Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Рівне

Дати:
Розділи:

Театр

Господиня заїзду

Це один із найвідоміших творів засновника італійської комедії  Карло Ґольдоні. В основі сюжету історія про вродливу господиню заїду Мірандоліну, котра з легкістю одне за одним підкорює серця чи не усіх постояльців-чоловіків. Та ось серед гостей заїзду трапляється жінконенависник кавалер Ріпафратт. Чи піддасться він чарам інтригантки, дізнаєтесь переглянувши комедію.Живий звук. Музика звучить у виконанні естрадно-симфонічного оркестру театру.Режисер-постановник – Олександр ОлексюкДекорація – Сергій РидванецькийХудожник по костюмах – Наталя РидванецькаМузичне оформлення та диригент – народний артист України Зіновій КретКонцертмейстер – Валерій КравчукБалетмейстер – Олександр ВіюкХудожник по світлу – Микола АндріюкПомічник режисера – Олександр Лоєвський, Галина Шарко.

Маруся Чурай

Режисер-постановник – Сергій Павлюк Режисер з пластики – Юрій Бусс Хормейстер – заслужена артистка України Ружена Рубльова Художник-постановник – заслужений художник України Ольга Гоноболіна Звукорежисер – Богдан Сівак, Надія Устянчук, Андрій Вавринчук Помічник режисера – Олександр Лоєвський, Любов Харченко Художник по світлу – Валерій МанчукМаруся Чурай — напівлегендарна народна поетеса-піснярка. За переказами, народилася близько 1625 р. в Полтаві в родині козака Гордія Чурая. Через віль­нолюбну, горду натуру батько мусив тікати на Січ, брав участь у багатьох протипольських повстаннях. Якось у бою потрапив у полон і був страчений. Вважається народним героєм, оспіваний у думі.Маруся виростала з матір’ю, їх обох шанували в Полтаві — через славного батька, а також завдяки Марусиному дару складати й співати чудові пісні. Вважають, їй належать такі відомі пісні, як «Засвіт вста­ли козаченьки», «Летить галка через балку», «Віють віт­ри, віють буйні», «Ой не ходи, Грицю», «Ой Боже ж мій, Боже, милий покидає», «На городі верба рясна», «В кінці греблі шумлять верби» та ін.

Войцек

"Войцек" – це нескінчений твір німецького письменника Георга Бюхнера. Незважаючи на те, що він не був дописаний через ранню смерть автора (в 23 роки), п'єсу зібрали за фрагментами і видали майже через півстоліття."Войцек" пережив безліч перевидань, був десятки разів поставлений на театральних підмостках і тричі екранізований. Вважається, що це перша "міщанська трагедія" в європейській літературі. Дія сюжету відбувається "на дні", а головний герой – типова "маленька людина".В основі твору – реальна історія Йоганна Крістіана Войцека, який був страчений у 1824 році в Лейпцигу. Причина – вбивство на грунті ревнощів. Але переробляючи документальний матеріал, письменник намагався розібратися з дійсними причинами такого вчинку. Георг Бюхнер приходить до висновку, що зрада – лише поверхневий мотив.Насправді головного героя просто "знищує" вороже середовище. Тож злочин стає результатом розпаду особистості, яку постійно піддавали насильству. Академічний музично-драматичний театр пропонує свою інтерпретацію знаменитої п'єси. Метадрама "Войцек" – це свіже пластичних-музичне прочитання відомого сюжету. Чекаємо на вас 15 липня, щоб разом закрити театральний сезон!

"Останній строк"

В.РаспутінДрама на 2 діїТривалість: 2 год 25 хвМала сцена"Ой одна я осталася, як в полі билина, Маю сини, маю дочки, та все ж сіротіна..." Не мало пожила Старуня на світі - майже 80 років! А скільки справ переробила! От тільки ніколи було зітхнути і озирнутися, і затримати в очах красу землі і неба І ось уже - останній відпущений їй у житті термін, останнє побачення з дітьми, котрі давно роз'їхалися по країні  Ця довгождана зустріч стане для неї радістю і найгіркішим випробуванням. Останні години, відпущені матері, є дітям в тягар. Їм ніколи чекати ... Телефон каси (0362) 633-447.    

