Салон "Ренесанс"

Ренесанс - фото
Відгуків 30
Івано-Франківськ
вулиця Бельведерська, 39
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Наша торгівельна марка молода, але вже досить відома на весільному ринку. Основним напрямом ТМ Таня Гріг є створення цікавих, стильних весільних вбрань, що поєднують традиційні, класичні і нестандартні дизайнерські рішення.

Робота нашої фірми почалася в 1999г в місті Івано-Франківську з відкриття весільного салону «Ренесанс» і дизайн-студії по виготовленню одиничних весільних і вечірніх платтів для клієнток салону. Поступово наші плаття завоювали популярність провідних салонів України в Києві, Донецьку, Маріуполі. У Росії наші вбрання вперше з'явилися у Владивостоку, потім в Москві.

Сьогодні наша торгівельна марка представлена в багатьох містах України, Росії, Білорусі, Молдови, Хорватії. У планах на майбутнє — розширення нашої географії. Щоб йти в ногу з часом, ми рік за роком підвищуємо якість своїх виробів, розробляємо нові дизайнерські ідеї і впроваджуємо кращі з них. Ми прагнемо не лише відповідати високим стандартам весільної моди, але і постійно піднімати планку, радуючи наших клієнтів. 

Відгуки