Салон-магазин "JOTUL"

JOTUL - фото
Львів
вулиця Зелена, 111
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

ТОВ «СканФорум» - офіційний представник норвезької компанії Jotul в Україні.
На сьогоднішній день Jotul - визнаний світовий лідер з продажу камінних топок і печей. Щорічно Jotul виробляє понад 150,000 печей, камінних касет і вставок, поставляючи свою продукцію більш ніж в 35 країн світу.
Ось уже півтора століття каміни, чавунні печі і топки для камінів не тільки зігрівають людей, але і прикрашають їх будинки, даруючи затишок і душевне тепло, радуючи око прекрасним стильним дизайном. Всі печі і топки на практиці довели свою довговічність, міцність, безпеку і зручність в експлуатації. Наші печі і топки легко встановлюються і чудово виглядають в будь-якому інтер'єрі. Якість і надійність, стильний класичний і сучасний дизайн, традиції і високі технології все це Jotul -, вірний охоронець домашнього вогнища.
Кваліфіковані наукові дослідження і розробки, найсуворіший контроль якості, використання новітніх технологій дозволяють компаніі JØTUL випускати продукцію, яка відповідає світовим стандартам, як за дизайном, так і за технічними характеристиками. Завод Jotul є одним з найсучасніших у світі, який виготовляє даного виду продукцію, виробничий цикл якого не завдає абсолютно ніякого збитку навколишньому середовищу.

Відгуки