Завітай до мене, Миколаю!

Із кожним роком в Україні святкування 19 грудня набирає все більшої популярності. Якщо раніше малеча в більшості чекала подарунків від Діда Мороза, то нині все частіше із нетерпінням зазирають під подушку, у пошуках солодощів від Святого Миколая. Ось і у нашому театрі ляльок все більше дітей приходять на свято здійснення дитячих мрій "Завітай до мене, Миколаю!". Це пізнавальна програма поєднана із театралізованим дійством. Відвідавши його діти дізнаються хто такий Святий Миколай та чому прийнято святкувати 19 грудня.

Моя професія - синьйор з вищого світу

Комедія на 2 дії Прем'єра - 30 жовтня 2016 року Переклад з італійської В. Гримича Режисер-постановник – Народний артист України В.Петрів Асистент режисера – Заслужений артист України С.Лозовський Сценографія, костюми – А. Пілюгіна Музичне оформлення – Н.Устянчук Художник по світлу – Д.Усик Помічник режисера – О.Лоєвський, Л.Харченко Професії бувають різними. Іноді навіть надто екстравагантними. Як от, наприклад, у голови убогого сімейства Леоніда Папагатто - вдавати «пташку високого польоту». Він ризикуватиме сотні разів, щоб прогодувати рідних. Телефон каси: (0362) 633-447.

Дикун

Романтична комедіяТривалість: 1 год 30 хвМала сцена Вистава - учасник Міжнародного театрального фестивалю "Коломийські представлення-2014" у м. Коломия. Пристрасна і лірична іспанська комедія про любов, інтриги, дружбу і обман, про те, шо врятувати людину здатні лише справжні почуття. На перший погляд звичний сюжет: молода учителька приїжджає в маєток, на запрошення двох літніх пань навчити їхнього племінника читати і писати. Аж раптом виявляється, що хлопець давно вже вийшов з дитячого віку і не має нінайменшого бажання прощатись з власною безграмотністю!  Чому так склалось життя юнака та що чекає молодих людей у будинку повному таємниць, дізнаєтесь переглянувши виставу. Прем'єра - червень 2014 року. Режисер-постановник – Олександр ОлексюкХудожник-постановник – Анна ПілюгінаХудожник по світлу – Дмитро УсикЗвукорежисер – Богдан СівакПомічник режисера – Любов Харченко

Новорічне видовище 2019
21.12.2018 - 31.12.2018
Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр

Шановні рівняни та гості міста!Колектив Рівненського облмуздрамтеатру має честь запросити малят та їхніх батьків на чарівне Новорічне видовище! У театрі на вас чекає феєричний новорічний детектив "Зелена борода".  Запрошуємо! Буде весело!

"Вечеря з диваком"

Ф. ВеберКомедія на 2 дії Прем'єра  - червень 2016 року. Режисер-постановник – Олександр Олексюк Художник-постановник – Алла Локтіонова Музичне оформлення – заслужений  артист України З.КретЗвукорежисер – Богдан СівакХудожник по світлу – Дмитро УсикПомічник режисера – Олександр Лоєвський, Любов Харченко У заможного книговидавця П’єра та його друзів є одне дивне хоббі. Щотижня вони збираються на спільну вечерю і обов’язково  запрошують… дивака, гостя, над яким можна було б цілий вечір жартувати. Коли надходить черга П’єра презентувати свого «дивака», з яким книговидавець познайомився напередодні, усе йде шкереберть. Запрошуємо вас провести вечір у товаристві французів і повірте, вони запам’ятають його надовго… Телефони для довідок: (0362) 633-447(0362) 263-711

Самотня леді

До  популярної в минулому,  а тепер самотньої актриси по оголошенню приходить юнак, аби винайняти кімнату.  Симпатичний і талановитий, він приховує, що насправді  – аферист.

