Стоматологічний кабінет "Radix"

Radix - фото
Івано-Франківськ
площа Привокзальна, 3, офіс 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 16:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Посмішка людини — важлива деталь бездоганного стилю та успіху в житті. Саме вона відразу формує думку про кожного. Як говорила Коко Шанель: «У нас немає іншої можливості справити перше враження». Так ось наша стоматологія допоможе вам і створить ідеальну посмішку, яка з першого погляду вразить оточуючих.

Стоматологічний кабінет «Radix» — спеціалізована установа, яка надає якісні послуги з стоматології, де вся робота персоналу відповідає суворим стандартам системи якості.

До наших сильних сторін в області стоматології відносяться прозора система формування цін, широкий перелік послуг з профілактики та терапії хвороб зубів, гарантований довготривалий результат. При цьому ми намагаємося робити «натиск» на профілактику захворювань порожнини рота, щоб зберегти та підтримати здоров'я зубів вашої родини.

Ми точно знаємо, яким критеріями повинна відповідати надійна стоматологія. Наші спеціалісти постійно підвищують свої навички та вміння. Зауважимо, що в стоматологічному кабінеті регулярно виконується робота по впровадженню найновіших досягнень та технологій терапії, наші фахівці постійно покращують свою кваліфікацію. Ми намагаємося підтримувати стоматологічні послуги на високому рівні!

У своїй роботі ми використовуємо сучасні та надійні матеріали та устаткування провідних виробників Європи.

Лікування зубів і видалення зубів без болю. Погодьтеся, для багатьох це — вирішальний аргумент. Ви забудете про біль, опинившись за порогом кабінету будь-якого з наших фахівців.

Лояльна система знижок, гнучкий графік прийому  та конкурентоспроможна цінова політика на стоматологію — роблять наші послуги доступними для людей різного соціального стану, статі та віку.

Широкий спектр стоматологічних послуг:

  • терапія;
  • ортопедія;
  • ортодонтія;
  • хірургія.

Відгуки