Спортивний клуб "IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School"

IJS Ivano-Frankivsk Jiu-Jitsu School - фото
Відгуків 14
Івано-Франківськ
вулиця Молодіжна, 55
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 21:00Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Ольги Кисілевської, 40Б
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 21:00Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Галицька, 145а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 21:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Івано-Франківська школа джиу-джитсу «IJS» є офіційним представництвом у м. Івано-Франківськ, однієї з провідних і масштабних академій бразильського джиу-джитсу у світі — ZR Team Association, що налічує більше 300 офіційних шкіл по всьому світу, вихованцями якої є чемпіони світового рівня. Інструктори нашої школи регулярно проходять навчання та кваліфікацію на всеукраїнських і міжнародних навчальних семінарах та чемпіонатах.

Наша команда заснована у 2016 році, налічує більше 200 учнів, як дітей так і дорослих. Івано-Франківська школа джиу-джитсу, є однією з лідерських за силою та першістю команд з джиу-джитсу в Україні, серед якої є переможці європейських та світових чемпіонатів. Інструктори школи є діючими чемпіонами міжнародних та українських чемпіонатів з багаторічним стажем.

Бразильське Джиу-Джитсу — це бойове і спортивне єдиноборство, що акцентується на боротьбі, а особливо на боротьбі на землі (партер). В основі БДД лежить ідея, що людина невеликої комплекції і сили може успішно захиститися від більшого та сильнішого противника. Цього можна досягнути, використовуючи принцип важеля і застосовуючи больові техніки та техніки удушення.

Пропонуємо:

  • групові заняття; 
  • різні вікові групи з 4-х років;
  • для дітей в їхню зміну навчання, ранкові тренування; 
  • проведення семінарів та атестацій;
  • участь в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Відгуки