Клітка

О.КостинськийЗоологічна фантазіяПрем'єра -  23 грудня 2018 рокуУ пташиній клітці опиняються замкнутими три пташки. Всі вони різні не тільки за забарвленням, але і відрізняються характерами.Два самця і самочка змушені уживатися на невеликій площі клітини ... Як складуться стосунки співмешканців, які переживають життєві ситуації цілком притаманні світу людей, дізнаєтеся переглянувши виставу.

Концерти

Гурт "Без Обмежень"

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ відправилися у всеукраїнський тур на підтримку новогоальбому «Буду з тобою!».Довідки за телефонами+380 66 555 79 86+380 97 376 85 93

Концерт ансамблів танцю Перлинка/Джерельце/Полісяночка

Зимова казка зі Святим Миколаєм!Танцювальне свято Творчого об'єднання ПОЛІСЯНОЧКА (ансамблі танцю ''Перлинка'', ''Джерельце'', ''Полісяночка'')Квитки за телефоном (097) 055 32 11, 43-93-38

Рок-опера Mozart LE Concert

Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу.Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, РОКовість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу – геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних.У концерті задіяно понад півсотні артистів. Меломани та шанувальники яскравих видовищ будуть вражені ефектними костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою!Рок + Моцарт + великий симфонічний оркестр + хор + рок-бенд + 7 найкращих солістів!Скуштувавши цей неймовірний коктейль, кожен із глядачів неодмінно захоче ще!Rock MOZART LE CONCERT – це те, що повинен побачити й почути кожний!Артисти покажуть захоплюючу історію життя, кохання і смерті великого Моцарта, якого по праву можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він був справжньою рок-зіркою своєї епохи: геній-бунтар, чия доля буяла злетами й падіннями.Світова прем’єра MOZART L'Opera Rock відбулась у вересні 2009 року у Парижі. Іронічна Франція миттю схилила голову перед революційною, практично скандальною постановкою, ідея якої спочатку взагалі здавалася авантюрою – розказати про життя Моцарта у стилі рок. Однак, неможливе виявилося не тільки можливим, а ще й успішним!MOZART L'Opera Rock відвідали мільйони глядачів, вона стала першим мюзиклом, знятим у форматі 3D, і отримала «діамантовий» статус за більш ніж 800 тисяч проданих копій альбому.У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться на шалений рок-концерт із 24 рок-хітів про силу пристрасті і справжній талант.Не пропустіть цю яскраву можливість…Купуйте квитки на Rock MOZART LE CONCERT заздалегідь!Довідка за телефонами:  097-055-3221  43-93-38

Європейська органна музика Xvii-Xx ст.

За пультом органу – молодий органіст, дипломант Міжнародного конкурсу Ігор Сікорський (Польща). Коли звучить орган стираються грані між державами та національностями. Його величним, благородним звучанням захоплюються у всьому світі. Разом з артистом мешканці та гості міста поринуть у безмежний та багатий духовний світ музичних творів видатних композиторів.Квитки в касі органного залу.Довідка за тел: 43-01-50, 0673632900

Концерт гурту "МЕРІ"

Група «МЕРІ» – авторський проект її незмінного лідера та фронтмена Віктора Винника. Команда починала свій шлях ще у далеких 90-х, але датою народження «МЕРІ» прийнято вважати 19 вересня 2003 року. Музику гурту можна охарактеризувати як поп-рок. Свого часу Віктор Винниквикористовував такий термін як opty-rock (оптимальний рок). Записи «МЕРІ» доволі форматні, тому легко потрапляють до ефірів фм-станцій, але усі хто відвідав живі виступи музикантів скажуть, що це справжній рок.За час свого існування Віктор Винник і «МЕРІ» видали чотири студійні платівки «Мерідіани» (2007), «Війни в прямому ефірі» (2010), «Кулями Любов…» (2014), «Я z України» (2016). Також відзнято більше 15-ти кліпів. Прем’єра останнього відео на пісню «Снайпери-амури» відбулась цієї осені на музичному каналі М2.Команда, має чітку громадянську позицію. Тексти до пісень виключно україномовні. В арсеналі групи багато матеріалу на соціальну та патріотичну тематику. Без таких пісень як «Незнайомий мій брат», «Сестра», «Падала Зоря», «Про Них», «Я z України» не обходиться жоден виступ музикантів. Окрім України, «МЕРІ» відвідали з концертами США, Велику Британію, Італію, Польщу, Латвію. В даний час група активно працює над черговою платівкою.

