Салон краси-тату студія "Бріколаж"

Бріколаж - фото
Відгуків 10
Тернопіль
проспект Злуки, 59
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 20:00Без перерви
Сб10:00 - 19:00Без перерви
Нд10:00 - 15:00Без перерви

Інформація

Любі друзі, ми раді вас вітати на сторінці нашого салону.

Салон краси «Бріколаж» був заснований в 2009 році. Основним завданням салону є надання послуг на високому рівні, завдяки висококваліфікованому персоналу, який використовує професійні якісні матеріали та обладнання. Ми демократичний салон з повним набором перукарських послуг і доступними цінами.

Наша команда — це справжні професіонали, які вміють відчути, що підійде клієнтові, що його прикрасить. А для цього потрібно: мати хороший смак, знання багатьох операцій, розуміти й відчувати моду.

Також до ваших послуг наша тату-студія: татуювання — це вид мистецтва, прояв вашої індивідуальності. Для когось це оберіг, для когось — пам'ять, а для когось — спроба виділитися із сірої маси. В тату-студії «Бріколаж» можна зробити чорно-біле та кольорове татуювання, пірсинг, перманентний макіяж (повік, брів, губ). Татуаж — чудовий спосіб бути гарною завжди. Природно підкреслена краса принесе щоденну радість і зручність. Крім того у студії виконуємо перекриття старих татуювань і шрамів, а також видаляємо неодимовим лазарем старі чи невдалі татуювання. Головна перевага видалення неодимовим лазарем у тому, що після нього не лишається шрамів.

У салоні ви можете придбати подарункові сертифікати, зробивши приємний подарунок друзям та рідним.

У нашому салоні ви зможете зробити татуаж брів, повік, губ, а також художнє татуювання будь-якої складності та колірної гами. Вибрати малюнок майбутньої тату можна в наших каталогах, або принести свій ескіз — на папері або електронних носіях. Якщо у вас є лише ідея майбутнього тату, разом з майстром ви зможете розробити свій індивідуальний ескіз. Якщо у вас є старе татуювання і з часом воно втратило свою минулу красу, і ви хочете щоб воно заграло новими фарбами — це можливо.

У нашому тату салоні ви зможете відновити старе татуювання або зробити корекцію старого тату. До старого можна додати нові деталі або цілий тату-сюжет. Якщо у вас є неякісні старі татуювання від яких ви хочете позбавитися, це можна зробити в нашому тату салоні — перекрити старе тату новим татуюванням — cover-up.

Ще один вид наших послуг — тату на шрамах. Багато шрамів можна замаскувати за допомогою татуювання — наприклад, шрами після видалення апендикса. Якщо шрами невеликі —  є вірогідність повністю приховати їх під татуюванням, також шрами можна заховати усередині малюнка або навіть зробити частиною татуювання.

Ціна художнього татуювання складається з декількох складових і не може бути обумовлена одним лише розміром малюнка. Перше і найголовніше – це складність самого ескізу, який зусиллями майстра, буде перетворений на татуювання. На остаточну вартість впливає кількість деталей та різних дрібниць. Також важливе місце нанесення майбутнього татуювання — від цього залежить складність роботи, оскільки шкіра на різних ділянках тіла різна по своїх характеристиках. І звичайно ж наявність кольору – чим його більше і складніше його переходи тим дорожче буде тату. Різниця у вартості між звичайним трайблом, (узор з ліній, щільно залитий кольором), і хорошою об'ємною художньою роботою велика. Не варто забувати й про те, що деякі роботи просто не можуть бути виконані за одну процедуру, і вимагають декількох прийомів, що теж відіб'ється на ціні.

Ціни на такі послуги як: перекриття старого татуювання, оновлення і корекція тату, а також тату на шрамах розраховуються індивідуально безпосередньо після зустрічі з клієнтом, виходячи з особливостей кожного випадку.

А також салон краси «Бріколаж» пропонує:

 • нові вечірні та весільні зачіски;
 • біозавивка та біофарбування;
 • нові техніки фарбування: каліфорнійське мелірування, омбре, мордансаж;
 • перманентний макіяж;
 • кольорове татуювання;
 • видалення татуювання;
 • кертинова система відновлення волосся, лікування волосся від випадіння;
 • інноваційне висвітлення без жовтизни;
 • стійке фарбування та колорування;
 • апаратний педикюр;
 • покриття SHEE-лаком;
 • покриття нігтів гель-лаком;
 • SPA-педикюр;
 • вертикальний турбосолярій (52 лампи);
 • інфрачервона сауна;
 • весільний та вечірній макіяж;
 • воскова депіляція, шугаринг;

Проводимо навчання на перукаря і майстра косметолога.

Відгуки