Концерти у Рівному

Дати:
Розділи:

Вівторок, 21 січня 2020

” ВІД КОРОНАЦІЙНОЇ МЕСИ до БА-РОК-ДЖАЗУ у 4-ри РУКИ ” в рамках міжнародного органного фестивалю

В концерті беруть участь: Максим СИДОРЕНКО (орган) та Олена ЮДІНА (орган)Соліст Національного будинку органної та камерноїмузики України, лауреат міжнародних конкурсівМАКСИМ СИДОРЕНКО /орган, Київ/Закінчив Київську консерваторію за двома спеціальностями (фортепіано, 1995; орган, 2001) та аспірантуру Національної музичної академії України (2005). Удосконалював свою виконавську майстерність в Австрії (Universität für musik und darstellende kunst), брав участь у безлічі мастеркласів відомих музикантів з Європи й США, вивчаючи особливості органних шкіл.Коло його інтересів досить широке: від барочної музики – до прем’єрних виконань творів сучасних українських композиторів; від запису органної музики до фільмів, телепрограм – до участі в неакадемічних етнопроектах чи театральних виставах.Максим Сидоренко гастролює по Україні та за її межами (Польща, Німеччина, Австрія, Іран); виступає з провідними виконавцями й колективами, диригентами, бере участь у числених міжнародних фестивалях (“Кyїv-Music-Fest”, “Organum”, “Червона рута”, “Livadia-Fest”, “Співочі тераси”, “Срібний Дзвін”, “Діапазон”, “Буковинський листопад”,  “ГогольFest”, “Koktebel-Jazz”, та багато інших).Гру музиканта вирізняє глибоке знання й відчуття стилю музики, що виконується; масштабність, майстерне використання багатих тембрових ресурсів органа й фортепіано, як під час сольного виконання, так і в ансамблях різного складу, з хором або оркестром.З 2007 року є членом Національної всеукраїнської музичної спілки. У 2017 році М.Сидоренку присвоєне почесне державне звання Заслужений артист України.Олена Юдіна /орган, Одеса/ отримала вищу музичну освіту як піаністка в Одесі, у 2003 році одержала ступінь магістра в Національному Університеті ім. Ушинського. Брала участь у майстеркласах відомих органістів Берта Візгергофа (Нідерланди), Р.Перуцького (Гданськ, Польща) та інших.Олена Юдіна – дипломант та лауреат всеукраїнських конкурсів та фестивалів: «Кримська весна 2002» м. Ялта; театрального фестивалю «Блукаючі зірки» м.Київ (2005р., 2010р.); регіонального фестивалю класичної музики «Буковинський листопад» м.Чернівці (2016р.), міжнародному фестивалю органної музики «Діапазон» м.Львів (2017р.), «VII Різдвяного фестивалю 2018» (м.Одеса). Є регулярною ведучою музичних проектів, концертів, допомагаючи слухачеві ще глибше  занурюватись у художній світ музики.Поєднює  педагогічну  діяльність з концертною,  виступає як піаністка в ансамблях з українськими, польськими музикантами. В репертуарі Олени – різноманітні твори від епохи бароко до сучасності.У дуеті музиканти виступають з 2015 року, створили декілька цікавих концертних програм, представлених в України та Польщі.А зараз програму з творів величних композиторів епохи бароко та відомих оркестрових шедеврів світової музики (в рідкісних транскрипціях для «короля інструментів» – органа та в дуеті з фортепіано)  –  пропонують увазі слухачам Рівного.

П`ятниця, 24 січня 2020

НЕБО ОДНЕ НА ВСІХ

Христина Панасюк презентує свій новий альбом!Відбудеться презентація нового альбому Христини Панасюк «Небо одне на всіх».Це четвертий альбом співачки, який налічує 12 пісень, пронизаних любов’ю до України та щемним болем від наслідків російсько-української війни.Христина Панасюк – українська співачка, яка з 2014 року дала більше 300 концертів на Сході, полігонах та шпиталях. Займається волонтерською діяльністю. Все це напряму позначилось на творчості співачки, пісні якої стали для багатьох захисників країни своєрідним гімном, який підтримує та дає наснаги у непростих реаліях війни. Концерти Христини – це не тільки можливість почути проникливі пісні, а й привід зустрітись у теплому колі однодумців.Під час заходу буде можливість придбати диски з автографом співачки.

