Ігри у Рівному

Дати:
Розділи:

Завтра, 19 січня 2020

Четверта гра "Що? Де? Коли?"
19.01.2020 12:30 $ 400 грн

Запрошуємо вас на четверту гру "Що? Де? Коли?" від Інтелект-клуб "Ілюмінат"Що на вас чекатиме:- 36 запитань та 1 хвилина роздумів на кожне (запитання не потребуватимуть енциклопедичних знань, лише логіка, інтуїція, загальна ерудиція, вміння аналізувати факти та знаходити «підказки» у самому тексті запитання);- Текст запитань додатково транслюватиметься на екрані, вам не потрібно буде встигати записувати за ведучим;- Результати команд також будуть транслюватися на екрані, тож спостерігати за фінальними перегонами лідерів гри стане ще цікавіше;- В основі окремих запитаннь будуть картинки, фотографії, а іноді навіть відео чи музичні фрагменти;- Чорна скринька теж у нас буде ;-) Можливо, саме вам випаде честь відкрити її під час оголошення правильної відповіді;- В процесі гри вам доведеться комунікувати з ведучим, можливо, вам вдасться знайти підказку у його словах та дати правильну відповідь у мікрофон;- За гарні результати та особливі досягнення будуть вручатися призи: як командні, так і індивідуальні.Тож чекаємо вас на грі! "Що? Де? Коли?" - це завжди класний тімбілдінг. Збирайте колег, друзів, родичів, спробуйте додати різноманіття у своє дозвілля.Ігровий внесок - 400 грн. з команди (для шкільних команд - безкоштовно).

Субота, 25 січня 2020

QuizКОТЕка. Фінал сезону
25.01.2020 13:00 $ 400 грн

У суботу 25 січня #QuizКОТЕка у Рівному проведе фінальну гру сезону. На цій грі ми нагородимо призерів Чемпіонатів Рівного, Луцька, Тернополя та взнаємо яке ж з цих міст є найрозумнішим. Також, за підсумками фінальної гри визначаться і два учасника DARK-ліги у Рівному. Ну і оскільки це фінальна гра - на команди чекає кілька сюрпризів. До зустрічі!!!Ігровий внесок з команди: 400 грн.

Неділя, 26 січня 2020

Вікторина для школярів SavvyQuiz

Набирає популярності нова гра #SavvyQuiz у Рівному! SavvyQuiz - це суперсучасна, мультимедійна, розважальна вікторина для школярів віком від 10 до 13 років! Гра спрямована не лише на те, щоб поборотися зі своїми однолітками у битві інтелекту, але і відпочити від шкільної рутини. В нашій вікторині ти не знайдеш запитань зі шкільної програми! Тільки логіка, знання новинок, трендів та загальних знань!Якщо ти вважаєш себе кмітливим, модним тінейджером, то тобі і твоїм топовим френдам до нас!Запис на гру: 0682049902