СТО "Stanislav Diesel Service"

Stanislav Diesel Service - фото
Відгуків 12
Івано-Франківськ
вулиця Ребета, 8
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

СТО "Дизель Сервіс" - кваліфікована діагностика та ремонт паливної системи, двигуна та електроніки дизельних авто.

Специфіка «Дизель Сервіс» - технічне обслуговування і ремонт автомобілів з дизельним двигуном. Наші спеціалісти якісно і швидко відремонтують автомобіль чи його окремі агрегати і комплектуючі, стараючись максимально оптимізувати час та кошти замовника.

Досвід наших майстрів дозволяє впевнено сказати, що ми можемо справитись практично з будь-якою проблемою, що виникне у Вашому авто.

  • Комп’ютерна діагностика та регулювання паливної апаратури дизельних двигунів на обладнанні фірми BOSCHKTS-520
  • Розпилювачі, плунжерні пари, ремкомплекти
  • Ремонт та обслуговування дизельних двигунів CDI, TDI, HDCI, SDI, HDI
  • Заміна масел ARAL

Відгуки

Олег Пасічник (Активний користувач)
Сподобалось
Сто хороше якщо завчасно записатись чекати не прийдеться. Спеціалісти професіонали ,дадуть пораду та ремоонтують тільки те що потрібно. 10 років обслуговуюсь на цій сто
Переглянути всі відповіді ()
Maksym Hirak (Активний користувач)
Не сподобалось
Не сервіс, а жах !!! був у Івано-Франківську по справам, коли заглушив авто (МОВАНО) завести не зміг. Почав шукати СТО по старій рекламі згадав про "дизель сервіс" (сервіс це за надто голосно) на вул. Ребета, передзвонивши до них, сказали мов глянем притягуй . Беру евакуатор 900 грн. приіжаєм. Хлопці кажуть клас давай ключі будем дивитись завтра бо кінець роб.дня. Кажу гаразд мов Ви мені зателефонуєте? вчому там причина.
НЕ ЗВОНЯТЬ цілий ДЕНЬ. ДЗВОНЮ сам бере слухавку жіночий голос. Каже інформації немаю. Ми Вам передзвоним. кажу ну окей.
ДЕНЬ другий не звонять. Звоню шо там. Чую жіночий голос . кажут що капот відкритий але паде дощ тай не роблять . І знову ми Вам Передзвоним.
ДЕНЬ ТРЕТІЙ (п"ятниця) мовчать не звонять. Звоню сам. Чую чоловічий голос. питаю як там мовано ? бо щось Ви не звоните мені вже три дні, тільки я до Вас, кажу не хочу правда надокучати але машини треба. тай думаю мабудь і запчастини якісь певне тре. Чую та сьогодні п"ятниця не знаю бо то скорочений день певне ніц з того небуде. Я а ж втішився шо забили болт на мою машину. Кажу машини тре агов. Шо за сервіс. каже Пан що та ти сам до нас приперся. Ага . Думаю та попрошу. Короче кажуть зняти насос високого тиску перевірили а він красавчик робе. (спеціалісти майстри від Бога) . А дальше не вкурсі шо робити . і Як бути? питаю. Каже не подобається забирай авто. думаю ще почекаю там таки тіпа специ. звоню в кінці дня. по ходу якось тай вияснили шо то насос в баці солярку не подає.
питаю запчастини через Вас організувати можна? відповідь шикарна , каже менеджер " ТА Я НАВІТЬ НЕ ХОЧУ БРАТИСЬ ДЕСЬ ТО ШУКАТИ" . ага прислали на вайбер фото насоса. найшов купив дав.
майстер поміняли, насос, менеджер звонять давай 1850 грн. тай забирай.
приїжаю оплачую за роботу!!! питаю що входить в цю суму? перевірка насоса РОБОЧОГО. 650 грн, ЯКОГО! милого (ну думаю лиш би нормально назад поставили). а решта за заміну.
касирша старшого віку на ледве видала товарний чек на моє прохання про оплату , карткою не розрахуєтесь ніколи. Написала перевірка насоса та заміна насоса - НАСОС КЛІЄНТ ПРИВІЗ САМ. (всьо відмазалась).
завів тай поїхав. відїхавши через паро метрів почав загружати авто. заглушив. коли завівв дивлюсь а солярки НОЛЬ стрілка прилипла. опа а де солярка?? думаю ну ок. може хлопці злили тож дефіцит. заливаю 10 л. соляри а стрілка не рипається. ну думаю фист поміняли новий насос за 4000 грн..
та я ж не далеко від них вертаюсь тай капжу а де солярка.? пацани не приділах, менеджер мене вже не бачить .(головне що я все олатив) . кажу агов хлопці хто робив машину всьо мовчить , менеджер зник, " СЕРВІС" НЄ?? шукаю того менеджера. втік до тої шо гроші бере. кажу не працює стрілка мов я заправився на 10 л. (хоть там ще було 5 чи 6 л.). кажу совість маєте? менеджер мовчит а цьоця ТА ЯКА БЕРЕ ГРОШІ, каже не маєм І ШО? дати рупор легше стане . так видно мене мала за її думкою втішити.
чую, та лишай машину, завтра будем дивитись. тиждень минув а вони та лишай.
НІ сервісу ні гарантії ні людського відношення немає. виходячи капєц радий , майстей який то то робили каже купи си нову машину рено їдь до них на сервіс тий най тобі роблять. а поки будуть робити дадут тобі машину на заміну.
Люди не звертайтесь там певне масло годні поміняти а на решта не здатні.
Переглянути всі відповіді ()
Михайло Петрів (Експерт)
Нейтрально
Не сподобалось: вибачте але 300грн за 5хв роботи... дорого...
Я довше пояснював, що треба зробити...
Переглянути всі відповіді ()
Андрей Бурков (Експерт)
Не сподобалось
Не дай вам Бог попасти на то СТО аферитстів!!! Нам поставили дуже дорогі запчастини в три рази!!!!! І заставили зарплати! І ще погрожували, що розберусь всю машину!!!! Якшо ми не візьмемо ті запчастини!!! Ніколи і нікому я не пораджу то СТО!!! І вам читачі не раджу попасти до тих аферитстів!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Дякую за розуміння та оперативність в ремонті Рено-Кенго. В Франківську не так багато специалістів по дизелю, а тут можуть ще й порадити куди можна звернутись!!!
Переглянути всі відповіді ()
Я також робив Рено-Трафік.Спочатку іхав,а через 500 км як став,так незнав до чого братись...Форсунки говорили що нові,засунули б/у,не відрегулювали.Прийшлось все по новому робити.Гіршого серсіса ще не зустрічав!
Переглянути всі відповіді ()
Дуже погане обслуговування!!! полное бескультурье!!! надо их просить чтобы что-либо сделали
Переглянути всі відповіді ()
Колгосп а не СТО .й власник теж несповна розуму.Не ражду нікому там свою машину робити.!!Втікайте звідти
Переглянути всі відповіді ()
Дуже погане обслуговування. Не вміють ні пояснити, ні правильно діагностувати, ні тим більше щось зробити.Молоді пацани і постійно міняються. ОЦІНКА 0.
Переглянути всі відповіді ()
Дуже зверхнє ставлення до клієнтів, роблять з тебе дурного замість того, щоб пояснити. Незадоволений.
Переглянути всі відповіді ()
А я не дуже задоволений сервісом, одні молоді хлопці, які ще вчаться на наших авто.
Переглянути всі відповіді ()
servis prosto syper...))
meni robulu VW T4. Teper jak novuj...)
Переглянути всі відповіді ()