Піккардійська Терція

«Піккардійська Терція» - унікальний колектив для української музичної культури. За понад чверть століття стрімкої пісенної кар’єри цей чоловічий гурт по праву завоював звання «музичної легенди України», а його учасники стали визнаними «метрами акапельного співу». Від 1992-го, року свого заснування, «Терція» випустила п’ятнадцять різножанрових альбомів та збірок. Найновіша збірка під назвою «Лети…» побачила світ торік восени – напередодні 25-річного ювілею «піккардійців». До новинки увійшли пісні Володимира Івасюка, Миколи Мозгового, Богдана Весоловського, Віктора Морозова, Андрія Панчишина, Андрія «Кузьми» Кузьменка («Скрябін»), Сергія «Кузі» Кузьмінського («Брати Гадюкіни») та інших авторів, які залишили свій слід в історії української музики.Склад вокальної формації «Піккардійська Терція»: Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Богдан Богач, Андрій Капраль, Андрій Шавала та Роман Турянин. У репертуарі «Піккардійської Терції» - понад 300 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н-рол, блюз… На 95 відсотків це – україномовний репертуар. Хоча загалом у пісенному активі секстету є пісні 12-ма (!) мовами. Не менше вражає й географія виступів формації: Польща, Німеччина, Велика Британія, Австрія, Іспанія, Італія, Франція, Канада, США, Бельгія, Швейцарія і навіть Сингапур. У 2008-му році вокальна формація удостоїлася найпрестижнішої культурно-мистецької нагороди - Національної премії України ім. Т. Шевченка, а у 2017-му учасники колективу отримали звання Заслужених артистів України.«Піккардійська Терція» багато гастролює – як Україною, так і світом. Тільки у 2014-2016-их роках львівський акапельний чоловічий гурт встиг чотири рази побувати із великими концертними турами у містах сходу та півдня України, а також багато концертував Західною, Центральною і Північною Україною. Оксамитове багатоголосся «піккардійців» звучало у ці роки і за кордоном, зокрема в Канаді, Великій Британії, у Польщі, Німеччині, Чехії...У 2017-му «Терція» відсвяткувала своє 25-річчя – концертами, гастролями і виходом нового альбому «Лети…». Відтак ювілейна концертна програма «Піккардійської Терції» «Найкраще» побудована на своєрідній історії української музики. З цією програмою вокальна формація гастролювала і продовжує гастролювати як містами України, так і світом, зокрема у США, Канаді, Польщі... «Ми вирішили, що зі сцени звучатиме музика, на якій ми виростали і яка вплинула на нас як на музикантів, - каже художній керівник колективу Володимир Якимець. - Тож це вечори, присвячені нашій улюбленій музиці. І дуже сподіваємося, що ця музика відгукнеться у серцях тих, хто прийде на наші концерти!».

Напередодні Різдва

Академічний камерний оркестр та солісти філармонії.Диригент Раміро Аріста.

"Grand Christmas"

Lords of the Sound запрошує кожного з вас стати учасником справжнього свята "Grand Christmas" за участю хору та вокалістів!Квитки bit.ly/2E0nSQv

Сергій Бабкін

Сергій Бабкін з презентацією альбому «Музасфера» у Рівному.Музикант, актор, тренер-переможець проекту «Голос країни-8» Сергій Бабкін вирушає у великий всеукраїнський тур на підтримку свого нового альбому «Музасфера». Нова сфера, якою дихає, і яка надихає Бабкіна – «Музасфера» – пошириться усією Україною.У вересні Бабкін презентує свій 13-й за рахунком і перший повністю україномовний альбом «Музасфера». До трек-листа платівки увійдуть легендарні «Де би я», «Хто далі йде» і ще 12 нових пісень, що створюють неймовірну атмосферу, в яку можна буде зануритися на концерті: світ ідей, музики та містики Бабкіна.Грандіозний тур, який розпочнеться у другій половині листопада, триватиме більше 3 місяців, і закінчиться у лютому 2019 року. За цей час Сергій Бабкін відвідає 24 українських міста.У Рівному ми чекаємо його 11 лютого 2019 року. Квиточки вже у продажу.

