є пацієнтом Каріо ним і залишусь. Мене не хвилює техніка, якість ремонту,вартість.Мене просто влаштовує той факт,що після "капітального" ремонту моїх зубів я сюди приходжу тільки на профілактичні огляди!!!
Переглянути всі відповіді ()
Лікувалися в цій клініці кілька років, причому всією сім"єю. нещодавна вилетіла пломбу, яку лікар зробив рік тому, прийшла, кажу: вілетіла ваша пломба", він мені у відповідь: "це не я робив". Доказати нічого не змогла, адже карточок на пацієнтів не ведеться. Кілька днів тому пішла до іншого стоматолога, зробила рентген всіх зубів, виявилось, що славнозвісний лікар Каріо неправильно запломбував канали зубів: надто багато матеріалу "вгартав", а це категорично заборонено через те що повз корені проходят гайморові канали. Тепер маю великі проблеми. У лікаря Каріо немає ні картотеки пацієнтів, ні прейскуранту послуг і тому вартість для кожного пацієнта своя. Техніки, крім стомат-крісла теж немає, зате ремонти зроблено шикарно. Всі зароблені лікарем кошти витрачаються на купівлю нової нерухомості для стоматкабінетів. Нікому не рекомендую туди звертатись, перше враження оманливе.
Переглянути всі відповіді ()
Тут лікарі міняються як шкарпетки! Якість лікування - жахлива.
Переглянути всі відповіді ()
Я вважаю,що реклама цій клініці взагалі не потрібна.Найкраща реклама-це думка пацієнтів.Я вдячна своєму хлопцеві,що він вмовив мене стати пацієнткою "Каріо"!Дуже задоволена!
Переглянути всі відповіді ()
РЕКЛАМА ПО РАДІО ТАКА ДЕБІЛЬНА. ЯК ТІЛЬКИ ЧУЮ, ПОЧИНАЄТЬСЯ ЗРАЗУ СКРУЧУЮ ЗВУК, ТАКЕ ПРОТИВНЕ КУСАННЯ ЯБЛУКА.
Переглянути всі відповіді ()
Дуже хороша клініка!!!!Живу і працюю за кордоном, а зуби лікую тільки в "Каріо" Величезне спасибі п.Любомиру за високий професіоналізм,якісну роботу,щирий і теплий прийом!!!!!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Григорівна вам привіт. Давненько я не заходив.
Переглянути всі відповіді ()
Лікував зуби ще в 1998 році на С.Стрільців в п.Любомира. Робив, можна сказати, капітальний ремонт зубів 5шт. На той час коштувало немало 300 у.о., але на сьогоднішній день ніяких проблем із тими зубами, чи пломбами.
Переглянути всі відповіді ()
"Каріо" - це для мене завжди приємна і доброзичлива атмосфера, толерантне ставлення, розуміння, якісне і безболісне лікування. Завжди сюди звертаюсь, і ніколи не маю проблем! Любомира Васильовича глибоко поважаю, адже він лікар за покликанням, робить свою справу сумлінно і як належить!
Переглянути всі відповіді ()
"п.Роман" - повірте, мене настільки обурила відповідь по-телефону, що я не змогла не написати даний коментар... я хотіла залікувати зуб і з 25 стоматологічних кабінетів мені необхідно було вибрати один, тому рекомендую брати на роботу більш культурних та врівноважених працівників, щоб потім не шукати виправдань...І ще - ну ви просто мене розсмішили на рахунок "лікар, який сім років важко навчався"...))) в теперішній час ми знаємо як, хто і де "важко навчається"...і головне - які спеціалісти-лікарі випускаються...))), а щодо звернення "ТИ", "ВИ" - це справа кожного особиста, і п. Вероніка права, не потрібно опускатися до їхнього рівня, якщо совість не дозволяє звернутися до людини на "ВИ", то на здоров"я...))) До речі, по -телефону я все ж таки знайшла стом. кабінет, тепер їхніми постійними клієнтами є моя сім"я і знайомим раджу - ось що значить ввічливо надана інформація по-телефону. Висновки робіть самі)))
Переглянути всі відповіді ()
Цікаво за яких конкурентів пьєте келих? У Вас вони є??? Вам може бути конкурентом тільки - стоматологія сільских амбулаторій. Решта говорити зайве
Переглянути всі відповіді ()
Ми вдячні за коментарі нашим пацієнтам,конкурентам,колишнім працівникам.Шановна,Вероніко,у такої "навороченої" стоматології сайт звичайно є,просто він у процесі допрацювання.З часом ви зможете отримати відповіді на питання,пов'язані з роботою нашої клініки-про персонал,зарплату,ціни на послуги,ротацію кадрів,про наші погляди на стоматологію.P.S На всіх наших корпоративах ми завжди піднімаємо келих за наших конкурентів ,бо вони роблять нас сильнішими.
Переглянути всі відповіді ()
Шановний XY,мені в Каріо ні зуби ні нерви не зіпсували лікуюсь там постійно ,задоволена і якістю і відношенням .А ви вже так не хвилюйтесь,що їх хвалять ,мабуть все-таки є за що!!!
Переглянути всі відповіді ()
Якщо ви хочете попсувати свої зуби і нерви ходіть тільки КАРІО.І нема чого себе хвалити а і інших обмовляти!

Переглянути всі відповіді ()
Звати того чоловіка Любомир Васильович Дранчук)
Він головний там лікар І засновник фірми "Каріо"

У Віталія Ярославовича я теж лікувався... також хороший лікар... принаймі мені було нормально)
Переглянути всі відповіді ()
я не стоматолог не конкурент не працывник клыныки я просто пацыент лыкуюсь у выталыя ярославовича на коновальця дуже задоволений а мый знайомий ходить у карыо на сичових стрыльцыв там е дуже хороший лыкар який врятував йому зуб що ыншы казали виривати правда прызвища його я не знаю