Спеціалізована амбулаторія "Его"

Его - фото
Івано-Франківськ
вулиця Довга, 60
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 19:00Без перерви
Сб08:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

З ким ми працюємо
З клієнтами з психоневрологічними розладами всього спектру – депресії, неврози, психотичні розлади при умові добровільності звернення. Також біля половини пацієнтів – з проблемами алкогольної залежності.
 

Як ми працюємо
Щодня – з 08-00 до 19-00, в суботу – з 08-00 до 14-00, вихідний – неділя.
Звернувшись на консультацію за попереднім записом, що триває до годни в часі, ви отримуєте діагноз, шляхи виходу з ситуації та прогноз, з призначеним лікуванням, та Вам призначається дата наступного огляду.
В багатьох випадках доцільнішим з точки зору якості та вартості лікування є проходження курсового лікування.
Лікування психоневрологічних розладів займає приблизно місячний курс, який включає в себе діагностику з експериментально-психологічним дослідженням, медикаментозне лікування (використання переважно брендових препаратів з хорошою репутацією), курс психотерапевтичної корекції (5-10 сеансів), консультативний супровід.
Лікування алкогольної залежності – переважно 2-тижневий курс – що включає в себе детоксикацію (в/в інфузії), регуляцію обміну речовин, паралельно – визначення психодинамічної причини формування залежності, з її корекцією (медикаментозною та психотерапевтичною), медикаментозну блокаду (кодування, підшивка).
Психотерапевтична робота здійснюється за напрямками – індивідуальна психоаналітична психотерапія, психодрама, системна сімейна психотерапія, дитяча та юнацька психотерапія, позитивна психотерапія, групова психоаналітична психотерапія. (відповідно до освіти психотерапевтів, в залежності від показань).
В амбулаторії розміщується офіс Івано-Франківського обласного осередку Української Спілки Психотерапевтів, де можна отримати консультацію з організаційних питань, пов`язаних з психотерапевтичною роботою.
 

Скільки це коштує
Первинна консультація – 200 грн, повторна консультація – 70 грн, контрольний огляд – 30 грн, курс лікування психоневрологічного розладу – 3250 грн, курс лікування алкогольної залежності – 2500 грн. Вартість лікування може незначно змінюватись в залежності від індивідуальних потреб. (Вартість лікування включає в себе вартість медикаментів). Вартість сеансу психотерапії – 200 грн., вартість сеансу групової психотерапії – 70 грн.
 
Наявність в Івано-Франківську спеціалізованої амбулаторії „ЕГО” – приватного закладу, що з 2009 року працює згідно ліцензії МОЗ України – дозволяє вирішити ряд дуже болючих питань – подолати психологічний бар`єр, зберегти анонімність звернення та лікування в психоневролога, уникнути стигматизації та стандартизації в підходах, чим мимоволі грішать державні психоневрологічні заклади.
ТЕПЕР Є КУДИ ЗВЕРНУТИСЯ ЛЮДЯМ, ЯКІ МАЮТЬ ПОТРЕБУ, АЛЕ НЕ ХОЧУТЬ ІТИ ДО ПСИХДИСПАНСЕРУ ЧИ ПСИХЛІКАРНІ, АБО Ж ДО НАРКОДИСПАНСЕРУ!
Ми намагаємось, щоб наші послуги були максимально якісними та доступними.

Відгуки

не знаю, як то буде далі, але на нині мені вже краще, бо 2 роки мене вже вимучили, і львів, і київ, і професура, і тих таблеток перепив вже гори, а то нічого не було доброго з того, а тут вроді і таблеток менше став давати, і світланка така молода психолог в них, а грамотна, і мені вже світу трохи видно стало, надіюся, що витягнуть мене. дякую.
Переглянути всі відповіді ()
Дійсно допомогли з вітчимом людина пила 30 років, хороший дружній колектив, Лікар тактовний, досвідчений, людина своєї справи.ДЯКУЮ!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Аж тут мого брата поставили на шлях істинний, хоч і спочатку нічого не обіцяли, а то всі обіцяють чудо, а лиш гроші здирають..
Переглянути всі відповіді ()
дуже все було добре, але нам з Косова таки далеко. Най би вже швидше вони стаціонар відкрили.
Переглянути всі відповіді ()
накінець-то і нас в місті є місце, куди можна звернутись по ПРОФЕСІЙНУ допомогу.
Переглянути всі відповіді ()
Психологи   Психіатрія   Наркологія   Психолог   Допомога психолога   Психологічна допомога   Психологічна консультація   Послуги психолога   Психіатр   Допомога психіатра   Психіатрична допомога   Консультації психіатра   Нарколог   Консультації нарколога   Лікування алкогольної залежності   Лікування нікотинової залежності   Лікування алкоголізму   Акредитовані спеціалісти   Алкогольна залежність   Біполярний розлад   Безсоння   Булімія   Виведення з запою   Високопрофесійний підхід   Групова психотерапія   Депресія   Дитяча психотерапія   Дитячий психотерапевт   Допомога психотерапевта   Комок в горлі   Консультація психіатра   Лікування депресії   Невроз   Обсесивно компульсивний розлад   Паніка   Панічний розлад   Послуги нарколога   Психоаналітика   Психодрама   Психосоматика   Психосоматичні розлади   Психотерапія   Психотерапевт   Психотичні розлади   Сімейне консультування   Системна сімейна психотерапія   Спеціалізована амбулаторія его   Тривога   Фобія   Хороший психолог   Шизофренія   Юнацька психотерапія  
Показати більше