Спортивний клуб "Штанга"

Штанга - фото
Відгуків 16
Івано-Франківськ
вулиця Гната Хоткевича, 44г
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт15:00 - 21:00Без перерви
Сб10:00 - 16:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ШТАНГА": Пропонуємо для всіх, хто хоче бути здоровим, сильним та вічно молодим або просто підкачати м"язи чи позбутись зайвих кілограмів, заняття в нашому спортивному клубі. Для Ваших послуг: професійні тренажери "InterAtletika" (Україна) для всіх груп м`язів, професійні кардіотренажери ( бігова доріжка, велотренажер, орбітрек) "NordicTrack" (США), різноманітні штанги, боксерська груша, комфортні роздягалки з душевими кабінками, фітобар, поради кваліфікованих тренерів, помірні ціни та система знижок для постійних клієнтів.

АКЦІЯ !!! При купівлі будь якого абонементу - одне разове індивідуальне заняття з тренером в подарунок !!!

Для всіх відвідувачів безкоштовна вода з кулера.

І пам`ятайте: "В ЗДОРОВОМУ ТІЛІ - ЗДОРОВИЙ ДУХ".

Відгуки

Oksana Atamanchuk (Критик)
Сподобалось
Малий але комфортний зал, є все що потрібно, до мінусів можна віднести дуже малі роздягальні, але загалом все непогано.
Переглянути всі відповіді ()
Віталій Гамаш (Визнаний експерт)
Сподобалось
Зал малий, але зручнийю. Є душ, великий вибір кардіотренажерів. Тренери завжди допомагають новачкам.

Вітя Матросов: (Перехожий)
Віталік Гамаш, великий вибір кардіотренажерів це три?)
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
Viktor Viktor (Перехожий)
Нейтрально
Сподобалось:Розташування залу, близько від дому
Не сподобалось:Малі роздягальні, погано працює бігова доріжка, можна впасти)
Переглянути всі відповіді ()
Олена Климович (Перехожий)
Сподобалось
Дуже комфортний зал є все що потрібно,хто пише що йому не вистачає яки хось тренажерів ,брехня все необхідне є головне мати бажання займатись )
Переглянути всі відповіді ()
Іван Радковський (Перехожий)
Сподобалось
Доволі хороший зал.
Зручний у розташуванні.
Тренери новачкам допомагають, підтримують, тому, стає легше поринати у сферу заняття у залі, особливо, якщо ти до цього нічо не тямив.
Та і ціни не кусаючі
.
Переглянути всі відповіді ()
Юра Атаманчук (Перехожий)
Не сподобалось
Зал взагалі дуже малий і занадто дорогий!!
тренери нічо не тямлять в цій сфері і беруть гроші за дарма
власник жадний до грошей,йому завжди всьо мало і загинає ціни
висновок не раджу ходити в цей зал...
Переглянути всі відповіді ()
Януська Курілець (Перехожий)
Сподобалось
Дуже класний зал, все розкладено затишно(звучить дивно, але деякі тренажерні зали саме через це не популярні), ціни низькі, персонал привітний, обрали гарне місце для розташування, оскільки і машиною зручно припаркуватись, і пішком близько. Вже порекомендувала багатьом друзям, і відвідуємо зал втрьох по безлімітному абонементу.
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Чорна (Перехожий)
Сподобалось
Відвідую даний заклад 1,5 місяці.Дуууууууже задоволена як устаткуванням так і роботою працівників.Вічливі,завжди допомагають як по роботі з тренажерами,так і дають поради щодо вправ.Я як новачок всім своїм друзям буду рекомендувати.
Переглянути всі відповіді ()
Спортивний-Клуб Штанга (Перехожий)
Сподобалось
Мені важливі Ваші відгуки та репутація клубу, але не хотів, щоб Ваша особиста неприязнь до тренера склала хибне враження про клуб в інших, а тому хочу спростувати два останні відгуки. В нас є і гантельна піраміда (1-10 кг), і гантельний ряд ( 8-33 кг) так і набори набірних гантелей. Стосовно штанг та блінів - то є 4 великих грифа + різні лавочки та станки + набори блінів до них (одночасно можна набирати вагу по 130 кг). Щодо невеликих роздягалок, то вони розраховані одночасно на 2-3 людей (все таки роздягалка річ інтимна), а кабінок є 12 жін. та 18 чол. Цього літа зроблена нова примусова вентиляція, а щодо температурного режиму в клубі то він оптимальний для таких приміщень: 18С - 20С. Окрім професійної бігової доріжки є ще професійні орбітрек та велотренажер. Стосовно чистоти, гігієни та ввічливості персоналу то вони на належному рівні, хоча профілактичні бесіди щодо цього вже проведені. І ще одне - де Ви в нас бачили хоча б один б/у тренажер чи інвентар !!! А для того, щоб тренажери не стали б/у після Ваших занять, і є тренери, які слідкують та підказують, а іноді і вимагають дбайливого ставлення до далеко недешевого обладнання. І на кінець, якщо в нас все так погано (оцінка 1), і Ви є нашим постійним клієнтом більше одного року, то напрошується вивід, що Ваш відгук був надемоційним та наднеоб"єктивним. Маю надію, що Ви знайдете порозуміння з тренером та залишитесь нашим постійним клієнтом.
Переглянути всі відповіді ()
Olga Olga (Перехожий)
Не сподобалось
Адміністратор Василь абсолютний ХАМ!!! Дозволяє собі підвищувати голос на постійних клієнтів з притензіями!!! Це взагалі-то ваша робота слідкувати за справністю хоч і б/у та все ж спортінвентаря, а не їсти постійно перед комп'ютером чи розмовляти на вулиці по телефону!!! Я мовчу про те, що в залі відсутня вентиляція, ввечері неможливо дихнути, коли кількість відвідувачів перевищує 4-х людей!!! А спортивне оснащення (одна бігова доріжка з кардіонавантажень) чи чистота туалетів з душевими? Це жах. Висновок: цінова політика абонементів абсолютно не відповідає якості наданих послуг і відношення!!! Навчіть свій персонал спілкуватись з клієнтами, елементарної поваги. Можливо вам вдасться спасти свою репутацію, інакше це крах!!!
Переглянути всі відповіді ()
Я взагалі нерозумію звідки такі ціни. Разове заняття 30 грн це просто.
1. Гантельного ряду нема, треба всьо крутити\збирати самому.
2. Якшо 2-3 чоловік прийдуть які присідають/жмуть нормально то блінів нехватить.
3. "Величезна" роздягалка.

