Стоматолог "Герасимчук Г. Я."

Відгуків 10
Івано-Франківськ
вулиця Сорохтея, 32, офіс 51
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Терапевтична стоматологія.

Відгуки

Юля Гаврищук (Гурман)
Не сподобалось
Про які імпланти йде мова??? Герасимчук до імплантів ... як до місяця.Захудалий кабінетик . А лікар дуже гарно себе хвалить... Тільки в кінці лікування будешь вкрай вражений - дуже поганим результатом.
Переглянути всі відповіді ()
Юля Гаврищук (Гурман)
Не сподобалось
Зіпсувала мені передні зуби! Ця лікарка дальтоник з двома лівими руками. Також любить "лапшу" на вуха завісити

Żanna Wachnowska: (Користувач)
майже 4 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Іра Васуля (Визнаний експерт)
Не сподобалось
Не сподобалось: Вчора прийшла зробити рентген.Пере,тупаючи поріг цього кабінету,зразу видно хамське відношення.Зайшла питаю Можна зробити рентген. Треба чекати,якщо хочете.Я почикала,лікар в рукавичках від іншого пацієнта,набирає на компютері.неміняючи рукавичок,немиючи рук.вона робе мені рентген.В мене рвотний рефлекс,вона на мене починає орати,аж її трусе.Орала довго вона.Потім домахувалася,чого на 2 зуби рентген.А не на 1.Як з таким відням до пацієнтів,антисанітарією.В такого лікаря,ще Є ЛІЦЕНЗІЯ.!!! це перший і останній раз,я туди пішла.Я робила в державній краще ставлення,як в цьому кабінеті.
Переглянути всі відповіді ()
Żanna Wachnowska (Користувач)
Не сподобалось
Не сподобалось:
Якщо хочете позбавитися зубив за велики гроши то можна звертатися до стоматолога Г.Я. Герасимчук. Поставлени цирконеви коронки на недоликовани зуби без ренгену, штифт поставлений в зуби з двома коренями по середини зробивши цим самим дирку , в иншому зуби поставлений штифт так що получилась дирка и за коринь вийшов материал. И на ци зуби поставлени цирконеви коронки. Инши зуби не були доликовани корени. Надиюся писля моеи ситуации Г.Я. навчилася ликувати зуби и визнавати свои помилки не тильки рахувати гроши. Раджу робити копию своеи карточки у такого стоматолога також.

Ольга Голубева: (Перехожий)
Żanna Wachnowska, У Вас на сайті три відгуги і всі негативні! Мабуть у Вас не склалося ні з стоматологами, ні з зубами. Моя думка: Галина Ярославівна чудовий стоматолог!
майже 5 місяців тому

Żanna Wachnowska: (Користувач)
Ольга Голубева, у мене все склалося добре з зубами. Я поликувала в Киеви Люмидент. Набагато дешевше и якисно. Щаслива що це були тильки зуби а не серце наприклад а то я вже б була на иншому свити писля профессионального ликування у Г.Я. Герасимчук.
майже 4 місяці тому

Żanna Wachnowska: (Користувач)
Ольга Голубева, мени було б шкода якщо б вам також Г.Я.Герасимчук зробила таки проблеми як у мене. мени дуже прикро що така людина мае лицензию ликаря. Я ликувалася з 1999 року коли переихала до Ивано- Франкивська. В 2017 роци виявилося що зуби не доликовани, штири так поставлени що зробили дирки в зубах а потим ще за 4000$ поставлени цирконеви коронки. Була скарга в Министерство охорони здоров'я. Мою карточку Г.Я. переписала. Знаю що ии вислали на додаткови курси писля моеи скарги. Не рекомендую Г.Я. Герасимчук як стоматолога. Я дуже щаслива що залишилася жива и здорова писля дуже великих проблем з зубами. И що у мене е гроши щоб повернути мое здоров'я и посмишку. Жаль тих людей котри не мають грошей и иммунитет организму не такий сильний як у мене. Навить думали що у мене рак ясен. Писля двох рокив ликування супер посмишка и здоров'я. Бажаю всим здоров'я , багато посмишки и бильше не зустричати таких людей як Г.Я. Герасимчук
майже 4 місяці тому

Żanna Wachnowska: (Користувач)
Ольга Голубева, а також на видмину вид вас я не мистична особа а реальна. Будьте здорови
майже 4 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Людмила Наронина (Користувач)
Сподобалось
Уточню к моему же отзыву ниже - что у мужа вылетела часть зубов после протезирования в Италии, а Галина Ярославовна всё восстановила.
Переглянути всі відповіді ()
Людмила Наронина (Користувач)
Сподобалось
Моему мужу-итальянцу Галина Ярославовна починила зубы, которые обошлись в Италии в 12 тыс евро(импланты), и вылетела вся передняя нижняя часть. После того, как Галина Ярославовна их починила - стоят 2 года, никаких проблем. Кроме того, она мне нарастила зуб, от которого остался только кусок корня - зуб стоит до сих пор. Я два месяца назад сделала у нее полное протезирование верхней челюсти (специально ехала к ней из Италии), зубами довольна. Врач - очень внимательная, очень качественно и серьезно работает. Шла к ней по рекомендации моей подруги, которая лечила у нее всю семью. Очень странный негативный отзыв Юли Гаврищук - как будто она писала про другого врача. Не верю !
Переглянути всі відповіді ()
Сергей Котов (Перехожий)
Не сподобалось
Мені не сподобалось.Не буду поливати брудом,але прикро що в такого лікаря є ще ліцензія бо лікар дійсно не є кваліфікованим тому я не раджу навіть тим, ким не пишаюсь.Але вибір за вами

Żanna Wachnowska: (Користувач)
Сергей Котов, мени також дуже прикро що така людина мае лицензию лткаря. Я ликувалася з 1999 року коли переихала до Ивано- Франкивська. В 2017 роци виявилося що зуби не доликовани, штири так поставлени що зробили дирки в зубах а потим ще за 4000$ поставлени цирконеви коронки. Була скарга в Министерство охорони здоров'я. Мою карточку Г.Я. переписала. Знаю що ии вислали на додаткови курси писля моеи скарги. Не рекомендую Г.Я. Герасимчук як стоматолога. Я дуже щаслива що залишилася жива и здорова писля дуже великих проблем з зубами. И що у мене е гроши щоб повернути мое здоров'я и посмишку. Жаль тих людей котри не мають грошей и иммунитет организму не такий сильний як у мене. Навить думали що у мене рак ясен. Писля двох рокив ликування супер посмишка и здоров'я. Бажаю всим здоров'я , багато посмишки и бильше не зустричати таких людей як Г.Я. Герасимчук
майже 4 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Андрей Дадак (Перехожий)
Сподобалось
Юля Гаврищук - читайте внимательно отзывы и не пишите в ответ бред про импланты.
Переглянути всі відповіді ()
Maria Ledenyova (Перехожий)
Сподобалось
Якісне обслуговування і приємний персонал!
Переглянути всі відповіді ()
Гарний сервіс і обслувовування по доступних цінах.
Переглянути всі відповіді ()