Салон-магазин "Меблі з Дуба"

Меблі з Дуба - фото
Івано-Франківськ
вулиця Богдана Хмельницького, 96
(Вхід з вул. Надрічна)
Івано-Франківськ
вулиця Гетьмана Мазепи, 168
(ТЦ "Сільпо", 3 поверх)
Івано-Франківськ
с. Крихівці вул. Слобідська, 2

Інформація

 

У всі час і у всіх народів дубові меблі з масиву вважались ознакою багатства, стилю, вишуканості та високого соціального статусу. А ще - еталоном класичного стилю, який не підвладний часу і для нього знайдеться «місце» в будь-якій епосі. Так само і меблі з дуба, вартість яких більш ніж виправдана. Якщо врахувати всі переваги спалень, обідніх зон, кухонь, віталень з масиву дуба, то вони явно переважать будь-які тимчасові примхи моди.

Тумби, буфети, шафи, або передпокої з дуба, які можна зараз придбати, будуть служити десятиліття, зберігаючи при цьому високі експлуатаційні якості, і постійно засвідчуючи про особливий статус господаря і його вишуканий смак.

Наша компанія виготовляє по-справжньому елітні меблі з масиву дуба - еталон стабільності та виняткової надійності. Навіть найпростіші лінії дубових меблів - це гарант розкоші і багатства інтер'єру.

Меблі з дуба володіють різноманітним натуральним забарвленням, така особливість дає можливість підібрати відповідне колірне рішення меблів до будь-якого інтер'єру, а поєднуючи дубову деревину різних відтінків, можна створювати різноманітні колірні композиції.

Дубові меблі нашого виробництва відрізняється довговічністю, добротністю, відмінними експлуатаційними показниками.

У нас ви зможете придбати:

  • Кухні;
  • Вітальні;
  • Спальні;
  • Дивани
     

Відгуки