Спортивний клуб "Чемпіон"

Чемпіон - фото
Івано-Франківськ
вулиця Юліана Целевича, 34а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт16:00 - 22:00Без перерви
Сб12:00 - 16:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 Клуб справжніх чемпіонів, які не на словах, а своєю працею і досягненнями гідні назатись ЧЕМПІОНАМИ!

Тренування проводяться по ефективній методиці, де застосовуються найбільш приближені до реального бою ударні системи, що дає змогу за короткий час отримати хороші вміння найсильнішого бойового мистецтва, спортивних досягнень та самозахисту! 

Тренування пристосовані для будь якого рівня вмінь, від начинаючих до професіоналів. 

Індивідуальний підхід, робота з дітьми, виховання та дисципліна!

Наш клуб має у вихованцях, найсильніших бійців області, чемпіонів України, та переможців міжнародних змагань!

Ми працюєм на ефективність! Не словом - а ділом! Результат - основна ціль!

 

Традиції
Муай Тай— східне єдиноборство, що зародилося в Таїланді більше двох тисяч років тому. Воно включає в себе традиції бойового мистецтва Сходу та Заходу і на сьогодні є дуже популярним в усіх країнах світу. Такий спорт як тайський бокс є достатньо жорстoким і вимагає хорошої фізичної підготовки, яка робить професійних бійців надзвичайно витривалими, небезпечними та стійкими суперниками.

Необхідно докласти немалих зусиль для досягнення цілі, та тільки ті хто готовий віддатись тренуванням сповна стають справжніми бійцями.

Сучасний Муай Тай
Якщо порівнювати з іншими видами єдиноборств, то, в Муай Тай є важлива відмінність. Повна ударна техніка, можна вдаряти ліктями і колінами, що безперечно є дуже ефективним методом ведення бою та запросто знешкоджує суперника та виводить його зі строю. Елементи верхньої боротьби.  Колись давно бій бувало закінчувався летально для одного з бійців. Бійці тоді намотували на кулаки шкіряні ремені. В наш час все відбувається в спеціальних боксерських перчатках та в спеціальному захисному спорядженні. Сучасний Муай Тай абсолютно безпечний, тому займатись може практично будь-хто, не залежно від віку та тілобудови. Ми з радістю чекаємо вас у нас в клубі!

 

Всіх бажаючих займатись активним спортом, запрошуємо до нас!
Муай Тай тренування в клубі «Чемпіон» — спорт, що виховує силу духу.


Ми також пропонуємо тайський бокс для дітей. Малюки із задоволенням відвідують заняття та викладаються по повній.

Записатись на тайський бокс ви можете через нашого головного тренера Пасєку Ігора, зателефонувавши йому особисто: +38 0689447487


 

Відгуки