Сухішвілі

Їх виступи подивилися понад 90 млн. глядачів.Кожен рік на них чекають у різних країнах світу. Їх називають: УРАГАНОМ НА СЦЕНІ, ЧАРУЮЧИМ ВИДОВИЩЕМ, УНІКАЛЬНИМ ФЕНОМЕНОМ, ВОСЬМИМ ДИВОМ СВІТУ!ТАК ВМІЮТЬ ТІЛЬКИ ВОНИ! Заряджайтесь силою ПОЗИТИВУ! Даруйте РАДІСТЬ!100 танцюристів та 2500 костюмів.Дивовижний оркестр та унікальні інструменти. Вони впливають на світову моду, про них знімають фільми та пишуть книжки.ЇХ ТАНЕЦЬ КИДАЄ ВИКЛИК ЗАКОНАМ ГРАВІТАЦІЇ!ЦЕ СВЯТО Ви запам`ятаєте НАЗАВЖДИ! ВСТИГНІТЬ придбати найкращі квитки заздалегідь!

Шоу

НОВОРІЧНА ВИСТАВА «МАГІЧНІ ПРИГОДИ В КРАЇНІ ФОНТАНІВ» — ЦЕ САМЕ ТЕ, НА ЩО ОЧІКУЮТЬ ВСІ ДІТИ НАШОЇ КРАЇНИ!

Адже, напередодні новорічних свят усі ми хочемо вірити в чудеса. Це період, наповнений казковою атмосферою і передчуттям свята. Подарунки, солодощі, прогулянки в засніжених парках, прикрашання ялинки. Ось, що створює святкову атмосферу, яку кожен пам’ятає ще з дитинства. Все це надихнуло на створення першого в Україні грандіозного казково-новорічного шоу «Магічні пригоди в країні Фонтанів».Шоу, яке створили дорослі з любов’ю до дітей і з найкращими спогадами про дитинство. На одній сцені зберуться найталановитіші танцюристи, акробати, гімнасти, циркові артисти, всю виставу супроводжуватиме унікальне шоу танцюючих фонтанів з музично-світловим супроводом та 2D екраном. Це давно забута історія про хлопчика з залізним серцем і про ляльку спадкоємця Тутті, про відважного канатохідця Тібула і доброго доктора Гаспара. Яскраві персонажі, польоти і перетворення перенесуть вас в світ захоплюючих пригод — до палацу фонтанів Трьох Товстунів.Море емоцій від грандіозного казкового шоу чекають на всю вашу родину! Приходь до нас, і ми перенесемо тебе в справжню казку!

Вечірки

Танго-вечірка до Міжнародного дня танго

Запрошуємо всіх на паті,Яка відбудеться у бібліотечній хаті.Пропустити цей івент просто неможливо,Обіцяємо і ніжне, і пристрасне, і ліричне танго-диво!У програмі : історія танго, показові виступи, мілонга та майстер-класи для всіх бажаючих.Пам’ятайте, танець - запорука хорошого настрою та постави. Отже не зволікайте, беріть друзів та приходьте. Будемо раді вас бачити!тел. 0362 26-35-85; 067 360 7427; 063 483 5122

