Сауна "Янтар"

Відгуків 8
Коломия
Бульвар Лесі Українки, 32а

Інформація

Сауна, теплий та холодний басейни, гідромасаж. Кімната відпочинку та бар.

Відгуки

Василь Черленюк: (Перехожий)
Не сподобалось
Того тижня був в тій сауні, взагалі був в шоці, сауна 70* градусів, басеїни холодні, кімната відпочинку ппц холодна, дівчата навіть не розділись бо холодно так було, більше туди не підем.
Переглянути всі відповіді ()
Сергій Яворський: (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось: затишно, велика сауна, багато душових, глибокий бассейн, відмінний гідромасаж, розчищена стоянка.
Переглянути всі відповіді ()
Василь Черленюк: (Перехожий)
Не сподобалось
Відповідаю Тарасу Янко
Шановний
Коли ми приїхали в сауну, адміністратор нам скащав шо він нас замикає і йде там десь, до кого звернутись?
Просто наші люди не так часто відпочивають в саунах - і не знають як мають ставитись до них адміністрація сауни.
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Магас: (Перехожий)
Сподобалось
Люблю тут відпочивати, адже завжди привітний персонал, чистенько і класні басейни.
Нас попереджували, що теплий басейн включається на зимовий період, а влітку в ньому немає потреби.
Туди б ще класного масажиста і ціни б не було цьому закладу ;).
Переглянути всі відповіді ()
Olesya Krupa: (Перехожий)
Сподобалось
В таких закладах насамперед ціную ідеальну чистоту і комфорт. Можу сказати що ,,Янтар'' відповідає цим критеріям на сто відсотків. На рахунок температури ,вважаю,це питання індивідуальних уподобань,і для цього ми володіємо мовою). Наші побажання виконали,відпочили чудово. Можу сміливо рекомендувати.
Переглянути всі відповіді ()
Діма Харбіст: (Перехожий)
Сподобалось
Недавно відпочивав у сауні Янтар,приємно здивувала чистота і теплі підлоги,все було гарно,спокійна і весела атмосфера,правда потрібно наперед узгоджувати температуру в парильні,бо було занадто жарко,а в остальному все там класно.Раджу ходити у сауну Янтар.
Переглянути всі відповіді ()
Кристина Сиренко: (Перехожий)
Сподобалось
Сауна Янтар просто клас. Уже багато років відвідуємо. Персонал чуйний. Завжди люб'язно реагують на будь-яке прохання. Дуже вдячні керівництву за чистий і затишний відпочинок !!!
Переглянути всі відповіді ()
Тарас Янко: (Перехожий)
Сподобалось
Відповідаю Василю; усім не вгодиш, завжди знайдеться хтось незадоволений, але як на то пішло, то можна було попросити підняти температуру парильні, чи включити додатковий обігрів у приміщенні і тд, а взагалі переважно такі не обгрунтовані клякси пишуть наші конкуренти, мабуть завидують)))))
Переглянути всі відповіді ()
Сауни   Сауна   Лазня   Баня   Парна   Фінська сауна   Баня заказать   Баня замовити   Баня на дровах   Баня на дровах в   Басейн з гідромасажем   Басейн з сауною   Бассейн с гидромассажем   Бассейн с сауной   Большая сауна   Большие сауны   Большой бассейн с холодной водой   Вільні сауни   Великі сауни   Велика сауна   Великий басейн з холодною водою   Гідромасаж   Где расслабиться   Де розслабитись   Деревянная сауна   Дерев’яна сауна   Дешева сауна заказати   Дешевая сауна заказать   Заказать сауну   Замовити сауну   Кімната відпочинку   Комната отдыха   Куда пойти в сауну   Куди піти в сауну   Нова сауна   Новая сауна   Номер сауни   Номер сауны   Піти в сауну   Піти в сауну з друзями   Пойти в сауну   Пойти в сауну с друзьями   Попаритись сауна і басейн   Попариться сауна и бассейн   Протитечія   Сауна і теплий басейн   Сауна біля парку   Сауна біля тирлича   Сауна вдень   Сауна возле парка   Сауна днем   Сауна з басейном   Сауна з басейном з холодною водою   Сауна з великим басейном   Сауна з кімнатою відпочинку   Сауна з ремонтом   Сауна з теплим басейном   Сауна и теплый бассейн   Сауна на   Сауна на 8 человек   Сауна на 8 чоловік   Сауна на вечір   Сауна на вечер   Сауна на день народження   Сауна на день рождения   Сауна на дровах   Сауна на заказ   Сауна на замовлення   Сауна с бассейном   Сауна с бассейном с холодной водой   Сауна с большим бассейном   Сауна с комнатой отдыха   Сауна с ремонтом   Сауна с теплым бассейном   Сауна у горечавки   Сауна ціна   Сауна ціни   Сауна цена   Сауна цены   Сауна янтар   Сауна янтарь   Сауни на дровах   Сауни ціна   Сауну заказать   Сауну замовити   Сауны   Сауны на дровах   Сауны цена   Свободные сауны   Теплий басейн   Холодний басейн   Ціни на сауну   Цены на сауну   Чисті сауни   Чистые сауны   Янтар   Янтарь  
Показати більше