Я нерозумію як такі гроші можна там займатись

PS:
Переглянути всі відповіді ()
Плюси :
- нове обладнання;
- великий вибір вправ;
- доступні ціни;
- не прив"язаність до графіка тренувань - відвідуєш, коли зручно.
- Бочка з водою для пиття :) Приємна несподіванка.

Мінуси:
- неможливість настроїти велотренажер на менше навантаження.(можливо уже поремонтували,бо я давно перестав тренуватися на велотренажорі через цю причину).
- інколи відкрите вікно і буває протяг. Не помішало би кондиціонерна вентиляція.

Висновок:
Я задоволений. Порекомендував декільком друзям, майже всі втянулися і відвідують заняття.
Переглянути всі відповіді ()
нормальний зал,сподобалося все,чисто,тренери активні)
Переглянути всі відповіді ()
почав займатись у цьому залі, поки що все подобається, є все потрібне для нормальних занять і черги на жим чи присяд немає, мені сподобався зал і ціни розумні))))
Переглянути всі відповіді ()
Згідний з попереднім відгуком і взагалі нормальний спортзал, нові тренажери, нікому не тісно, є чим дихати бо не в підвалі як інші.
Переглянути всі відповіді ()
хороший спортзал))І ціни доступны
Переглянути всі відповіді ()
  Тренажерні зали   Фітнес-центри   Тренажорка   Тренажерний зал   Тренажерка   Зал для тренувань   Зали для тренувань   Зал для тренування   Зали для тренування   Зал для тренуваня   Зали для тренуваня   Тринажерні зали   Тринажорка   Тринажерний зал   Тринажерка   Зал для тринувань   Зали для тринувань   Зал для тринування   Зали для тринування   Зал для тринуваня   Зали для тринуваня   Зал для триніровок   Зали для триніровок   Зал для треніровок   Зали для треніровок   Зал для триніровки   Зали для триніровки   Зал для треніровки   Зали для треніровки   Фітнес центр   Фітнес   Заняття з фітнесу   Інструктор по фітнесу   Інтератлетіка   Бігова доріжка   Бокс   Боксерська груша   Важка атлетика   Велотренажер   Гарні м'язи   Гарна фігура   Гарне тіло   Дієта   Здорове тіло   Здорове харчування   Здоровий спосіб життя   Кардіозал   Кардіотренажери   Качалка   Красиві м'язи   Красива фігура   Кросфіт   М'язи   Накачені м'язи   Нордік трек   Орбітрек   Похудання   Сапер   Сильні м'язи   Спортивна фігура   Спортивне тіло   Спортивне харчувнаяя   Спортивний зал   Схуднення   Тренажери   Тренера   Фігура   Фізкультура   Фітнес клуб   Фітнесклуб   Фітобар   Штанга  
Показати більше