Новорічний мафіозний корпоратив

Свято наближається і ми до нього готові! А ви?MAFIA club Invest запрошує на мега-круту, яскраву передноворічну вечірку в гангстерському стилі". Святковий настрій, захоплююча розважальна програма, індивідуальний вибір репертуару для караоке та неймовірно смачна кухня гарантовані!Візитівкою закладу є різноманітні страви на мангалі і мафіозні гурмани матимуть чудову нагоду скуштувати їх усі та обрати для себе фаворита на наступний рік!Приходьте на корпоратив разом із друзями, адже чим більша компанія - тим веселіше!Запалювати на вечірці будуть усі наші партнери та найемоційніші гравці! Завершення року разом з мафіозною родиною буде грандіозним!Смачна різнобарвна кухня, неймовірні розваги та конкурси, емоційні мафіозні ігри та казковий настрій стануть родзинкою нашого свята! А найоригінальнішого та найоригінальнішу мафіозі буде нагороджено за дотримання мафіозно-гангстерського стилю!Дрес-код: смарагдові відтінки, стиль та вишуканість - в дусі справжніх мафіозі!Вартість участі 820грн., при реєстрації та оплаті авансу до 21.12.18, при оплаті після 21.12. вартість участі 890грн.(у вартість входить святковий стіл, мафіозно-емоційні розваги)Кількість місць обмежена! Телефонуйте 0673621131

Музичні виступи

Майстер-клас по предметному дизайну з 3D ручками

Майстер-клас «Новорічні чаклування з 3D ручкою» від STEAM Lab. Команда STEAM Lab запрошує маленьких чарівників на серію майстер-класів по предметному дизайну "Чаклування на Новий рік з 3D ручкою".У цей передноворічний час всіх мрійників об'єднує одна мета - зустріти диво у своїй домівці. Ми ж збираємо маленьких чаклунів, щоб навчити їх за допомогою 3D ручок створювати крутий святковий декор та новорічне диво самостійно.Що таке декорування та предметний дизайн?Як прикрасити свою домівку до свята?Про це ми будемо говорити з маленькими митцями та чаклунами під час першої майстерки, де учасники створять власними руками предмет інтер'єру для святкового декорування домівки, поласують печивом та цікаво проведуть час. Попередня реєстрація обов'язкова за телефонами (063) 177-92-17 або (097) 433-41-61.Кількість дітей у групі: 12.Внесок на матеріали: 200 грн., оплата на картку.

Ігри

QuizКОТЕка. День Андрія

13 грудня 2018 року на День Андрія у Сталева Гора ми відіграємо шосту гру Чемпіонату #QuizКОТЕка. Цього разу під час гри буде дозволено ворожити на правильні відповіді та на майбутніх гравців команди. Крім того, якщо хлопці випадково щось втнуть (виберуть неправильну відповідь) - їх треба простити (але лише цього вечора ;-) ).Посилання на реєстрацію: https://goo.gl/L9UuMtЯкщо виникають запитання - пишіть Василь Вєрховний

Фестивалі, ярмарки

Виставка-продаж "Символ року - 2019"

Символ прийдешнього 2019 року - СВИНЯ і ми знову запрошуємо всіх до музею, де відбудеться виставка-продаж виробів ручної роботи наших місцевих майстрів, майстринь та всіх тих, хто створює красу. Тут можна буде придбати подарунки у вигляді або ж з зображенням символа року, а також інші вироби до новорічних свят знайомим, друзям, рідним, поспілкуватися, пофотографуватися у спеціальній новорічній фотозоні. Виставка -продаж діятиме впродовж двох днів - 22-23 грудня(субота-неділя). Приходьте, купуйте, даруйте! Будемо з радістю чекати вас!

Мистецькі заходи

Відкриття фотовиставки рівнянина Назарія Іваніва «Миттєвості»

Представлені на виставці 36 робіт майстра, зафіксували миттєвості, впіймані ним у Рівному і його околицях. «Миттєвості» - це перша персональна виставка Назарія Іваніва.Автор проекту Галина Данильчук – завідуюча відділу виставокРівненського краєзнавчого музею.

Карта Мрії 2019

Ми навчимося разом давати волю Мріям і Бажанням, випустимо назовні Почуття для створення Вашого Шедевра!

Походи, екскурсії

Нічна екскурсія "В гостях у князя Любомирського"

Князь Фредерік Любомирський, власник міста та будівничий чоловічої гімназії, знову запрошує рівнян та гостей міста до себе на гостину у вечірній час. Ви матимете нагоду зустрітися з цікавими історичними персонажами, оглянути давні речі в променях ліхтарика та розважитися на вечорницях. Телефон для реєстрації : (096) 2525429. Кількість гостей обмежена.