Субота, 25 січня 2020

Четвер, 30 січня 2020

“Чоти століття доброї музики” в рамках міжнародного органного фестивалю

В концерті беруть участь:Олена МАЦЕЛЮХ – органІгор МАЦЕЛЮХ – флейта ПанаНаталя ДИТЮК – сопраноІван ШЕВЦОВ – скрипкакамерний оркестр Рівненської обласної філармоніїЮрій СКРИПНИК – диригент Програма:18 ст. – А.Вівальді Концерт для органа, скрипки та струнних18 ст. – А.Вівальді «Agitata…» для сопрано та струнних19 ст. – Ф.Ліст «Угорська рапсодія» №2 (аранжація для фл.Пана і струнних)20 ст. – Ф.Пулєнк «Концерт» для органа, литавр і струнних21 ст. – Б.Котюк симфонічна поема «Сирінкс» для фл.Пана, органа і струнних

Четвер, 06 лютого 2020

Pavlik OverDrive

В кінці 2015 року зібрався гурт, завданням якого було якісно зробити програму з пісень Віктора Павліка за 25 років його творчої діяльності.Були вибрані кращі популярні пісні артиста ще з часів гурту "Анна Марія" і до сьогодення.Програму зробили у стилі поп-хард-рок. І презентували її в одному з київстких клубів. Так і був створений гурт Pavlik OverDrive.З тих пір гурт успішно гастролює по країні та за її межами, виступає на багатьох рок-фестивалях.Довідка: (096) 931-00-91, (073) 931-00-91Додаткова інформація: www.koncertino.com.ua

П`ятниця, 07 лютого 2020

БГ "АКВАРІУМ"

Зустрічайте в своєму місті! Борис Гребенщиков і група «Акваріум».Філософія, що пройшла через покоління. Лірика, проросша крізь каміння і терни волелюбного і протестного рок-н-ролу. Думка, яка прагне далеко за межі усього мирського і повсякденної суєти. Все це він - легендарний Борис Гребенщиков!Унікальна музика групи «Акваріум» не просто жива, а продовжує відкривати нові грані в ліриці балад, кипучому рок-н-рол і філософському реггі. І що чудово - ні група, ні її засновник БГ не стали ретро-групою, незважаючи на більш ніж солідний творчий шлях. Їх музика жива і свіжа, адже команда постійно експериментує з формою і звучанням, знаходячи нові нотки і чіпляючи струни душі як відданих фанатів, так і тих, хто тільки відкриває для себе рок-н-рол.Нова програма БГ і групи «Акваріум» називається «Двері Трави» - на честь його однойменної пісні, яка в 2017 році вийшла в абсолютно новому аранжуванні. Сам Борис Борисович не раз зізнавався, що саме цю пісню, написану дуже давно, йому не вдавалося виконати правильно і точно. І лише коли «Акваріуму» виповнилося 45, а сам БГ наблизився до 65-ти, знайшлося справжнє і справжнє звучання.

Субота, 08 лютого 2020

Скрябін (у супроводі оркестру)

5 років, як серед нас немає Андрія Кузьменка, проте його пісні назавжди залишились у памяті кожного з нас. Вони, до цього часу залишаються нашими улюбленими, а кожна з них пробуджує теплі і щирі почуття у наших серцях.8 лютого у Рівному, в Будинку Культури, відбудеться унікальний концерт гурту Скрябін у супроводі симфонічного оркестру. Солістом виступить Юрій Юрченко - легенда вітчизняної музики 90-х, вокаліст гурту "Yourcash", фіналіст ТВ-шоу "Х-Фактор", заслужений артист України! Улюблені пісні "Скрябін" ("Старі фотографії", "Мовчати", "Люди як кораблі", "Спи собі сама"), які увійшли в золоту колекцію української музики, можна буде почути у новому симфонічному звучанні. А на великих екранах будуть транслюватися історії із життя Андрія Кузьменка. Не пропустіть подію яка розтопить серце кожного меломана!

Четвер, 13 лютого 2020

БЕЗ Обмежень

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ГРУПИ «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ»?1. Новий СУПЕР-альбом, котрий здивує звучанням, піснями, задумами та відоображенням всього що є в серці кожного.2. На сцені справжні чоловіки, які завойовують серця щирістю пісень і умінням відверто ділитися своїми почуттями.3. Кожен виступ «Без Обмежень» - це шалений потік енергії і емоцій, які важко описати словами.4. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу.

Субота, 15 лютого 2020

НЭНСИ

Кумири величезної кількості меломанів готують для святкового концерту в столиці грандіозне шоу. В програмі – нові пісні та визнані хіти «Дым сигарет с ментолом», «Чистый лист», «В шикарном отеле», «Чёрный кадиллак», «Ах, туман-туман», «Как любил я тебя» та багато інших зворушливих та мелодійних композицій.Очікуємо на численні сюрпризи від артистів та, звісно ж, поспішаємо знову й знову почути ту саму справжню «ментолову музику» та неповторні голоси солістів.На каналі гурту NensiTV – вже понад 140 млн переглядів. Тож час побачити зірок наживо!

Неділя, 16 лютого 2020

”Кіноманія 4: Оскар”

Коли весна переймає естафету у зими, усі кіномани, затамувавши подих, чекають, який фільм стане кращим, та отримає саму впливову кінопремію світу. Напередодні 92-ї церемонії Оскар гурт Con Amore хоче нагадати попередніх номінантів та переможців. Кращі саундтреки за останні роки на концерті "Кіноманія 4: Оскар"

Субота, 29 лютого 2020

Вівторок, 10 березня 2020

Melovin

Це вісім неймовірних історій про щирі та гарячі почуття, які переживав співак. Саме тому платівка має таку назву. Адже у восьминога рівно стільки ж щупалець і кожна з них ладно міцно вхопити наше тіло, у той час, коли кохання, щасливе чи не дуже, хапає просто за серце. Іноді це наповнює життя сенсом, а іноді - не дає дихати і просто бути. Недарма артист каже, що виконання кожної пісні, це щоразу знайомі переживання. Але артист готовий відкрити душу всім, хто прийде на його концерт. Щоб потрапити на концерт MÉLOVIN в Рівному, купуйте квитки завчасно.

