Стоматологічна поліклініка для дорослих і дітей "Станіславівська лічниця"

Станіславівська лічниця - фото
Відгуків 6
Івано-Франківськ
вулиця Гетьмана Мазепи, 6, офіс 7
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Декілька слів про нас:

Практикуючи понад 30 років, знаєш, що похід до стоматолога для більшості людей не приносить великого задоволення, а часом навіть і страх. Двадцять років тому, створюючи стоматологічну поліклініку, я думав про людей з особливими вимогами та побажаннями до якості та комфорту.
Сподіваюся, що «Станіславівська лічниця» стане для Вас і Вашої родини приємною знахідкою на шляху до краси та міцного здоров’я. Ласкаво просимо завітати до нас.


Дізнайтеся більше на: www.stanislavdent.com, www.facebook.com/StanislavivskaLichnytsia/ 


                                                                                                                                                  Головний лікар та засновник Олег Григоришин

Наші послуги:

  • лікування зубних каналів за допомогою мікроскопу;
  • пломбування зубів, реставрація, вініри;
  • сучасні методи протезування: металокераміка, цирконієві конструкції, бюгельне протезування, м'які знімні протези, тощо;
  • дитяча стоматологія: лікування молочних зубів, герметизація фісур, профілактика;
  • виправлення прикусу: брекет-системи, пластини, тощо;
  • кабінет гігієни;
  • вибілювання зубів;
  • рентгендіагностика, інтраоральне обстеження;
  • імплантологія.


Надаємо гарантійну картку на лікування!

About us:

Working in dentistry for more than 30 years, I know that visiting a dentist brings no great pleasure to most people; some of them even feel fear. Owing to that, twenty years ago when I was establishing the clinic I thought about people with special requirements and wishes for the quality and comfort.
I hope that the Stanislavivska lichnytsia will be a pleasant discovery for you and your family on the path to beauty and good health. We are looking forward to your visit.


Please find more information here: www.stanislavdent.com, www.facebook.com/StanislavivskaLichnytsia/

We speak English.


                                           Head physician and founder Oleg Grygoryshyn

Відгуки

Аня Ярема (Визнаний експерт)
Сподобалось
Велике спасибі талановитому ортодонту і просто хорошій людині Володимиру Володимировичу Настоящому, асистентам та працівникам клініки що змогли зробити мою мрію про красиву посмішку РЕАЛЬНІСТЮ і будь-який прийом перетворити в невеличке свято! Результат вражаючий,я задоволена на всі 100%, і дуже рада що лікувалася саме у Вас!Щиро рекомендую усім...
Переглянути всі відповіді ()
Петро Олійник (Активний користувач)
Сподобалось
Загальне враження:
Дізнався про Станіславську лічницю ще у 2015 році. Звичайно через знайомих. Полікували зуби також щоб виправити прикус поставили брекети на верхній ряд зубів. Від них звичайно враження не найкраще, ніби тобі затиснули якимось хомутом і сказали так тобі й треба. Але краса потребує жертв. Після того як зняли не шкодую що терпів ці незручності.
Це все робила лікар стоматолог ортодонт Сапіжак Наталія Володимирівна майстер своєї справи. Цікаво що коли носив брекети то можуть бути різні моменти, а саме кріплення може відклеїтись яке тримає титановий дріт через споживання їжі кусання і так далі. Але я дотримувався порад і в мене такого не було. Гаряче не їв, холодне також. Ніякі пляшки зубами не відкривав. Навіть часто чув від дівчат що я чудовий пацієнт.
Тепер профілактику проходжу тільки тут і всім рекомендую вашу поліклініку.
Переглянути всі відповіді ()
Віталій Ільків (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:У цій стоматології я лікував свої зуби, після чого мені поставили брекети. Після того, як мені їх зняли я був вражений. Зуби стали рівні, білі і найголовніше здорові. Якщо ви хочете мати здорові і красиві зуби раджу звертатись саме до цієї стоматології.

Переглянути всі відповіді ()
Igor Michailuk (Перехожий)
Сподобалось
Користуюсь послугами цієї клініки багато років, а також вся моя родина і друзі. Оскільки працюю з іноземцями, то інколи, коли у них виникає нагальна потреба звернутись до стоматолога, рекомендую їм звертатися саме в "Станіславівську лічницю". Вже були відвідувачі з Флориди, Нью-Йорка, Чікаго, Мілана, Парижа... "Циганська пошта " працює достатньо добре. Перелік далеко не повний. Всі задоволені якістю і особливо цінами. На їх прикладі роботу місцевих стоматологів могли бачити стоматологи в цих країнах. Не одразу розуміють, що такого рівня роботи роблять в Івано-Франківську. Це приємно чути і порадіти не тільки за "Станіславівську лічницю", але й за всю "стоматбратію" міста.
Переглянути всі відповіді ()
Олена Лісова (Перехожий)
Сподобалось
Користувалася послугами з чистки зубів, пройшла також лікування каналів за допомогою мікроскопу, і протезування (мостик). Дуже якісно, безболісно і ефективно. Рекомендую цю клінику, дійсно класні професіонали!
Переглянути всі відповіді ()
Mykola Gogol (Перехожий)
Сподобалось
Ставив собі в цій стоматології брекети, і хоча мій випадок був досить важкий, завдяки професіоналізму Володимира Володимировича мої зуби тепер дуже рівні! Це той випадок коли результат перевершив очікування))
Переглянути всі відповіді ()