НОВИЙ РІК НА ЗАКАРПАТТІ

Друзі, час задуматись про святкування Нового 2019 Року, тож ми пропонуємо відсвяткувати його в дуже живописному та мальовничому місці, серед величних гір та чистого повітря, у атмосфері свята та гарного настрою. А на додаток неперевершена архітектура, природа, термальні джерела та гостинність Закарпатського краю.‼️УВАГА! У вартості туру: Харчування (сніданки+вечері); Новорічний стіл + новорічна розважальна програма; Проїзд у теплому, комфортабельному автобусі туристичного класу; Екскурсійнеобслуговування по маршруту; Проживання у комфортабельних номерах (зі зручностями в номері); Супровід гіда-організатора поїздки; Страхування; Вартість туру при бронюванні до 20 листопада включно 4950грн., для дітей(до 12 років) та учасників АТО 4350 грн.,проїзду для (дітей до 5 років) 2250 грн. при бронюванні після 20 листопада 5150 грн., для дітей(до 12 років) та учасників АТО 4550 грн., проїзду для (дітей до 5 років)2450 грн. Запис та деталі : 0985188827

Навчання та розвиток

Лідер + команда

Хороша команда - запорука успіху будь - якої справи!Але як створити хорошу команду?Відповідь на це запитання - "Психологія командоутворення" .Серія інтенсивів присв'ячених "команді": побудова, комунікація, взаємодія, мотивація, лідерство та багато інших структурних елеменів, які включає в себе тема командоутворення.Тому якщо ти: - мрієш створити "супер - команду";- хочеш зрозуміти, як керувати та будувати груповий процес;- не знаєш, як долати конфлікти в колективі;- прагнеш підвищити ефективність команди;- прагнеш удосконалити власні вміння роботи в команді;Заповнюй анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdHuloxRpLyvib9R5th7ZrYZLZLv_v9usH6wL93cQq80UpkGw/viewformабо телефонуй: 098 88 016 97 - Ірина.

Психологічний Практикум «Ваші страхи Довіра до світу Знаки»

Всі ми хочемо бути у стані внутрішнього спокою, затишку та комфорту. Вірити собі та довіряти світу. Часто цьому заважають страхи ( як правило надумані). Багато з них зародились ще в дитинстві. Ми в психотерапевтичному вузькому колі знайдемо ці причини. Дослідимо свою довіру до світу та повчимось бачити та читати знаки у просторі. Ведуча - Психотерапевт ( 9 років практики) Вікторія ВіадукЗапис 0954821829.

МК Різдвяний Вінок

Новий рік наближається семимильними кроками. Здається, що лише вчора був золотий жовтень, а зараз вже за вікном панує грудень.Вже час подбати про вибір подарунків, прикрас та новорічного декору для дому. Останнім часом все більшої популярності набирає Різдвяний вінок. Арт-дизайнер, Євгенія Осадчук, допоможе вам самостійно змайструвати новорічний декор, ознайомить з необхідними матеріалами та технікою виготовлення прикраси. Давайте разом проведемо казковий , наповнений креативом вечір  в затишній Тайстрі Зілля . Разом посмакуємо вишуканим чаєм або кавою.Кількість учасників обмежена. Тривалість 2.5 години.

Тематичні дискусії англійською з відеопереглядами

Guys! Хочете вдосконалити розмовну англійську мову, розвинути креативність, а також підвищити соціальну адаптацію? Тоді запрошуємо вас на тематичні дискусії англійською з відеопереглядами.Ми чекаємо на вас!