Середа, 11 березня 2020

Вечір з Яніною Соколовою

Довідки за телефоном +380 66 555 79 86 +380 97 376 85 93 Організатори події : Івент-агенція "Tikhonov сoncert and event agency" та SIVAK.Concert agency

Четвер, 19 березня 2020

Сухішвілі

Їх виступи подивилися понад 90 млн. глядачів.Кожен рік на них чекають у різних країнах світу. Їх називають: УРАГАНОМ НА СЦЕНІ, ЧАРУЮЧИМ ВИДОВИЩЕМ, УНІКАЛЬНИМ ФЕНОМЕНОМ, ВОСЬМИМ ДИВОМ СВІТУ!ТАК ВМІЮТЬ ТІЛЬКИ ВОНИ! Заряджайтесь силою ПОЗИТИВУ! Даруйте РАДІСТЬ!100 танцюристів та 2500 костюмів.Дивовижний оркестр та унікальні інструменти. Вони впливають на світову моду, про них знімають фільми та пишуть книжки.ЇХ ТАНЕЦЬ КИДАЄ ВИКЛИК ЗАКОНАМ ГРАВІТАЦІЇ!ЦЕ СВЯТО Ви запам`ятаєте НАЗАВЖДИ! ВСТИГНІТЬ придбати найкращі квитки заздалегідь!

Четвер, 26 березня 2020

Субота, 28 березня 2020

Motanka

Гурт був заснований 2015 року в м.Луцьк та вже за три роки встиг зіграти на відомих європейських фестивалях та привернути увагу топових ЗМІ з усього світу. В 2018 році MOTANKA зайняли друге місце на метал-батлі в рамках найбільшого метал-фестивалю світу WACKEN Open Air!MOTANKA грають в жанрі містичний метал, використовуючи сучасну електроніку та стародавні українські інструменти, такі як окарина, цимбали та горловий спів.Їхня музика вводить глядачів в своєрідний транс та переносить у новий вимір. Це музика, якої ви не чули раніше і яка підкорить вас з перших нот!

П`ятниця, 05 червня 2020

АНТИТІЛА

Гурт Антитіла накриє Україну музичною хвилею «Hello».Гурт Антитіла продовжує успішний тур «Hello» Україною. П’ять міст, чотири стадіони, аншлаги та поспіль два Палаци спорту у столиці — так пройшла перша його частина у 2019 році. В унісон з Антитілами вісімдесят тисяч прихильників вже проспівали пісні з нового альбому, у підтримку якого відбувається тур. Настав час почути та побачити шоу «Hello» всій країні!На концерті у Палаці Спорту Антитіла оголосили про другу половину великого туру. Від Заходу до Сходу, від театрів до стадіонів, від районних містечок до міст мільйонників. На майданчиках країни гурт представить двогодинну музичну програму з хітів нового альбому, серед яких «ТДМЕ», «Вірила», «Лови момент» та попередніх платівок: «Все красиво», «Люди як кораблі», «БудуВуду» та інші. У якості доповнення — атмосфера спецефектів, світло та надсучасний живий звук світового рівня. Бо саме Антитіла на своїх концертах вперше в Україні представили найкраще сценічне обладнання, що у 2018 році отримало найвищі світові нагороди на музичній виставці в США. Ексклюзивна стадіонна сцена у формі напівкола та вагою 68 тонн буде адаптована під всі турові концертні площадки, щоб прихильники у кожному місті змогли зануритись у музичний світ Антитіла, відчути на повну їх енергію та стати частиною live-шоу «Hello».«Нас завалили в мессенджерах та на почту групи проханнями приїхати в те чи інше місто. З кожним новим нашим стадіонним концертом хвиля захоплених відгуків і сарафанне радіо розліталося по всій країні. Тож ми, як і обіцяли розширюємо географію туру HELLO. Отже чекайте нас на нових стадіонах і великих багатотисячних критих залах зі великою трьох годинною програмою, шоу, звуком і світлом світового рівня!» — додав Тарас Тополя.Тур «Hello» розпочався 25 травня 2019 року з «Арени-Львів» на підтримку однойменного альбому. Стадіонні концерти відбулися у Львові, Харкові, Полтаві, Одесі та Києві. Це восьмий тур гурту Антитіла, але вперше вони представили шоу такого формату для своїх прихильників. «Hello» — це два роки підготовки, синергія мільйонів прихильників по всьому світу та праця великої команди Антитіл.Так Антитіла звучать сьогодні. Звучать для всієї родини.Антитіла — більше, ніж музика!