Спеціалізована амбулаторія "Его"

Его - фото
Івано-Франківськ
вулиця Довга, 60
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 19:00Без перерви
Сб08:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

З ким ми працюємо
З клієнтами з психоневрологічними розладами всього спектру – депресії, неврози, психотичні розлади при умові добровільності звернення. Також біля половини пацієнтів – з проблемами алкогольної залежності.
 

Як ми працюємо
Щодня – з 08-00 до 19-00, в суботу – з 08-00 до 14-00, вихідний – неділя.
Звернувшись на консультацію за попереднім записом, що триває до годни в часі, ви отримуєте діагноз, шляхи виходу з ситуації та прогноз, з призначеним лікуванням, та Вам призначається дата наступного огляду.
В багатьох випадках доцільнішим з точки зору якості та вартості лікування є проходження курсового лікування.
Лікування психоневрологічних розладів займає приблизно місячний курс, який включає в себе діагностику з експериментально-психологічним дослідженням, медикаментозне лікування (використання переважно брендових препаратів з хорошою репутацією), курс психотерапевтичної корекції (5-10 сеансів), консультативний супровід.
Лікування алкогольної залежності – переважно 2-тижневий курс – що включає в себе детоксикацію (в/в інфузії), регуляцію обміну речовин, паралельно – визначення психодинамічної причини формування залежності, з її корекцією (медикаментозною та психотерапевтичною), медикаментозну блокаду (кодування, підшивка).
Психотерапевтична робота здійснюється за напрямками – індивідуальна психоаналітична психотерапія, психодрама, системна сімейна психотерапія, дитяча та юнацька психотерапія, позитивна психотерапія, групова психоаналітична психотерапія. (відповідно до освіти психотерапевтів, в залежності від показань).
В амбулаторії розміщується офіс Івано-Франківського обласного осередку Української Спілки Психотерапевтів, де можна отримати консультацію з організаційних питань, пов`язаних з психотерапевтичною роботою.
 

Скільки це коштує
Первинна консультація – 200 грн, повторна консультація – 70 грн, контрольний огляд – 30 грн, курс лікування психоневрологічного розладу – 3250 грн, курс лікування алкогольної залежності – 2500 грн. Вартість лікування може незначно змінюватись в залежності від індивідуальних потреб. (Вартість лікування включає в себе вартість медикаментів). Вартість сеансу психотерапії – 200 грн., вартість сеансу групової психотерапії – 70 грн.
 
Наявність в Івано-Франківську спеціалізованої амбулаторії „ЕГО” – приватного закладу, що з 2009 року працює згідно ліцензії МОЗ України – дозволяє вирішити ряд дуже болючих питань – подолати психологічний бар`єр, зберегти анонімність звернення та лікування в психоневролога, уникнути стигматизації та стандартизації в підходах, чим мимоволі грішать державні психоневрологічні заклади.
ТЕПЕР Є КУДИ ЗВЕРНУТИСЯ ЛЮДЯМ, ЯКІ МАЮТЬ ПОТРЕБУ, АЛЕ НЕ ХОЧУТЬ ІТИ ДО ПСИХДИСПАНСЕРУ ЧИ ПСИХЛІКАРНІ, АБО Ж ДО НАРКОДИСПАНСЕРУ!
Ми намагаємось, щоб наші послуги були максимально якісними та доступними.

Відгуки