Вечірній рисунок /жива натура/

Запрошуємо всіх бажаючих на традиційні художні сесії з оголеною натурою - виконання начерків, замальовок, рисунків. Планується виконання короткотривалих (по 20 хв.) та довготривалих рисунків. Техніка виконання довільна. Кожний учасник приносить з собою ті матеріали з якими йому зручніше працювати. Передбачаються короткі перерви.Актуальні дати проведення:18.11.2018 -  /чол. модель/ 02.12.2018 -  /жін. модель/ 16.12.2018 -  /чол. модель/ Кількість учасників обмежена.ІНФОРМАЦІЯ ТА ЗАПИС за тел.: +380939058246

Дитячі заходи

Графік роботи резиденції Святого Миколая

Резиденція вже працює на 3-ому поверсі ТРЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА". Вхід вільний! Сюди можна зайти з 10:00 до 21:00, а святого Миколая можна зустріти у визначені дні та години. 16,18 та 19 грудня малюків чекатиме чарівник Корній, який читатиме казки!Дозвольте, щоб трохи чуда з'явилося у вашому житті! Зустрічайте проект "Різдвяна Казка" біля ТРЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА".

Дитяча субота для дітей 4-7 років

Усі лісові мешканці здебільшого народжуються влітку. Серед них і ялинки. Ялинковий туконі дбає, щоб до зими вони підросли і зміцніли. Проте одна ялинка виростає таки серед зими, і завжди невідомо, де ж вона з’явиться. Лише куріпковому туконі під силу знайти її. Отож, коли народжується особлива ялинка, її прихід святкують усі лісові мешканці. Адже це особливий день — день народження всіх туконі.Реєстрація за телефоном 096 520 84 48 Оксана.

Дитяча субота для дітей 8-12 років

Є стара данська традиція — вирізати плетені сердечка з паперу як прикраси для різдвяної ялинки. Ніхто не знає, звідки точно походить ця традиція, але найстаріше відоме сердечко належить перу ( тобто ножницям ) Ганса Крістіана Андерсена і виготовлене 1860 року. Реєстрація за телефоном 096 520 84 48 Оксана.

Дитяча субота для дітей 4-7 років

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 4-7 років та їхніх батьків на «Дитячу суботу»: читання книжки Марини та Сергія Дяченків «Повітряні рибки» (видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га») та майстер-клас зі створення паперової рибки. З кожної сторінки цієї книжки на читача повіє свіжий вітер радості, подарованої знаменитими українськими фантастами Мариною та Сергієм Дяченками і прекрасним художником Арсеном Джанікяном. Так пишуть, малюють і думають люди третього тисячоліття... Опісля читання кожен зможе створити власну повітряну паперову рибку. Опісля читання ми запропонуємо кожній дитині аквагрим.Тел.: (0362) 26 39 41.Вхід вільний.

Святий Миколай поспішає до "Перлинки"

Це щось неймовірне!!! Вже зовсім скоро!!! Святий Миколай завітає до «Перлинки», щоб привітати і подарувати всім чемним діткам подарунок!!! Всі хочуть отримати подарунок від Миколая? Якщо Ви були чемними тоді Вам до нас!!!16 грудняДля діток від 1- 3 років на 10.00 год Для діток від 4-7 років на 12.30 год Для діток від 8-11 років на 15.00 год 19 грудняДля діток від 1-3 років на 10.00 год Для діток від 4-8 років на 17.00 год На Вас чекають: - Помічники Святого Миколая, які приготують цікаві ігри та конкурси; - святковий настрій та фото з Миколаєм; - Майстер- клас ; - подарунок від Святого Миколая; - та найголовніше новорічний затишок, море посмішок, щастя та радості. Бронюй місце до 10 грудня всього за 90грн з дитини 10 грн за батьків. Після 10 грудня ціна свята 120 грн з дитини 10 грн за батьків. Кількість місць обмежена!!! Телефонуй: 096-78-72-102

Новорічні ранки від Sky up

Унікальна можливість для найкращих гостей Парку сімейного відпочинку Sky up зустріти новорічні свята у компанії казкових героїв із пізнавальними квестами та майстер-класами! Поринь у феєричну атмосферу разом із Sky up!Купуй або замовляй квиток на свій новорічний ранок на рецепції у Sky up!За детальною інформацією звертайтесь за номером0971078080, 0981078080