Сауна "Party club"

Відгуків 10
Івано-Франківськ
вулиця Вовчинецька, 225
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Сауна з басейном, кімнатою відпочинку та більярдом.

Відгуки

Julie Mavka (Перехожий)
Нейтрально
басейн був брудний, плавало купа волосяя, особливо видно було коли включити освтлення басейну. Сауна була ледь теплою коли ми прийшли, треба було чекати 2 години , щоб вона розігрілась. Не підготувались (( але плюс в тому, що є більярд, і багато місця)
Переглянути всі відповіді ()
Сауна дуже класна, адміністрація привітна, басейн завжди чистий,водичка тепленька в кімнатах і взагалі в приміщенні сауни завжди прибрано та читсо. В приміщенні температура помірна, що для сауни дуже добре. Завжди з друзями ходимо саме в цю сауну на відміну від багатьо інших саун в нашому місті тут дозволяють приходити з віником,але за однієї умови - листя за собою поприбитати. Я думаю що за для такого кайфу, сауна з віником,можна і позбирати листя. Сходіть не пожалієте - приміщення дуже велике і ціни помірні.
Переглянути всі відповіді ()
чисто...басейн теплий і чистий...а чистота в сауні для мене важлива так як це спецефічний заклад...пограв в більярд..сукно змінили кий новий...трішки прохолодно в більярдній..може тому що алкоголь не вживаю..в загальному ціна-якісь))
Переглянути всі відповіді ()
хотілося сходити в сауну з друзями та відпочити...
але на жаль не вдалося...прийшовши дізнатися чи можливий відпочинок в даній сауні...я побачив дуже хвилюючу картину дві жіночки 75 років носили патики для розтоплення сауни а мені на зустріч вийшов мущина без трусів і своїм хамським відношенням та зовнішнім виглядом спортив мені настрій на весь вечір (аж їсти не хотілось) я не дізнався хто це був чи відпочиваючий ,чи адміністратор...але одне це точно я зрозумів що цесауна не для культурного проведення часу...
Переглянути всі відповіді ()
Сауна сподобалась. Адміністратор була з нами привітна і люб"язна.Вода в басейні не є дуже холодна, ми відпочивали з дітьми - вони з води майже не виходили, після чого ніхто не застудився. В приміщеннях чисто. Ми залишились задоволені.
Переглянути всі відповіді ()
Сауна дуже гарна, адміністратори привітні люди, басейн теплий оскільки відпочивали з дітьми, в приміщеннях чисто та комфортно. Ми задоволені!!!
Переглянути всі відповіді ()
Сауна так собі .Басейн холодний.В кімнатах не прибрано.Білярд американка пошарпаний .Мені з дівчатами було ніяко там віддихати.
Переглянути всі відповіді ()
Сауна красива...але дуже холодний басейн.. А ще адміністраторка-хамка... Кілька разів заходила до нас, поки ми знаходились в сауні по невідомих причинах..відволікала від відпочинку своєю присутністю... А на кінець, поки ми ще не встигли зібратись і вийти до таксі..з мокрим волоссям..відкрила нам двері і скзала "допобачення".. З таким ставленням точно більше не прийдем.
Переглянути всі відповіді ()
Сауна просто супер!
Переглянути всі відповіді ()
Сходіть не пожалієте - це просто щось =Р
Переглянути всі відповіді ()