Т-гра "Перехід" у місті Рівне

Т-гра "Перехід" - фото
Дата події: 19 серпня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Трансформаційна психологічна гра «ПЕРЕХІД»
З ПРОЖИВАНИЕМ В РЕАЛЬНОЇ ЖИТТЯ!
Веде Рута Дар - керівник громадської організації "MIDA", автор трансформаційної гри "Лабіринти Долі", яка відає, автор, тренер і консультант по розстановочний нумерології.
ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА!
Кількість місць обмежена (1-6 чол.)
Вартість - в особисті повідомлення.
Ми виявляємо бар'єри на Шляху і
Програмуємо ПРОСТІР НА ДОСЯГНЕННЯ МЕТИ.
Щовечора робиться хід і на його проживання дається 1-2 дні.
Тривалість гри, в середньому - 7-9 днів. Поле гри направляє і підтримує вас в цей час.

Загальна інформація:
Гра "Перехід" - це гра путівник до нових життєвих обріїв. Шлях "від себе до себе", маленькі і великі кроки до змін у житті, подолання кризи самоідентифікації. Перейти свій міст від старого до нового, підняти завісу нових можливостей, зробити свій вибір!

Питання або запити для цієї гри можуть ставитися до різних сфер життя, вони можуть зачіпати як особисте життя, фінанси так і питання, пов'язані з бізнесом. Гра побудована на персональному дослідженні гравцем свого запиту і при цьому передбачає, зворотний зв'язок від гри. До якого подальшого дії призводить те чи інше рішення гравця - перейти на кілька клітин вперед, повернутися назад, відправитися на острів страху, ліні або ілюзій, а може переміститися на клітку 36 і завершити гру)).
гра «ПЕРЕХІД»
У структуру гри закладений сакральний сенс чисел «3», «6» і «9». Число "3" - Каталізатор, енергія, яка рухає інші речі, які не змінюючись при цьому сама. Число "6" - духовне число, дуже висока, означає - Гармонію. Число "9" - число повного завершення. Ігровий шлях складається з 36 пунктів або ступенів. Пройти перехід, значить закрити один етап життя і впритул підійти до нового або вийти на новий рівень щодо свого запиту. А може побачити той шлях, якого було не видно, побачити ЯК йти до своєї мети. Гра дає можливість, пройшовши шлях, зустрівшись з внутрішніми перешкодами, потім в житті зробити це набагато легше, вже з урахуванням інформації, отриманої в грі.

гра «ПЕРЕХІД»
Шлях в грі розділений на ділянки:

1. Початок шляху

2. Вибір

3. Серединний шлях

4. Сумніви

5. Завершення шляху

6. Віра в себе

Швидкість просування в грі можлива різна, вона визначається внутрішньою готовністю гравця йти до своєї мети, через кидок кубика. Гравець може рухатися кидаючи 3, 6 і 10 (9 + 0) гранниє кубики. У грі відбувається робота з метафоричними-асоціативними картами, як підказками для гравця і відображенням його образу в грі. Тривалість гри близько трьох годин.

(Автор Ірина Шейгас (Томіліна) - Майстер трансформацій, психолог, автор, ведуча трансформаційних ігор в Ігри про життя.)

***
РЕЄСТРАЦІЯ за тел. 097 749 15 81 Рута (Viber, WhatsApp)
Асоціація інноваційніх технологій розвитку "МІДА"
Перегляди 19

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Дата |Час
19-08-2019
10:00