СП "Порса Україна"

Порса Україна - фото
Відгуків 11
Івано-Франківськ
вулиця Галицька, 10
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

 

Спеціалізація:
Кухні       Шафи-купе

Консультація, проект ,врахування всіх недоліків 

приміщення, виготовлення, монтаж, гарантія.
 

 

Додатковий телефон: 55-93-96

Відгуки

Sergey Kluchnikov (Перехожий)
Не сподобалось
Доброго дня, замовив в цієї фірми камеру для перевірки слуху, ДУЖЕ НЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ!!! Халтура !!! Гроші взяли наперед, чекав більше ніж три тижня, привезли, зібрали, але стінки понівечені, звукоізоляція пошкоджена :( На мої претензіі сказали що за два тижні перероблять, а мені та кабіна потрібна була завтра, підвели мене. В рекламному оголошенні чітко були вказані її характеристики, кабіна ним не відповідає, поглинання звуку до 10дб.... якість зборки не охайна, скло в кабіні - звичайне орг шкло одинарне без будь якого шумозахисту, на шурупах...двері без ущільнювача, буду докуповувати сам...то капец! Халтурщики!!! Кому цікаво можу фото показати того "витвору", чистої води кустарщина та не професіоналізм! НІКОЛИ БІЛЬШЕ ДО НИХ НЕ ЗВЕРНУСЬ!
kluchnikov.sergey@gmail.com
Переглянути всі відповіді ()
Скажу так, хлопці нормальні, професійний підхід.
Дизайн без випендрьожу, без навязування якихось дорогих штучок-Вам потрібен комфорт та якість-прошу .По відгуках-а де ви бачили,щоб усім вгодити. особливо жінкам ...щось халатності в них я не замітив, Я до того, що якщо найшла якийсь ганж, незамітний.то нема чого кипіш робити на весь нет..
Переглянути всі відповіді ()
Степан, якби ви стикнулися з такою халатність за такі гроші, думаю Вам би зовсім не смішно було. Якщо ви такий спеціаліст, що знаєте про всю специфіку робіт на замовленій нами шафі, вивітрювання запаху через півгодини( що зовсім не так), то може запропонуєте свої послуги цій компанії, а не пишете тут смішні коментарі?) бо в них із спеціалістами явні проблеми.
І при чому тут фарбовані стіни? Ремонт у квартирі проводився без участі дитини)
Якщо говорити фактами, то замовлення шафи-купе, яке тривало з такими перипетіями з вересня по травень (!) за немалі гроші - говорить саме за себе. Надіюсь цей відгук стане комусь в пригоді.
Переглянути всі відповіді ()
Замовляла меблі,нічо поганого не можу сказати,але й особливого нічого не бачу.Трохи не виправдали мої сподівання.Гроші не малі,а меблі ніби й гарні,але не те.....Трохи пригнічений стан після покупки,хотілось чогось особливого,за досить не малі гроші.
Переглянути всі відповіді ()
Замовляли специфічні меблі--для стоматології. Схема роботи -проста та зрозуміла, проект практично з першого разу ми погодили, тому що був зроблений професійно.
Зараз зрозуміли, що все оптимально продумано і надійно.
Родзинка-профіль, дає гарний вигляд, і надійність. У Львові з таким профілем ніхто не працює. Вдячні всьому колективу!
Переглянути всі відповіді ()
Смішить останній відгук, від Алли, про запах меблів, які фарбою пахнуть-а в квартирі-що-не фарбовані стіни? Чи не краще було перенести дитину в іншу кімнату,все за півгодинки відкритих вікон вивітрюється!
Переглянути всі відповіді ()
Не можу додати позитивний відгук, так як двері на шафі вже другий раз зроблені з браком! На вимогу забрати двері, які смердять фарбою, бо в кімнаті маленька дитина нуль реакції, працівники просто не відповідають на дзвінки! Для компанії, яка позиціонує себе на трошки вищому рівні, ніж інші - нічим, крім вищих цін, від них не відрізняється. Однозначно більше замовляти нічого не будемо!
Переглянути всі відповіді ()
Суперова фірма і люди там працюють дуже приємні!
Переглянути всі відповіді ()
Замовляла кухню та шафу-купе, дизайнер Микола терпеливо врахував усі мої захцянки, але шафа і кухня вийшли супер.
Якість, дуже толкові хлопці монтажники, культурні,
навідь помогли причепити те, що я у них не заказувала.
Думаю, по шафах купе їм рівних нема у місті.
Переглянути всі відповіді ()
Дуже вдячний СП"Порса", високоякісний сервіс, меблі найвищого гатунку.в співдношенні ціна якість,..якість переважає..надається гарнатія. дуже задоволений
Переглянути всі відповіді ()
дуже хороша фірма, якісні меблі,гарантія,я виконаною роботою дуже довольний.Я багато розглядав..ну Порса в не конкуренції..відповідна якість...відповідна ціна
Переглянути всі відповіді ()